مهفام میرزایی در
0

5 مدل کلاسیک برای موهای بلند

5 مدل کلاسیک برای موهای بلند

داشتن موهای بلند و زیبا لزوما صرف زمان و هزینه زیادی را نمی طلبد. فقط کافی است چند روش و ترفند ساده را فرا بگیرید و در آن ها ماهر شوید پس از آن می توانید همیشه مو هایی بلند و زیبا و مرتب داشته باشید. اما این روش ها کدامند؟ چطور می توان مو های بلند را به ساده ترین شکل و با صرف کمترین زمان آرایش کرد و زیبا شد؟ این مطلب را بخوانید تا 5 مدل کلاسیک برای موهای بلند را فرا بگیرید.

1- دم اسبی
دم اسبی آسان ترین روش برای جمع کردن مو ها است برای زمانی که عجله دارید. اما برای داشتن دم اسبی زیبا دانستن نکاتی لازم است: وقتی مو ها را جمع می کنید مو های امتداد گونه ها را بیشتر بکشید. این کار باعث می شود پوست صورت کشیده شود و جوان تر به نظر برسید. مو های بالای سر را نیز با دست کمی شل کنید تا پف بایستند.

5 مدل کلاسیک برای موهای بلند

2- جمع کردن در بالا
اگر چند روزی است که حمام نرفته اید و موهایتان کثیف شده این روش مناسب شماست چون هر چه مو ها کثیف تر باشند بهتر نتیجه خواهید گرفت. با یک کش مو ها را در بالای سر جمع کنید تا دم اسبی شود. دم اسبی را دور پایه کش بپیچانید سپس با سنجاق محکم کنید.

5 مدل کلاسیک برای موهای بلند

3- موهای باز
برای هر مراسمی می توان با موهای باز ظاهر شد اما لازمه جذاب به نظر رسیدن آن دانستن نکاتی است. موهای خیس خود را بعد از حمام شسوار بکشید تا 80 درصد آن خشک شود. برای حجم دادن، مو ها را در خلاف جهت رویش آن ها سشوار کنید. موها را به شش قسمت تقسیم کنید، دو قسمت در بالای سر دو قسمت در طرفین و دو قسمت در عقب سر. هر قسمت را جداگانه سشوار کرده و با برس گرد حجم دهید.

5 مدل کلاسیک برای موهای بلند

4- موی بافته
مدل بافته برای موی بلند بسیار زیباست و زمان بسیار کمی می گیرد اما ظاهر آن طوری است که انگار یک آرایشگر حرفه ای آن را برایتان درست کرده است. ابتدا مو ها را با موس حجم دهید سپس مو ها را به سه قسمت تقسیم کرده و قسمت وسط را در جلوی مو ها به سمت راست بدهید و شروع به بافتن مو ها کنید در آخر با یک کش کوچک آن را محکم کنید.

5 مدل کلاسیک برای موهای بلند

5- فر ساحلی
داشتن فر های بزرگ با ظاهر طبیعی شما را جوان تر و شاداب تر نشان خواهد داد. ابتدا با سشوار مو ها را خشک کنید سپس با بابیلس قسمت های پایینی مو ها را فر کنید (حدود ده سانتی متر از ریشه ها فاصله بگیرید) سپس رها کنید تا با حالت طبیعی فرم بگیرند و زیادی فر نشوند. در آخر با اسپری مو حالت مو ها را تثبیت کنید.

5 مدل کلاسیک برای موهای بلند

مطالب مرتبط

1- پنج مدل موي آسان براي خانم هاي تنبل

2- بهترين مدل موي زنانه با توجه به فرم صورت و جنس مو

3- تغيير مدل مو بدون قيچيدیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :