مهفام میرزایی در
0

۷ مدل شلوار زنانه ضروری برای شیک پوش ها

۷ مدل شلوار زنانه ضروری برای شیک پوش ها

شلوار یکی از اجزای ضروری استایل یک خانم خوش لباس است که در هر شرایطی به آن احتیاج دارد. شلوارهای زنانه در مدل های مختلفی وجود دارند که معمولا انتخاب از این آن ها کار دشواری است. در این مطلب ۷ مدل شلوار زنانه مخصوص شیک پوش‌ها را انتخاب کرده ایم که این شلوار ها را حتما باید در کمد لباس های خود داشته باشید تا خوش تیپ محسوب شوید.

 

مطالب مرتبط:

۱- سبک جدیدی از شلوار های زنانه برای بهار و تابستان

۲- انتخاب شلوار جین با توجه به تنوع مدل

۳- جین پوشی راهی به سوی سرکشی

۴- روش پوشیدن شلوار جین زنانه سفید

 

۱- شلوار جین تیره نسبتا تنگ

منظورمان از این نوع شلوار جین‌های اسکینی که کاملا قالب بدن هستند نیست. بلکه شلوار های سنگ شور نشده ای است که رنگ یکسان دارند و در قسمت مچ پا آزادی نسبی دارند. این شلوارها با همه لباس های شما هماهنگی دارند و تقریبا در هر موقعیتی می‌توانید آن‌ها را بپوشید.

7 مدل شلوار زنانه ضروری برای شیک پوش ها

۲- شلوار رنگ روشن

این نوع شلوار زنانه معمولا پارچه ای است و مدل آن می تواند متناسب با اندام شما انتخاب شود. رنگ محبوب خود را انتخاب کنید و آن را در مجالس و میهمانی‌ها و مناسبت های مختلف با پیراهن سفید و یا هر لباس دیگری که با آن هماهنگ است با اعتماد به نفس بپوشید. ترکیب این شلوارها با کفش پاشنه بلند عالی است.

7 مدل شلوار زنانه ضروری برای شیک پوش ها

۳- شلوار مجلسی

جنس این شلوارها معمولا از پارچه‌هایی مثل کرپ یا ابریشم است و در رنگ مشکی تهیه می شوند. برای مجالسی که پوشیدن دامن چندان مناسب نیست این شلوار می‌تواند جایگزین بسیار مناسبی باشد. مانند مورد قبلی مدل آن می تواند متناسب با اندام شما طراحی شود.

۴- شلوار جین گشاد

هر کسی به یک شلوار جین گشاد نیاز دارد. اگر هنوز قانع نشده اید که به چنین شلواری نیاز دارید بهتر است بیشتر فکر کنید.

7 مدل شلوار زنانه ضروری برای شیک پوش ها

۵- شلوار مشکی رسمی

شلوار مشکی مزایای زیادی دارد مثل لاغر کردن پایین تنه و مناسب بودن برای محیط کار. با هر لباسی هماهنگ است و می توانید آن را با کفش های رسمی و پاشنه بلند هم بپوشید.

7 مدل شلوار زنانه ضروری برای شیک پوش ها

۶- شلوار طرح دار

گاهی تنوع در استایل لازم است و ظاهر شدن در مهمانی‌ها به یک شکل می تواند کسل کننده باشد. اما با کمی خلاقیت می‌توان استایل‌های جالبی آفرید مثل بلوز ساده با شلوار طرح دار

7 مدل شلوار زنانه ضروری برای شیک پوش ها

۷- شلوار دمپا گشاد

شلوارهای دمپا گشاد یک مزیت عالی دارند و آن بلند تر کردن قد شماست. هر چقدر هم که قد بلند باشید باز وجود چنین شلواری در کمد لباس‌های شما مزیت است. این نوع شلوار می تواند جین یا پارچه ای و در رنگ‌های مختلف باشد.

7 مدل شلوار زنانه ضروری برای شیک پوش ها

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :