باز هم آنا د آرماس و باز هم دلبری جدید! لطفا جذابیت را متوقف کنید!

دیروز فیلم جدید نتفلیکس با نام «مرد خاکستری» در برلین اکران شد و بازیگران و دست‌اندرکاران این فیلم در اکران این فیلم حضور یافتند. استایل آنا د آرماس اینبار هم توانست توجه همه را جلب کند. اولین بار نیست که آنا د آرماس را با کت و شلوار میبینیم، اما استایل جدید این بازیگر بیشتر از همیشه مورد توجه قرار گرفت. در ادامه نگاهی به استایل آخر آنا د آرماس جذاب داشته‌ایم. با چی بپوشم همراه باشید.

استایل جدید آنا د آرماس

کت و شلواری جذاب از برندی مطرح

آنا د آرماس برای مراسم اکران فیلم مرد خاکستری در برلین، ست کت و شلوار و جلیقه آبی رنگی را انتخاب کرده بود. این رنگ از آبی تحت عنوان آبی ملوانی «navy blue» شناخته میشود. این بازیگر 34 ساله در این ست، شیک‌تر از همیشه دیده میشد. این کت و شلوار جذاب از برند مشهور و محبوب لویی ویتن بود.

استایل جدید آنا د آرماس

کت این ست به شکلی کاملا رسمی طراحی شده بود و راسته بودن شلوار هم به رسمی بودن ای ست دامن میزد. به کار بردن جلیقه همرنگ زیر کت، باعث شده بود کت و شلوار خاص‌تر و متفاوت‌تر جلوه کند. چون پوشیدن کت و شلوار با جلیقه معمولا برای خانم‌ها چندان رایج نیست، هر چند که در سال‌های اخیر آیتم جلیقه و ژیله به محبوبیت بسیار زیادی در میان بانوان رسیده است.

استایل جدید آنا د آرماس

بلندی کت به نوعی بود که تا زیر باسن خانم بازیگر 34 ساله را می‌پوشاند. قد این کت به نظر نرمال می‌آمد و از سویی هم باعث میشد قد آنا د آرماس کشیده‌تر دیده شود. البته که فرم شلوار و مونوکروم بودن استایل هم در این لاغر و کشیده‌تر دیده شدن تاثیر بسیار زیادی داشته است.

استایل جدید آنا د آرماس

صندل‌های نقره‌ای جذابیت لباس را تکمیل کرده بودند و هارمونی زیبایی هم با رنگ آبی لباس‌ها ساخته بودند. انتخاب انگشتری با سنگی همرنگ لباس هم انتخاب بسیار درست و به جایی برای این پوشش کلاسیک خانم بازیگر بود.

استایل جدید آنا د آرماس

کت و شلوار، ست محبوب آنا د آرماس

این اولین باری نبود که آنا د آرماس کت و شلوار را برای یک مراسم اکران انتخاب میکرد. این بازیگر پیش از این هم برای اکران فیلم چاقوکشی «Knives out» هم با کت و شلوار مشکی رنگی حاضر شده بود. البته دو کت و شلوار تفاوت‌های زیادی با هم داشتند. مثلا کت و شلوار مشکی آنا د آرماس در مراسم اکران فیلم چاقوکشی، شلوار بلندتر و وایدتری نسبت به شلوار آبی رنگ ست دیشب داشت. در ست کت و شلوار مشکی، این بازیگر از پاپیون برای دور کردن سادگی از کت و شلوار استفاده کرده بود در حالیکه در ست دوم، جلیقه ست کت و شلوار باعث میشد کت و شلوار خاص‌تر جلوه کند.

استایل جدید آنا د آرماس

کت و شلوار مشکی رنگ از کالکشن پاییز برند اکساندر ووتیه، طراح مد فرانسوی بود. در حالیکه ست آبی رنگ این بازیگر از برند لویی ویتن بود.

استایل جدید آنا د آرماس

سادگی، زیبایی شماست!

استایل جدید آنا د آرماس

میکاپ ساده آنا د آرماس هم به نوبه خود به شدت جلب توجه کرد. زیبایی ظاهری آنا د آرماس تنها با رژ لب قرمز رنگش تکمیل شده بود و این بازیگر آرایش چشم چندان چشمگیری نداشت. البته که همین سادگی آرایش هم باعث میشد توجه‌ها به رژ لب او و بعد از آن به کت و شلوار جذابش جلب شود.

استایل جدید آنا د آرماس

المیرا فلاحیان
نویسنده: المیرا فلاحیان
میوچیا پرادا میگه لباسی که می‌پوشید راهی برای توصیف خودتون به مردم جهانه و مد و فشن زبان آنی دنیا به حساب میاد. پس لباس پوشیدن رو یاد بگیریم :)


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :