نکاتی برای جذاب‌تر کردن لباس‌های شما

0

پوشیدن لباس‌های ساده همیشه توصیه کارشناسان مد بوده است اما هرکس دوست دارد دیده شود و استایل زیبایش مورد توجه اطرافیان قرار بگیرد ولی با پوشیدن لباس‌های نامناسب نمی‌توان به طور شایسته‌ای به این هدف رسید. راه حل این مشکل در اکسسوری‌ها است، اکسسوری‌ها می‌توانند استایل شما را جذاب کنند اما چطور؟ نکاتی برای جذاب‌تر کردن لباس‌های شما را در این مقاله بخوانید.

استفاده از جواهرات متفاوت و جذاب

جواهرات همیشه کلید جذاب کردن استایل شما هستند، استفاده از یک دستبند یا انگشتر رنگی درشت که بچگانه به نظر نمی‌رسد، یا یک گردنبند بلند روی مانتو می تواند استایل شما را جذاب‌تر کند اما از افراط دوری کنید چون نتیجه عکس خواهید گرفت.

اکسسوری‌های هم رنگ

ست کردن اکسسوری‌ها راه دیگری برای جذاب کردن استایل است، شما می‌توانید کیف و کفش و شال و کمربند و … را به روش هنرمندانه‌ای با هم ست کنید و نگاه‌ها را به خود جلب کنید اما دقت کنید که زیادی تلاش کرده به نظر نرسید چون همه متوجه خواهند شد.

نکاتی برای جذاب‌تر کردن لباس‌های شما

عینک آفتابی گرد

عینک آفتابی هر کسی را خوش تیپ تر می‌کند اما وقتی همه از آن استفاده می‌کنند اتفاقی نخواهد افتاد چون متفاوت بودن کلید جذابیت است. اگر شما از اکسسوری‌هایی استفاده کنید که با بقیه فرق دارد جذاب‌تر خواهید شد، یک عینک آفتابی گرد این کار را برای شما انجام می‌دهد.

متالیک

اضافه کردن مقداری بافت متالیک به اکسسوری‌ها مثل کیف یا کفش باعث جلب توجه و جذابیت بیشتر شما خواهد شد و استایل شما را از سادگی و بی روح بودن خارج می‌کند.

مطالب مرتبط:

1- استایل شخصی چیست؟

2- توصیه‌هایی از استایلیست‌های فرانسوی

3- چگونه تیپ کلاسیک داشته باشیم؟

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :