خانم‌ها فقط به این ۵ کیف نیاز دارند

کیف‌ها از جهات مختلف دارای اهمیت هستند هم از نظر کاربردی و هم از نظر استایل و فشن. به همین دلیل در انتخاب کیف مناسب باید هر دو جنبه را در نظر گرفت. بر این اساس کیف‌ها مدل‌ها مختلفی دارند و گاهی انتخاب از میان این همه مدل دشوار می‌شود. اما تعدادی کیف وجود دارد که هر خانمی به آن‌ها نیاز دارد و فقط همین مدل‌ها می‌تواند نیاز آن ها را برطرف کند. خانم‌ها فقط به این ۵ کیف نیاز دارند.

کیف فرم دار

مهم ترین کیفی که هر خانمی به آن نیاز دارد یک کیف دسته‌دار محکم و فرم دار است. شما می توانید این کف را پر کنید و یا فقط گوشی و پول خود را در آن بگذارید بدون آن که کسی متوجه باشد و این نقطه قوت کیف‌های فرم دار است که آن ها را محبوب کرده است.

خانم‌ها فقط به این 5 کیف نیاز دارند

کیف دوشی متوسط

در حال حاضر کیف‌های دوشی کوچک روی بورس هستند اما شما باید به دنبال کیفی باشید که هرگز از مد نیفتد. مدل‌های متوسط این چنین هستند، یک کیف مناسب برای زمانی که نمی‌خواهید چیز دست و پا گیری همراه خود داشته باشید.

خانم‌ها فقط به این 5 کیف نیاز دارند

کیف بزرگ

یک کیف دستی بزرگ و جادار کیفی است که هر خانمی در تمام طول زندگی به آن نیاز دارد. زمانی که یک کیف متوسط و یا دوشی به درد شما نمی‌خورد این کیف می تواند مشکل را به راحتی حل کند.

خانم‌ها فقط به این 5 کیف نیاز دارند

کیف کتابی

این کیف‌ها اگرچه برای مجالی مناسبند اما تنها استفاده مجلسی ندارند و می توان از مدل‌های ساده‌تر آن‌ها برای گردش و دیدار دوستان و خرید استفاده کرد.

خانم‌ها فقط به این 5 کیف نیاز دارند

کیف سفری

یک کیف جادار بزرگ و سبک که می‌تواند همه لوازم ضروری شما را در خود جا دهد. چنین کیفی موارد استفاده متعدی دارد از سفر گرفته تا استخر و البته یک کیف مناسب برای خانم‌هایی است نوزاد دارند.

مطالب مرتبط:

۱- راهنمای مراقبت از انواع کیف

۲-  کیف های ضروری برای پاییز

۳- چطور آویز چرمی کیف بسازید

۴- راهنمای خرید و انتخاب کوله پشتی مناسب برای مدرسه

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :