4 توصیه برای داشتن تیپ جذاب برای خانم‌ها

0

اگر از تیپ و استایل خود راضی نیستید و همیشه از این شاکی هستید که چرا بقیه بهتر از شما لباس می‌پوشند در این مطلب 4 توصیه برای داشتن تیپ جذاب برای خانم‌ها را بخوانید و سعی کنید با این روش‌های ساده و بی دردسر تیپ خود را ارتقا دهید. 

مانتوی طرح‌دار

اولین مشکل خانم‌ها با تغییر دادن تیپ این است که نمی‌توانند با چیزهای تازه کنار بیایند. تا زمانی که نتوانید مرزهای خود را بشکنید چیزی در شما تغییر نخواهد کرد. یکی از ریسک‌هایی که خیلی از خانم‌ها تاکنون مرتکب نشده‌اند ریسک پوشیدن مانتوی طرح‌دار است. طرح‌های رنگی و زیبا که درست انتخاب شده باشند قطعا شما را زیباتر و جذاب‌تر خواهند کرد.

4 توصیه برای داشتن تیپ جذاب برای خانم‌ها

 

کفش جذاب

همیشه درباره اهمیت کفش‌ها در استایل گفته‌ایم. یک تیپ عالی می‌تواند با انتخاب غلط کفش به کلی نابود شود. البته عکس این مطلب هم صادق است و اگر کفش شما جذاب و خاص باشد شما خوش تیپ‌تر می‌شوید و مهم نیست بقیه لباس‌های شما چقدر ساده و دم دستی باشد.

4 توصیه برای داشتن تیپ جذاب برای خانم‌ها

 

کیف جدید

مهم نیست یک کیف دستی کوچک کتابی باشد یا یک کیف دوشی بزرگ. همین که زیبا و متفاوت باشد و با آن بتواند سلیقه و تیپ خود را به رخ بکشید می‌تواند ارتقا دهنده تیپ ساده و بی‌رونق شما باشد.

4 توصیه برای داشتن تیپ جذاب برای خانم‌ها

 

رژ لب

آرایش زیاد هیچ گاه توصیه ما نبوده و نیست اما زمانی که پوست شما شرایط خوبی ندارد و رنگ پریده به نظر می‌رسید بهتر است با یک رژ لب از رنگی که محبوب شماست و بیش از بقیه رنگ‌ها به شما می‌آید چهره خود را شادتر و جذاب‌تر کنید. آرایش‌های معمول دیگر چندان ضرورتی ندارد و همین رژ لب خوشرنگ برای خوش تیپ‌تر شدن شما کافی است.

4 توصیه برای داشتن تیپ جذاب برای خانم‌ها

 

مطالب مرتبط:

1- استایل شخصی چیست؟

2- توصیه‌هایی از استایلیست‌های فرانسوی

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :