مهفام میرزایی در
0

5 راز خرید موفق لباس

5 راز خرید موفق لباس

چگونه یک خرید موفق داشته باشیم؟ چطور خرید کنیم که هم بتوانیم یه استایل زیبا بسازیم و هم ولخرجی نکنیم؟ کتی فیشر کارشناس فروش برند معروف نوردستروم در مصاحبه ای 5 توصیه را برای داشتن یک خرید موفق برشمرده است. او پنج راه را نشان می دهد تا بتوانید در خرید کردن تصمیم های صحیحی بگیرید. این مطلب را بخوانید تا به 5 راز خرید موفق لباس پی ببرید.

5 راز خرید موفق لباس

1- با یک کارشناس به خرید بروید
منظور از کارشناس لزوما یک فرد متخصص تحصیل کرده در این زمینه نیست بلکه منظور کسی است که به سلیقه و انتخابش اعتماد دارید. این شخص می تواند موقتا استایلیست شما باشد و در خرید کردن کمکتان کند دقت کنید که این فرد شناخت خوبی از استایل شما داشته باشد. البته بعضی از فروشگاه های معتبر چنین خدماتی را رایگان ارایه می دهند که می توانید از توصیه های کارشناس های آن فروشگاه بهره ببرید.

2- با کفش ها شروع کنید
واقعا ضروری است که خرید کردن برای استایل خود را با کفش ها شروع کنید خیلی از خانم ها آن را برای آخر نگه می دارند که کار اشتباهی است. چون کفش ها محصولات پیچیده ای هستند که اهمیت زیادی در استایل دارند. پس اولین ایستگاه شما باید مغازه کفش فروشی باشد.

3- با لباس های ساده استایلتان را بسازید
لباس های ساده لزوما کسل کننده نیستند. بلکه شما به وجود آن ها در کمد خود بیش از هر نوع لباس دیگری نیاز پیدا کرد. پس برای آن ها سرمایه گذاری کنید و نوع مرغوب و بادوام آن ها را تهیه کنید چون زیاد استفاده خواهند شد مثلا یک کت چرم یا کتان که با همه لباس ها تناسب دارد یا یک شلوار جین تنگ مشکی و یک مانتوی پاییزه مشکی که برای همه انواع اندام سازگارند.

5 راز خرید موفق لباس

4- لباس ها را اندازه کنید
احتمال اینکه لباسی که انتخاب کرده اید دقیقا اندازه شما نباشد بسیار بالا است. پیدا کردن یک خیاط ماهر ضروری است. اما برخی از فروشگاه های معتبر هم این کار را برایتان انجام می دهند. پس حتما آستین بلند، یقه تنگ یا پاچه بلند شلواری را که انتخاب کرده اید به خیاط بسپارید تا آن را اندازه تن شما کند.

5- با ذهن باز خرید کنید
خودتان را محدود به لباس هایی که دارید و استایلی که می پوشید نکنید. ترندهای جدید را هم با آغوش باز بپذیرید. نتیجه کار شما را شگفت زده می کند و خرید کردن برایتان لذت بخش و سرگرم کننده خواهد بود.

مطالب مرتبط

1- بایدها و نباید های انتخاب لباس مجلسی

2- نکاتی برای خرید لباس خانم های چاق

3- اصول خرید شلوار جین مناسب

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :