جدیدترین مدل بوت و نیم بوت زنانه سال ۲۰۱۸

0

همه خانم‌ها بوت‌ها و نیم بوت‌های زمستانی را دوست دارند و حالا زمانی از سال فرا رسیده است که می‌توانید پلیورهای اورسایز و پالتوها و جلیقه‌ها را از کمد بیرون آورده و با بوت و نیم بوت مورد نظرتان ست کنید. معمولا آنقدر تنوع در بین مدل‌های بوت و نیم بوت زمستانی زیاد است که برای انتخاب مشکلی نخواهید داشت و مطمئن خواهید بود که با توجه به بودجه خود می‌توانید بهترین مدل را انتخاب کنید. کدام مدل بوت و نیم بوت در سال ۲۰۱۸ ترند خواهد بود؟ جدیدترین مدل بوت و نیم بوت زنانه سال ۲۰۱۸ را در این مطلب به شما معرفی خواهیم کرد. با چی بپوشم همراه باشید. 

 

جدیدترین مدل بوت و نیم بوت زنانه سال ۲۰۱۸ : بوت‌های جورابی

هیچ چیز شیک‌تر و ظریف‌تر از یک جفت بوت جورابی نیست. این مدل بوت‌ها با شلوارهای جین تنگ به خوبی ست می‌شوند. برای استایل روزمره می‌توانید بوت‌های جورابی را با جین ست کنید و برای استایل مجلسی می‌توانید این مدل بوت‌ها را با لباس مجلسی ست کنید و مطمئن باشید که جایگزین مناسبی برای کفش‌های پاشنه بلند هستند.

جدیدترین مدل بوت و نیم بوت زنانه سال ۲۰۱۸

جدیدترین مدل بوت و نیم بوت زنانه سال ۲۰۱۸ : نیم بوت جیر

اگر به دنبال یک نیم بوت مناسب و با کیفیت به خصوص برای پاییز هستید ما نیم بوت جیر را پیشنهاد می‌کنیم. این کفش‌ها تنها محدود به رنگ شتری نیست و بوت‌های جیر را می‌توان در رنگ‌های متنوع‌تری مثل سرمه‌ای و خاکستری هم تهیه کرد. بوت جیر را می‌توانید به عنوان یک کفش روزمره (به جز روزهای بارانی) و با لباس‌های راحتی و اسپرت بپوشید.

جدیدترین مدل بوت و نیم بوت زنانه سال ۲۰۱۸

جدیدترین مدل بوت و نیم بوت زنانه سال ۲۰۱۸ : نیم بوت ورنی

چرم‌های مصنوعی هم در سال ۲۰۱۸ مد روز خواهند بود. اگر اعتماد به نفس پوشیدن کفش‌های براق را دارید این گزینه هم می‌تواند انتخاب شما در سال جدید باشد. اگر بوت مخمل را نمی‌توانید بپوشید و تمیز نگه داشتن آن برای شما غیرممکن است بوت‌هایی از جنس پلاستیک باکیفیت که ظاهری براق دارند و تمیز نگه داشتن آن‌ها بسیار ساده است تهیه کنید.

جدیدترین مدل بوت و نیم بوت زنانه سال ۲۰۱۸

جدیدترین مدل بوت و نیم بوت زنانه سال ۲۰۱۸ : نیم بوت‌های طرح‌دار مخمل

مخمل یکی از پارچه هایی است که سال گذشته در بسیاری از لباس های پاییزی و زمستانی در شوهای مد و استایل های خیابانی مشاهده شد و به یکی از محبوب ترین ترند ها تبدیل شد. کارشناسان مد پیش بینی می کنند که سال ۲۰۱۸ نیز نیم بوت‌های مخمل محبوب خواهند بود.

جدیدترین مدل بوت و نیم بوت زنانه سال ۲۰۱۸

جدیدترین مدل بوت و نیم بوت زنانه سال ۲۰۱۸ : نیم بوت لژدار

اگر راه رفتن با پاشنه های باریک برای شما سخت است بوت‌های پاشنه قطور را به شما پیشنهاد می‌کنیم. این مدل‌های بوت بسیار راحت و زیبا هستند و راه رفتن با آن‌ها ساده است.

جدیدترین مدل بوت و نیم بوت زنانه سال ۲۰۱۸

مطالب مرتبط:

۱- در سال ۲۰۱۸ کدام لباس ها مد خواهد بود؟

۲- عکاس مد : چگونه یک عکاس مد و پوشاک ماهر شویم؟

۳- شیک بپوشیم : آقایان و خانم‌ها چگونه هر روز شیک بپوشیم و جذاب باشیم

۴- با بهترین ترکیب های رنگ مو ۲۰۱۸ آشنا شوید

ساناز شمس
نویسنده: ساناز شمس


دیدگاه شما

مهدی حسین زاده در تاریخ 09 ژانویه 2018

عالی بود مرسی چی بپوشمارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :