المیرا فلاحیان در
1,312

استایل جدید آنا د آرماس نشان داد که مرلین او را تسخیر کرده است!

استایل جدید آنا د آرماس نشان داد که مرلین او را تسخیر کرده است!

یکی از مهم‌ترین فیلم‌هایی که در فستیوال ونیز امسال به اکران درآمد، فیلم «بلوند» با بازی آنا د آرماس در نقش مرلین مونرو بود. انتظار می‌رود این فیلم به یکی از ماندگارترین فیلم‌های بیوگرافی تاریخ بدل شود. آنا د آرماس بازیگر نقش اصلی این فیلم در اکران فیلمش در فستیوال ونیز با لباس صورتی جذابی روی فرش قرمز رفت. شاید بسیاری از شما لباس اخیر آنا د آرماس را دیده باشید و به سادگی و بدون در نظر گرفتن جزئیات از روی آن گذشته باشید، اما این لباس نکاتی دارد که رسما نشان می‌دهد مرلین مونروی زیبا استایل آنا د آرماس را هم تسخیر کرده است. در ادامه با چی بپوشم همراه باشید تا علت را با شما در میان بگذاریم.

آنا د آرماس در ونیز

لباسی با الهام از لباس مشهور مرلین

لباسی که آنا د آرماس روی فرش قرمز فیلم «بلوند» در فستیوال ونیز به تن کرده بود لباس صورتی رنگی بود که از پشت گردن بسته می‌شد و دارای پلیسه‌هایی هم بود. ابن لباس در نگاه اول معمولی و نرمال به نظر می‌رسد و شاید حتی بسیاری از افراد را یاد لباس دیگری نیندازد، اما طرفداران سینما و طرفداران مرلین مونرو بلافاصله بعد از دیدن لباس آنا د آرماس یاد لباس سفید رنگ مشهور مرلین مونرو در فیلم «خارش هفت ساله» می‌اندازد.

آنا د آرماس در ونیز

حتما تصاویر مرلین مونرو در سکانس مشهور مترو در این فیلم را به یاد دارید. دامن پلیسه‌ای مرلین مونرو در این فیلم بعد از حرکت مترو بلند می‌شود و مرلین در تلاش است که دامن را ثابت نگه‌دارد. سکانس مشهوری که بعد از گذشت سال‌ها هنوز هم در حافظه‌ها مانده است.

آنا د آرماس در ونیز

اصلی‌ترین تفاوت لباس آنا د آرماس با مدل لباس مرلین مونرو، قد لباس‌هاست. لباس آنا بلند و حتی دنباله‌دار بود، در حالی که لباس مرلین مونرو در فیلم «خارش هفت ساله» قد میدی داشت.

آنا د آرماس در ونیز

صورتی مشهور مرلینی

تفاوت دیگری که لباس آنا د آرماس با لباس مرلین مونرو داشت، رنگ لباس بود. لباس مرلین در این فیلم سفید بود، اما آنا با لباسی صورتی رنگ روی فرش قرمز فیلمی درباره ستاره قدیمی سینما رفته بود. رنگی که آنا انتخاب کرده بود، هدف خاصی را با خودش به همراه داشت.

آنا د آرماس در ونیز

یکی دیگر از مشهورترین تصاویر مرلین مونرو، تصاویر او در فیلم «آقایان بلوندها را ترجیح می‌دهند» با آن لباس صورتی و دستکش‌های بلندش به همان رنگ بود. در واقع آنا د آرماس سعی کرده چند لباس مشهور و اصطلاحا آیکانیک مرلین مونرو را با هم ترکیب کند و به ظاهری متفاوت برسد.

آنا د آرماس در ونیز

اکسسوری‌های مرلین

آنا د آرماس در ونیز

در همان تصاویر مرلین مونرو در فیلم «آقایان بلوندها را ترجیح می‌دهند»، مرلین را با جواهرات زیاد و درشتی در گردن و دست‌هایش می‌بینیم. آنا د آرماس هم در استایل اخیرش با گردنبند و دستبند بزرگی مشابه گردنبند و دستبند مرلین مونرو ظاهر شده است.

آنا د آرماس در ونیز

گردنبند آنا د آرماس در اسن استایل شبیه بال طراحی شده بود و دستبند او هم با همان سنگ‌ها و با طرحی متفاوت‌تر بودند.

آنا د آرماس در ونیز

ضمنا لازم است یادآوری کنیم که آنا د آرماس در روز ورودش به ونیز هم با کت و شلوارکی به رنگ آبی ملوانی دیده شد. لباسی از برند لویی ویتون که گفته شد پوشیدن شلوارک هم ادای دینی به مرلین مونرو بوده. چون شلوارک یکی از محبوب‌ترین آیتم‌های پوششی مرلین بود.

آنا د آرماس در ونیزدیدگاه شما

نیما در تاریخ 16 سپتامبر 2022

مریلین مونروتا ابدبی رقیبه وهیچ زنی نمیتونه مثل اون جذاب ودلفریب باشه.ای کاش زنده بودچقدرحیف که دیگه نیست تاجذابیت وزیبایی واقعی روبه همه نشون بده.ارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :