آنا د آرماس تا این حد شبیه به مرلین مونرو بود و خبر نداشتیم؟!

اخیرا تصاویری از فیلم «بلوند» و آنا در آرماس بازیگر نقش مرلین مونرو در این فیلم منتشر شده که نشان می‌دهد طراحی لباس و گریم‌‎های این فیلم به طبیعی‌ترین حالت ممکن انجام شده‌اند و شباهت بسیار زیادی به نسخه اصلی لباس‌ها دارند. زمانی که آنا د آرماس به عنوان بازیگر نقش مرلین مشخص شد، افراد زیادی مخالف این تصمیم بودند و بر این باور بودند که آنا د آرماس از هیچ جنبه‌ای نمی‌تواند شبیه به مرلین اسطوره‌ای باشد. حالا اما با انتشار تصاویر آنا د آرماس در این فیلم، شاهد شباهت عجیبی به حقیقت هستیم. در ادامه با چی بپوشم همراه باشید تا اطلاعات بیشتری درباره این فیلم در اختیار شما قرار دهیم.

آنا د آرماس در نقش مرلین مونرو

فیلم چه زمانی اکران خواهد شد؟

این فیلم جنجالی که چند وقتی است صحبت‌های زیادی از آن در فضاهای مجازی منتشر شده است، در 22 سپتامبر امسال بالاخرا اکران خواهد شد و انتظار می‌رود که مورد استقبال مردم در سراسر دنیا قرار گیرد.

رنگ موی خاص

گفته می‌شود برای اینکه رنگ موهای آنا دقیقا شبیه به رنگ موهای مرلین شود، ساعت‌ها زمان گذاشته میشده. رنگ مو و مدل موهای مرلین در زمان خودش بسیار خاص و منحصر به فرد بود، اما در فیلم جدید بیوگرافی مرلین مونرو، این بازسازی ظاهری در بهترین حالت انجام شده است.

لباس سفید به یاد ماندنی

مرلین مونرو در سال 1955 و در فیلم مشهور «خارش هفت ساله»، لباس سفیدی پوشیده بود که تبدیل به یکی از ماندگارترین لباس‌های تاریخ سینما شد. این لباس که نسخه اصلی آن توسط ویلیام تراویلا طراحی شده بود، در فیلم بلوند هم به زیبایی بازطراحی شده و بر تن آنا د آرماس نشسته است.

آنا د آرماس در نقش مرلین مونرو

پیش از آنا د آرماس قرار بود کدام بازیگر نقش مرلین مونرو را ایفا کند؟

قبل از اینکه در سال 2019، آنا د آرماس به عنوان بازیگر نقش اصلی فیلم «بلوند» مشخص شود، جسیکا چستین و نائومی واتس هم برای این نقش در نظر گرفته شده بودند، اما نهایتا این آنا د آرماس بود که نقش اسطوره سینمای هالیوود را برعهده گرفت.

این صورتی دقیقا همان صورتی است!

لباس ماندگار دیگری که از مرلین مونرو در ذهنمان مانده، لباس صورتی رنگ دکلته‌ای است که جذابیت آن را دستکش‌های صورتی تکمیل کرده بود. این لباس هم مربوط به فیلم «آقایان بلوند‌ها را بیشتر دوست دارند» و طراحی آن هم برعهده ویلیام تراویلا بوده. این لباس هم در فیلم بلوند، به زیبایی بازطراحی شده.

آنا د آرماس در نقش مرلین مونرو

دیگر بازیگران این فیلم چه کسانی هستند؟

علاوه بر آنا د آرماس بازثیگران مشهور دیگری هم در فیلم بلوند به کارگردانی اندرو دومینیک ایفای نقش کرده‌اند. آدرین برودی، بابی کاناوله، جولیان نیکولسون، خاویر ساموئل و ایوان ویلیامز از دیگر بازیگران فیلم زندگینامه جدید مرلین مونرو هستند.

آنا د آرماس در نقش مرلین مونرو

فیلم بلوند دقیقا در چه باره است؟

این فیلم دقیقا اقتباسی از رمانی با همین نام نوشته جویس کارول اوتس است. این فیلم به زندگی شخصی و غیر شخصی مرلین مونرو در بازه زمانی خاصی می‌پردازد. اندرو دومینیک، کارگردان این فیلم، این فیلم اقتباسی را به زیباترین حالت ممکن از آب درآورده و منتظر شهرت جهانی فیلمش است.

المیرا فلاحیان
نویسنده: المیرا فلاحیان
میوچیا پرادا میگه لباسی که می‌پوشید راهی برای توصیف خودتون به مردم جهانه و مد و فشن زبان آنی دنیا به حساب میاد. پس لباس پوشیدن رو یاد بگیریم :)


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :