سه راه برای داشتن کمد لباس عالی

0

داشتن کمد لباس مرتب و شیک و کامل یکی از اولین گام‌ها برای رسیدن به یک استایل کامل و شیک است اما بیشتر خانم‌ها از روش‌های درست این کار آگاه نیستند و همیشه در تنظیم و انتخاب لباس دچار مشکل می‌شوند. لیلی پتیت کارشناس کمد لباس که طراح و تنظیم کمد لباس سلبریتی‌هایی مثل جسیکا آلبا را به عهده داشته است در این مطلب سه راه برای داشتن کمد لباس عالی را به شما پیشنهاد می‌دهد.

مطلب سه راه برای داشتن کمد لباس عالی

1- برنامه ریزی دقیق

داشتن کمد لباس کامل و مرتب و عاری از هرگونه عنصر زائد نیازمند اختصاص زمان کافی برای این کار است. اما لزومی ندارد شما همیشه در حال بررسی لباس‌ها و مرتب کردن آن‌ها باشید. کارشناس مد لیلی پتیت انجام این کار را دوبار در سال در پایان زمستان و پایان تابستان و یا اگر خیلی مرتب و وسواسی هستید چهار بار در سال در انتهای هر فصل پیشنهاد می‌کند.

2- اختصاص زمان کافی

چه در کمدتان بیست عدد لباس داشته باشید و چه دویست عدد، موقع مرتب کردن کمد باید همه لباس‌ها را بیرون ریخته و یکی یکی بررسی کنید. این کار ممکن است چندین ساعت طول بکشد پس زمانی باید این کار را انجام دهید که وقت کافی و حوصله کافی دارید و آن را نصفه و نیمه رها نکنید.

3- ثابت قدم باشید

هیچ کس با یک بار باشگاه رفتن صاحب اندام زیبایی نمی‌شود. در مورد کمد لباس‌ها هم شما باید در مسیر خود ثابت قدم حرکت کنید و کمد خود را مرتب و شیک و لباس‌هایتان را تمیز و سالم نگه دارید. هر شب قبل از خواب لباس‌های روز بعد را انتخاب و آماده کنید و لباس‌های نیازمند شستشو یا اتو یا تعمیر را کنار گذاشته و سر فرصت به آن‌ها رسیدگی کنید.

مطالب مرتبط:

1- قانون 80 20 و داشتن یک کمد لباس کامل

2- لباس های ضروری در کمد لباس یک خانم فرانسوی

3- 5 نکته برای تمیز کردن کمد لباس ها در تابستان

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :