مصی روشن در
2,650

بررسی استایل بازیگران در نهمین روز جشنواره فیلم فجر؛ پریناز ایزدیار مشکی‌پوش شد

بررسی استایل بازیگران در نهمین روز جشنواره فیلم فجر؛ پریناز ایزدیار مشکی‌پوش شد

نهمین روز جشنواره میزبان آقایان بازیگری بود که برای استایل‌شان و حضور در این رویداد سینمایی اهمیتی قایل شده و وقت گذاشته بودند. یکی از آن‌ها بهرام رادان بود که البته همیشه ظاهر جذاب و آراسته‌ای دارد و اصلا تبدیل به یک مدل لباس شده است. دیگری مهرداد صدیقیان بود که با استایل متفاوت‌اش سوژه عکاسان بسیاری شد. ساعد سهیلی، بهرام رادان، شاهرخ فروتنیان هم با ظاهر موقر و چشمگیر در جشنواره‌ای حاضر شدند که تعداد آقایانی که پوشش شیک و متفاوتی برای خودشان در نظر گرفته بودند به تعداد انگشت‌های یک دست هم نمی‌رسید. در این روز زوج‌های بازیگر زیادی هم به جشنواره آمده بودند. گلوریا هاردی و ساعد سهیلی برای فیلم «شهرک» مقابل دوربین عکاسان و خبرنگاران قرار گرفتند. رویا جاویدنیا هم برای همین قیلم با کتی گلدار که روی پیراهنی مشکی و براق پوشیده بود؛ جلوی دوربین ها رفت. شیرین اسماعیلی و مهدی صباغی هم برای فتوکال فیلم «۲۸۸۸» در برج میلاد حاضر شدند. علی اوجی و نرگس محمدی هم بودند.

single_content ad banner

بهرام رادان با کت ژاکت پشمی کلاه‌دار

بهرام رادان مثل همیشه با ظاهری گیرا و خوشایند، این بار برای اکران فیلم «علف‌زار» به سینما فرهنگ رفت. رادان یک long hooded cardigan تنش کرده بود. از این اسم تعجب کردید؟ ولی اسم این لباس همین است و ترجمه‌اش هم می‌شود کت ژاکت پشمی کلاه‌دار! ولی ماها با ایما و اشاره به فروشنده می‌فهمانیم که چه می‌خواهیم.

شاید هم این مدل لباس را بارها دیده باشید یا از آنجا که مدل جذابی است و به قول فروشنده‌ها تن‌خورش حرف ندارد، خودتان هم شبیه‌اش را داشته باشید ولی تفاوت مهمی که لباس رادان را از نمونه‌های مشابهش جدا می‌کند ترکیب دو رنگ مشکی و شیری است. اغلب لباس‌های این مدلی تک رنگ هستند یا اگر رنگی باشند فقط از یک نوع پارچه رنگارنگ مثلا چهارخانه دوخته شده‌اند.

هیاهوی مهرداد صدیقیان با یقه اسکی و پالتوی خاکستری

لباس بهرام خان خلاف نمونه‌های مشابهش که جیب داخل درز دارند، جیب روی لباس دارد. به طور کلی این مدل لباس در جمع‌های کمی خودمانی و غیررسمی پوشیده می‌شود ولی نوع دوخت، جنس، رنگ‌ها و البته قرار گرفتن آن کنار پیراهن یقه اسکی طوسی روشن، برای مراسم نیمه‌رسمی هم مناسبش می‌کند.

این بازیگر خوش‌سلیقه و البته مدل، شلوار جین روشن یا کتانی نپوشیده که ظاهرش حالت غیررسمی داشته باشد او با پوشیدن جین و بوت تیره پوشش خودش را کاملا برای حضور در جمعی با تعداد قابل توجه متناسب کرد. ولی از آنجا که این بازیگر به لباسش اهمیت زیادی می‌دهد، به نظر می‌رسد از قرار گرفتن چند رنگ خنثی کنار هم خیلی راضی نبوده بنابراین به شکلی هوشمندانه از بند عینک به عنوان اکسسوری مهم و ظریفی استفاده کرده و از طریق آن رنگ‌های آبی و قرمز را هم به بقیه رنگ‌ها اضافه کرده است.

هیاهوی مهرداد صدیقیان با یقه اسکی و پالتوی خاکستری

به نظر می‌رسد این مدل لباس یکی از محبوب‌ترین و مورد علاقه‌ترین لباس‌های این بازیگر خوش‌پوش است، او چند روز قبل هم برای یکی دیگر از نمایش‌های مردمی فیلم «علف‌زار» تقریبا همین مدل لباس ولی تماما مشکی پوشیده بود و آن را با پیراهن یقه اسکی مشکی ست کرده بود.

آناهیتا درگاهی با برند بربری

آناهیتا درگاهی تا روز نهم تنها بازیگری بوده که بین این‌همه رنگ‌های تیره و مشکی جشنواره، دو بار یا بیشتر با روشن‌ترین لباس در جشنواره حضور پیدا کرد. او شال و کیفی از برند «بربری» را با پالتویش ست کرده بود.

استایل بازیگران در روز نهم جشنواره فلیم فجر

آناهیتا پالتوی بلند کلاسیکی پوشیده بود که اتفاقا این روزها از پرطرفدارترین‌هاست. البته اصلا فکر نکنید فقط به خاطر شیک بودنش طرفداران زیادی دارد. یکی از امتیازهای خیلی مهم این پالتوهای بلند این است که می‌شود با آن‌ها هم تیپ کاملا زنانه و ظریف داشت هم راحت و اسپرت بود. زنانه و ظریف مثل انتخابی که آناهیتا داشت و شلوار گشاد با بوت پاشنه بلند پوشید. اگر شلوار جین گشاد با کتانی یا هر کفش اسپرت دیگری می‌پوشید تیپش به سمت راحتی و سادگی می‌رفت. خوبی دیگری که این پالتوهای بلند دارد این است که می‌شود در روزهای سردتر کت چرم، ژاکت و سوییشرت زیر آن‌ها پوشید.

درگاهی جدا از انتخاب درست لباس‌هایش، قسمتی از موهایش را رنگ کرده و بافته بود. این نکته که انواع رنگ موی قرمز برای موهای بافته یکی از بهترین انتخاب‌هاست، شکی باقی نمی‌گذارد که آناهیتا یکی از خوش‌پوش‌ترین و خوش‌سلیقه‌ترین بازیگران زن سینماست.

نرگس محمدی با سارافون مشکی و شومیز سفید؛ علی اوجی با شاپوی همیشگی

نرگس که از جمله بازیگرانی است که برای اش مهم نیست چقدر لباسی که می پوشد او را لاغر و یا چاق تر نشان می دهد و در این سال ها نشان داده یک تیپ زنانه معمولی دارد. لباس های نرگس نه تنها راسته و فیت بدن نیستند که بیشتر وقت ها مدل آزاد دارند. دیروز هم او یک شومیز سفید مجلسی با سر آستین های مخمل را با یک سارافون مشکی ست کرده بود.

استایل بازیگران در روز نهم جشنواره فلیم فجر

علی اوجی- همسر نرگس- هم یکی از آن کلاه شاپوهای اش را گذاشته بود و تی شرت و پیراهن دو جیب اش را از تم رنگ سبز و ماشی انتخاب کرده بود.

گلوریا هاردی و ساعد سهیلی هماهنگ با تیپ مهمانی

استایل بازیگران در روز نهم جشنواره فلیم فجر

گلوریا در مراسم دیروز یک مانتوی بلند آهار دار مشکی پوشیده بود و زیر آن هم یک پیراهن که مدل کج با کمربند داشت.البته بعدا موقع عکاسی یک پافر هم روی لباس اش پوشید. پیراهن کج زیر لباس لبه های مثلی داشت و از مانتوی رویی بلند تر بود. رنگ نزدیک آنها و ترکیب مدل های شان باهم، یکی از مدهای این چندساله بود. البته بیشتر از مد یک ست کردن جذاب به نظر می آمد. گلوریا می توانست با انتخاب رنگ شالی پر تضاد با لباس هاش درخشندگی چهره اش را بیشتر کند اما ترجیح داده به یک شال طوسی – آبی ساده که بیشتر هم مناسب بهار بود؛ بسنده کند. ساعد سهیلی هم یک کت و شلوار بسیار ساده پوشیده بود و در جایی از فیلم ها می بینیم به جمع عکاسان پیوسته و دارد از گلوریا عکاسی می کند.

استایل بازیگران در روز نهم جشنواره فلیم فجر

شیرین اسماعیلی دامن پشمی چهارخانه

شیرین اسماعیلی تیپ همیشگی و ساده اش داشت. او دامن پشمی چهارخانه قرمز مشکی پوشیده بود که در فصل زمستان مورد توجه خیلی از خانم هاست. این مدل با چکمه‌های بلند بیشتر ست می‌شود که او هم همین کار را کرده بود. پالتوی مشکی سه دگمه و شالی از طیف‌ رنگ قرمز انتخاب هم انتخاب های دیگر او بودند.

استایل بازیگران در روز نهم جشنواره فلیم فجر

سارا بهرامی؛ خوش تیپی با بارانی شمعی

سارا بهرامی از بازیگرانی است که استایلیست دارد. او در اولین فتوکال جشنواره که یک کت گوجه‌ای رنگ و شلوار بگ پارچه‌ای پوشیده بود؛ اسم او را هم در صفحه اینستای‌اش اعلام کرده بود. اما در دومین فتوکال، پوشش خاصی برای‌اش طراحی نشده بود.

سارا یک بارانی جنس شمعی به رنگ سبز کاهوی پوشیده بود. بارانی‌ها اکثرا زیپ دارند؛ بارانی او هم مدل زیپ دار بود اما سارا آن را نبسته بود و از حالت جلو بازش استفاده کرده بود. کسانی این سبک را انتخاب می‌کنند که لباسی که زیر آن پوشیده‌اند هم حرفی برای گفتن دارد.

استایل بازیگران در روز نهم جشنواره فلیم فجر

سارا بلوز جذب و شلوار کتان راسته طوسی پوشیده بود که انتخاب درستی برای مدل بارانی‌اش بود که یقه هفت بزرگ داشت و آسین های‌اش مدلی داشت که آن را به حالت پفکی نزدیک می‌کرد. پوشیدن لباس آزاد زیر این مدل بارانی نه تنها راحتی را می‌گیرد و احساس می‌کنید؛ باد کرده‌اید که شما را حتی اگر لاغر هم باشید؛ بدفرم نشان می‌دهد. سارا کمربند مشکی هم بسته بود. کمر بند مشکی جدا از شیک بودن و حالت رسمی به تیپ دادن کمر را باریک‌تر می‌کند و اگر لاغر باشید برجستگی‌های بدن شما را بیشتر نشان می‌دهد.

او مثل همیشه به کیف خود هم دقت زیادی کرده بود. یک نگاهی به عکس‌های او بیاندازید می‌بینید تا چه حد کیف باز است. او در این مراسم هم کیف مثلثی مشکی شانه‌ای انداخته بود. به این مدل کیف‌ها و بندها می‌گویند: Chain Embellished Bags که ترجمه لفظی‌اش می‌شود: کیف‌های بندزنجیری تزیینی.

حالا یک نکته مهم دیگر شال-روسری بود که سارا پوشیده بود. گذشته از رنگی مدادی که داشت به او راحتی بسیار زیادی می‌داد. این مدل مخصوصا با جنسی که سارا انتخاب کرده بود (موهر پنبه اگر اشتباه نکنیم) هم گرم و نرم هستند و هم چون دو طرف آن بهم وصل است؛ اصلا از روی سر لیز نمی‌خورند و لازم نیست حواستان به جلو و عقب شدن و بهم ریختگی‌اش باشد.

در نهایت رنگ سبز کاهویی بارانی، موهای بلند و آرایش ملایمی که با رژ قرزمی همراه شده بود؛ صورت سارا را به دلپذیری همیشه‌اش کرده بود.

پریناز ایزدیار بانوی سیاه‌پوش

پریناز که در اکران اول، تیپ یک دست آبی و اسپرت زده بود؛ در فتوکال دوم با تیپی رسمی‌تر حاضر شد که البته یک دست بودن رنگ را رعایت کرده بود. او تمام لباس های‌اش مشکی بود. شال، مانتوی بارانی مانند، بوت و کیف. رنگ مشکی می‌تواند نشان قدرت، پختگی، رمز و راز و همچنین غم، سوگواری و افسردگی باشد که به نظر پریناز از دریچه روشنی به سمت؛ این تیره‌ترین رنگ رفته است.

استایل بازیگران در روز نهم جشنواره فلیم فجر

مانتوی پریناز جنس کشمیری داشت. یقه افتاده بزرگ که لبه های‌اش نوار باریک چرمی بود و سادگی آن را کم کرده بود. این مدل که سارا بهرامی هم پوشیده بود؛ امسال ترند بودند.

چیزی که پریناز را خاص کرده بود؛ مدل موهای‌اش بود که تا پیش از این کمتر دیده شده بود. پریناز قسمت بالای موهای‌اش را بافت آفریقایی زده بود. این مدل پیشانی را کشیده‌تر می‌کند و روی چشم‌ها هم تاثیر می‌گذارد.دیدگاه شما

justdial key maker در تاریخ 08 ژانویه 2023

I like the efforts you have put in this, regards for all the great content.

justdial kya hai hindi در تاریخ 09 ژانویه 2023

This is my first time pay a quick visit at here and i am really happy to read everthing at one place

just dial share price in 2010 در تاریخ 09 ژانویه 2023

naturally like your web site however you need to take a look at the spelling on several of your posts. A number of them are rife with spelling problems and I find it very bothersome to tell the truth on the other hand I will surely come again again.

justdial whatsapp number در تاریخ 09 ژانویه 2023

Very well presented. Every quote was awesome and thanks for sharing the content. Keep sharing and keep motivating others.

justdial wikipedia in hindi در تاریخ 10 ژانویه 2023

I appreciate you sharing this blog post. Thanks Again. Cool.

justdial key function are در تاریخ 10 ژانویه 2023

You’re so awesome! I don’t believe I have read a single thing like that before. So great to find someone with some original thoughts on this topic. Really.. thank you for starting this up. This website is something that is needed on the internet, someone with a little originality!

justdial owner name در تاریخ 10 ژانویه 2023

You’re so awesome! I don’t believe I have read a single thing like that before. So great to find someone with some original thoughts on this topic. Really.. thank you for starting this up. This website is something that is needed on the internet, someone with a little originality!

justdial number purnea در تاریخ 11 ژانویه 2023

Good post! We will be linking to this particularly great post on our site. Keep up the great writing

Ayanna Bond در تاریخ 17 ژانویه 2023

Awesome! Its genuinely remarkable post, I have got much clear idea regarding from this post

Denise Diaz در تاریخ 07 فوریه 2023

Nos modèles uniques et spécifiquement adaptés à vos besoins s’inscrivent dans la pure tradition des voiles nautiques et vous offrent une qualité irréprochable. Notre expertise nous permet d’étudier toutes les demandes particulières avec ou sans poteaux, les aménagements exceptionnels ou projets atypiques et de trouver la solution qui vous convient le mieux dans le respect de votre budget.

온라인토토 در تاریخ 21 فوریه 2023

I saw your blog well. If you visit my blog, you can get useful information.

토토사이트 در تاریخ 03 مارس 2023

Here are the best sites for sports betting.

Gabriel Cameron در تاریخ 03 مارس 2023

ZIMOTA est une marque offrant des produits européens (Italien et turcs) et Asiatique avec une technologie japonaise. Offrant la plus large gamme avec motos, scooters, mobylettes et cub, ZIMOTA est le leader sur le marché tunisien en termes de qualité, innovation et design. ZIMOTA force et élégance. Zimota est prête à vous servir de vous là ou vous êtes avec deux showroom à sousse sidiabdelhamid et bebjdid et trois points de vente à tunis sfax et gabes.

세부마사지 در تاریخ 04 مارس 2023

Let me introduce a massage to recover your tired body from the Hobol trip.

토토사이트 در تاریخ 04 مارس 2023

Join the Google Seo expert group.

사설토토 در تاریخ 04 مارس 2023

Join the Google Seo expert group.

세부마사지 در تاریخ 05 مارس 2023

Let me introduce a massage to recover your tired body from your trip to the Philippines.

보홀여행사 در تاریخ 05 مارس 2023

필리핀렌트카naturally like your web site however you need to take a look at the spelling on several of your posts. A number of them are rife with spelling problems and I find it very bothersome to tell the truth on the other hand I will surely come again again.

토토사이트 در تاریخ 05 مارس 2023

I saw your blog well. If you visit my blog, you can get useful information.

마닐라마사지 در تاریخ 05 مارس 2023

Let me introduce a massage to recover your tired body from your trip to the Philippines.

필리핀호텔 در تاریخ 05 مارس 2023

Hi there to all, for the reason that I am genuinely keen of reading this website’s post to be updated on a regular basis. It carries pleasant stuff.

사설토토 در تاریخ 05 مارس 2023

The Seoul SK Knights were also formidable in Group B, where they competed with the Bay Area Dragons of Hong Kong, Utsunomiya Brex of Japan and TNT Tropang Giga of the Philippines.

카지노사이트 در تاریخ 05 مارس 2023

South Korea manager Lee Kang-chul said he will have starting pitchers gradually increase their workload over the next several days and he will settle on three or four who will start games at the WBC.

클락맛집 در تاریخ 06 مارس 2023

Hi there to all, for the reason that I am genuinely keen of reading this website’s post to be updated on a regular basis. It carries pleasant stuff.

안전놀이터 در تاریخ 06 مارس 2023

“I don’t know if I’ll face Saupold again, but I am confident against anybody, no matter who’s on the mound,” Choi said after wrapping up South Korea’s training camp at Kino Sports Complex in Tucson, Arizona, on Monday. “That first game is a crucial one, with a trip to the quarterfinals at stake. We’re preparing for that game the best we can.”

Ryleigh Dean در تاریخ 10 مارس 2023

Réalisées selon des normes de qualité supérieure et à partir de matériaux de choix, nos bâches d’ombrage sont conçues à partir de différents types de tissus durables qui résistent aux intempéries et sont agrémentées de poteaux inox massifs. Elles résistent aux variations climatiques et s’intègrent idéalement dans tous les styles d’habitation ou d’architecture.

미니게임사이트 در تاریخ 10 مارس 2023

Ko’s win on Sunday also marked the first LPGA title won by a Korean golfer since Chun In-gee won the KPMG Women’s PGA Championship last June. Chun finished in 24th with 6-under-par, 282 on Sunday.

보홀호텔 در تاریخ 11 مارس 2023

naturally like your web site however you need to take a look at the spelling on several of your posts. A number of them are rife with spelling problems and I find it very bothersome to tell the truth on the other hand I will surely come again again.

필리핀호텔 در تاریخ 13 مارس 2023

naturally like your web site however you need to take a look at the spelling on several of your posts. A number of them are rife with spelling problems and I find it very bothersome to tell the truth on the other hand I will surely come again again.

보홀마사지 در تاریخ 16 مارس 2023

For the reason that the admin of this site is working, no uncertainty very quickly it will be renowned, due to its quality contents.

클락여행 در تاریخ 17 مارس 2023

Hi there to all, for the reason that I am genuinely keen of reading this website’s post to be updated on a regular basis. It carries pleasant stuff.

세부렌트카 در تاریخ 18 مارس 2023

This is my first time pay a quick visit at here and i am really happy to read everthing at one place

보홀풀빌라 در تاریخ 19 مارس 2023

I like the efforts you have put in this, regards for all the great content.

앙헬레스렌트카 در تاریخ 19 مارس 2023

I’m often to blogging and i really appreciate your content. The article has actually peaks my interest. I’m going to bookmark your web site and maintain checking for brand spanking new information.

보홀여행 در تاریخ 20 مارس 2023

This was beautiful Admin. Thank you for your reflections.

클락마사지 در تاریخ 21 مارس 2023

naturally like your web site however you need to take a look at the spelling on several of your posts. A number of them are rife with spelling problems and I find it very bothersome to tell the truth on the other hand I will surely come again again.

앙헬레스마사지 در تاریخ 21 مارس 2023

This was beautiful Admin. Thank you for your reflections.

보라카이여행 در تاریخ 08 آوریل 2023

Awesome! Its genuinely remarkable post, I have got much clear idea regarding from this post

사설토토사이트 در تاریخ 18 آوریل 2023

토토사이트 I read your article interestingly well. Please contact us if you want your article to be exposed to the top of Google.

사설토토홍보 در تاریخ 26 آوریل 2023

사설토토순위 On the other hand, the bookie allows you to fund your cryptocurrencies via Credit cards, Apple Pay, and Google Pay.

토토사이트 در تاریخ 05 می 2023

Deposit $10 or more using an accepted banking method. All methods are secure to use.

토토사이트검증 در تاریخ 08 می 2023

사설토토 Panelists agreed that New York and Indiana are among the states most likely to add internet gambling in the next two years. Fluharty also said states that recently adopted sports betting might also be likely to add internet gambling, including Ohio.

슬롯사이트 در تاریخ 08 می 2023

슬롯잭팟 Some of the popular slot themes include sports, mythology, TV shows, and movies. The casino also offers exclusive slot games that cannot be found anywhere else.

안전놀이터 در تاریخ 10 می 2023

Murray, Michael Porter Jr., and Anthony Edwards each make 3 or more three-pointers (+550)

안전놀이터 추천 در تاریخ 10 می 2023

사설토토순위 On the other hand, the bookie allows you to fund your cryptocurrencies via Credit cards, Apple Pay, and Google Pay.

메이저사이트 در تاریخ 10 می 2023

토토사이트순위 Indeed! In the last couple of years the online betting verse has observed a steep upswing with rising urge of betting online. Millions of people have begun investing small amounts of their hard-earned money into crypto, hoping to make a little on their investment.

메이저놀이터 추천 در تاریخ 10 می 2023

슬롯머신사이트 Checking through the casino, you will a variety of convenient and secure banking options for your deposits and withdrawals.

메이저놀이터 추천 در تاریخ 13 می 2023

토토커뮤니티 Our sports betting Philippines sites have all features that make a world-class sportsbook. For example, they have live betting, live streaming for the most popular sports, and an e-Sports section.

메이저놀이터 در تاریخ 13 می 2023

In the first game of the playoff series, losing as the road team isn’t necessarily tragic. Lower seeds only need to win one game on the road to gain home-court advantage, with four chances to do so.

사설토토 추천 در تاریخ 15 می 2023

so I’d recommend just backing the Sixers on the spread and you’re set!

토토사이트 순위 در تاریخ 17 می 2023

Unlock $200 bonus with the Bet365 Ohio bonus code

메이저사이트 추천 در تاریخ 17 می 2023

토토커뮤니티 Online gambling in the Philippines is 100% legal and safe. In fact, the government manages the online gambling industry through the Philippines Amusement and Gaming Corporation (PAGCOR).

사설토토 순위 در تاریخ 18 می 2023

The current bet365 Ohio bonus code offer is the best way for bettors in the Buckeye State to wager on the NBA Playoffs.

토토사이트 추천 در تاریخ 27 می 2023

메이저놀이터 There are so many sports betting Philippines sites out there. And as we mentioned, not all of them are worth your time. To make sure you don’t sign-up with malicious sites, we review dozens of online sports betting sites on your behalf and recommend the best. When ranking our sports betting online sites, we check the available betting options,

메이저놀이터 검증 در تاریخ 29 می 2023

Online gambling in the Philippines is 100% legal and safe. In fact, the government manages the online gambling industry through the Philippines Amusement and Gaming Corporation (PAGCOR).

안전놀이터 순위 در تاریخ 31 می 2023

In addition to the variety of types play games, there is also a vast array of themes to choose from. Whether you are a fan of action, adventure, romance, or history, there is a slot theme that will cater to your preference.

토토사이트 순위 در تاریخ 31 می 2023

After a back-and-forth first half, the Warriors won the game in a slog of a third quarter marked by ogreish physicality, horrific free throw shooting and nine missed shots in the paint from Golden State alone.

안전놀이터 검증 در تاریخ 01 ژوئن 2023

The support agents are knowledgeable and professional, making it easy to resolve any issues that may arise. However, the customer support team is only available between 08:00 and 18:00 CET.

안전놀이터 추천 در تاریخ 02 ژوئن 2023

The minimum deposit amount is €10, and the maximum deposit amount varies depending on the payment method.

안전놀이터 در تاریخ 05 ژوئن 2023

Platin Online Casino takes security seriously and uses top-notch security measures to ensure that players’ personal and financial information is safe.

온라인카지노추천 در تاریخ 29 آگوست 2023

The actionable steps you provided in this post are invaluable. I appreciate how you not only explained the ‘what’ but also the ‘how.’ Your insights are truly helpful!

토토사이트 순위 در تاریخ 17 سپتامبر 2023

Your writing style is engaging and easy to follow. The flow of ideas in this blog post is seamless, making it an enjoyable read. Looking forward to more from you!ارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :