تحریریه چی بپوشم در
2,541

6 عطر پرفروش با رایحه شیرین برای خانم های شیک پوش؛ این عطرها را بزنید تا همه اسم عطرتان را بپرسند

6 عطر پرفروش با رایحه شیرین برای خانم های شیک پوش؛ این عطرها را بزنید تا همه اسم عطرتان را بپرسند

در دنیای وسیع عطر و ادکلن عطرهای شیرین جایگاه خود را به عنوان یکی از پرطرفدارترین رایحه ها تثبیت کرده اند. از رایحه های مرکباتی گرفته تا عطرهای گلی جذاب و حتی عطرهای گرم تر و تندتر را می توان در عطرهای شیرین جست و جو کرد. عطر و ادکلن های شیرین برای هر نوع سنی مناسب هستند و معمولا افراد خونگرم را به خود جذب می کنند. امروز قصد داریم 6 نمونه از خوشبوترین عطرهای شیرین زنانه را به شما معرفی کنیم.

عطر پرفروش با رایحه شیرین

بهترین عطر زنانه شیرین: عطر و ادکلن زنانه آریانا گرانده کلود ادوپرفیوم

عطر آریانا گرانده کلود عطری سرمست کننده است که با ترکیبی رویایی از شکوفه جذاب اسطوخودوس، گلابی آبدار و ترنج‌های خوش‌طعم آغاز می شود، پس از مدتی نت های میانی کرم نارگیل، پرالین دلپذیر و ارکیده وانیل جای نت های اولیه را می‌گیرند و در نهایت رایحه ماندگار مشک‌ها و جلوه خامه‌ای چوب‌ کشمیر به مشام می رسد. این عطر گلی، میوه ای و شیرین در سال 2018 به بازار عطر و ادکلن عرضه شد و یکی از پرفروش ترین عطرهای دنیاست که خاطرات خوبی را در ذهن بسیاری از افراد زنده می کند.

بهترین عطر شیرین مورد علاقه افراد مشهور: عطر بای کیلیان لاو دونت بی شای

عطر بای کیلیان لاو دونت بی شای عطری هیجان انگیز و خاص است که در سال 2022 به بازار عطر و ادکلنن عرضه شد. این عطر برای اولین بار در سال 2023 به بازار عطر و ادکلن عرضه شد. عطار آن کالیس بکر می‌باشد و در خانواده عطرهای شیرین، گلی، چوبی و مشکی قرار می گیرد. در نت اولیه این عطر رایحه ترنج، بهار نارنج، گشنیز، فلفل صورتی و عود، در نت میانی آن بوی رز، زنبق، یاس، شکوفه پرتقال و پیچ امین الدوله و در نت های پایانی آن بوی مشک، وانیل، مشک زباد، لابدانیوم، کارامل و قند به مشام می رسد. این عطر، یکی از عطرهای مورد علاقه ریحانا است.

عطر

بهترین عطر شیرین گلی: عطر میسون مارتین مارژیلا آن ا دیت

عطر میسون مارتین مارژیلا آن ا دیت عطری زنانه و اغوا کننده است که در سال 2022 توسط عطرساز برجسته کارلوس بنایم به بازار عطر و ادکلن عرضه شد. از ترکیبات بکار برده شده در این عطر می توان به رایحه ترنج، انگور فرنگی سیاه، فلفل صورتی، رز ،شمعدانی ،داوانا، مشک، نعناع هندی ، خزه درخت بلوط و خس خس اشاره کرد. این عطر شیرین و گلی با نت های فلفل صورتی، نعناع هندی و مشک حس و حالی عشق و عاشقی را در شما زنده می کند.

عطر

بهترین عطر شیرین وانیلی: عطر هدی بیوتی کایالی وانیلا 28

عطر هدی بیوتی کایالی وانیلا 28 عطری گرم و شیرین است که در سال 2018 به بازار عطر و ادکلن عرضه شد. این عطر شاهکاری از ظرافت‌های ناب و زیبا است که حواس شما را با نت وانیل تسخیر می‌کند. با اسپری کردن این عطر بر روی نبضتان در ابتدا رایحه یاس و ارکیده به مشام می رسد. پس از مدتی بوی دانه تونکا و شکر قهوه‌ای جای نت های اولیه را می گیرد و در نهایت بوی ماندگار مشک ، کهربا، نعناع هندی و چوب عنبر به مشام می رسد.

عطر

بهترین عطر شیرین لوکس: عطر میسون فرانسیس کورکجان باکارات رژ 540

عطر زنانه و مردانه میسون فرانسیس کورکجان باکارات رژ در سال 2015 به بازار عطرهای نیش و لاکچری عرضه شد. این عطر رایحه ای گرم و شیرین دارد و در دسته عطرهای  شرقی گلی قرار می گیرد. این عطر که از دل کیمیاگری شاعرانه بیرون آمده است، مثل یک نقاشی چشمگیر و ظریف می‌درخشد و نجواي گلي ، كهربایی و چوبي آن پوست شما را نوازش می کند.

عطر

بهترین عطر شیرین با رایحه گل رز: عطر دیور میس دیور ابسولوتلی بلومین

عطر دیور میس دیور ابسولوتلی بلومین عطری معتدل و شیرین است که در سال 2016 به بازار عطر و ادکلن عرضه شد. فرانسوا دماشی از رایحه انار، انگور فرنگی سیاه، فلفل صورتی و تمشک برای نت‌های ابتدایی و برای نت‌های میانی از رز و گل صد تومانی برای تهیه این عطر گلی استفاده کرده است و بوی آن با نت مشک به پایان می‌رسد. این عطر همچنین گزینه ای عالی برای هدیه دادن است.

عطر

 

منبع: راهنماتو

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :