خانم‌ها فقط به این 5 کت نیاز دارند

0

کت در پاییز و زمستان از لباس‌های مهم و ضروری هر خانم شیک‌پوش به شمار می‌رود. کت‌های زنانه انواع مختلفی دارند که هر یک کاربرد خاص خود را دارد اما اگر می‌خواهید بدانید به چه کت‌هایی نیاز دارید این مطلب را بخوانید چون خانم‌ها فقط به این 5 کت نیاز دارند.

کت جین

کت جین یکی از لباس‌هایی است که از هر نظر تطبیق‌پذیری بالایی دارد چون هم با همه اندام‌ها هماهنگی دارد و هم می‌توان آن را با همه لباس‌ها ست کرد. کت جین می‌تواند مکمل یک استایل پاییزی و زمستانی باشد و می‌توانید آن را زیر پالتو یا روی مانتو بپوشید. البته این کت‌ها هم مدل‌های متنوعی دارند برخی بلند‌تر و برخی کوتاه‌تر هستند که باید مدل مناسب اندام و چهره خود را انتخاب کنید.

پالتو

پالتوها اگرچه لباس مستقلی هستند اما در دسته کت‌ها قرار می‌گیرند که یک لباس ضروری برای همه خانم‌ها در فصل سرد است. شما با کمک یک پالتو می‌توانید هم خوش استایل و هم گرم بمانید. بیشتر خانم‌ها در انتخاب پالتوهای بلند سراغ رنگ‌های تیره می‌روند اما شما می‌توانید از رنگ‌های متنوع و خاص هم استفاده کنید.

بلیزر

یک کت ساده که در کشور ما بیشتر جنبه مجلسی دارد اما می‌توان در لباس بیرون هم از بلیزر برای لایه خارجی لباس‌ها استفاده کرد و تیپی استثنایی به وجود آورد.

کت چرم

یک کت شیک و همیشه مد روز برای خانم‌های خوش تیپ که دوست دارند خاص و جذاب باشند.

خانم‌ها فقط به این 5 کت نیاز دارند

و یک کت خاص

این کت خاص می‌تواند بلند یا کوتاه، کاپشن یا پالتو یا بارانی باشد. اما باید در طرح و رنگ ترکیب خاصی داشته باشد تا به گونه‌ای بیانگر ویژگی‌های شخصیتی شما باشد. اگر چنین کتی را پیدا کردید مهم‌ترین گام در خوش لباسی را برداشته‌اید.

خانم‌ها فقط به این 5 کت نیاز دارند

مطالب مرتبط:

1- انواع مختلف کت زنانه

2- 8 مدل کت زنانه کلاسیک که به روز شده اند

3- راهنمای خرید ژاکت بافتنی زنانه

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :