خانم‌ها چطور لباس سیاه و سفید بپوشید؟

سیاه و سفید رنگ‌هایی هستند که کامل‌ترین رنگ محسوب می‌شوند و به همین دلیل کاربرد زیادی در پوشاک مردانه و زنانه دارند. اما پوشیدن این دور رنگ در کنار هم نیز مزایای زیادی دارد. سیاه و سفید دو رنگ کاملا متضاد هستند و با استفاده از آن‌ها می‌توانید اندام خود را شکل دهید. اما استفاده از این دو رنگ ممکن است استایل شما را کمی بیش از اندازه کسل کننده و تکراری کند. این مطلب را بخوانید تا خانم‌ها چطور لباس سیاه و سفید بپوشید؟

یک عنصر رنگی اضافه کنید

یک کیف، شال، روسری و یا هر جز کوچکی که بتواند استایل شما را زنده کند و به آن روح ببخشد برای کامل کردن استایل سیاه و سفید توصیه می‌شود. چون رنگ دیگری در لباس شما وجود ندارد در انتخاب رنگ سوم آزادید و از شادترین و روشن‌ترین رنگ‌ها می‌توانید استفاده کنید.

پارچه‌های دارای بافت

پارچه‌های ساده سیاه و سفید ممکن است استایل شما را دو بعدی نشان دهند اما با استفاده از پارچه‌های دارای بافت مثل چرم و خز و … می‌توانید تنوع و حجم به تیپ خود اضافه کنید.

خانم‌ها چطور لباس سیاه و سفید بپوشید؟

سیاه و سفید طرح‌دار

طرح‌های راه راه، چهارخانه، خالدار و طرح‌های هندسی دیگری که از رنگ‌های سیاه و سفید تشکیل شده‌اند هم با لباس های سیاه و سفید دیگر شما هماهنگی دارند و هم به تنهایی می‌توانند مورد استفاده قرار گیرند بدون آن که جذابیت تیپ شما کم شود.

خانم‌ها چطور لباس سیاه و سفید بپوشید؟

 

بازی با شکل و فرم

مدل‌ها و برش‌های متفاوت و دیده نشده لباس و مدل‌های جدید را با رنگ‌های سیاه و سفید بهتر و راحت‌تر می‌توان در استایل شخصی ارائه کرد بدون آن که بیش از حد متفاوت و توی چشم باشید.

اضافه کردن شلوار جین

شلوار جین هم می‌تواند کامل کننده استایل سیاه و سفید شما باشد و هم به آن رنگ و تنوع بدهد. پس حتما پالتوی سیاه و سفید خود را با شلوار جین آبی بپوشید.

 

مطالب مرتبط:

۱- اصول رنگ بندی لباس ها

۲- ست کردن رنگ لباس

۳- رنگ هایی که بعد از برنزه کردن باید بپوشید

 

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :