chadmin در
0

کلوین کلاین دو طراح مشهور خود را از دست داد

کلوین کلاین دو طراح مشهور خود را از دست داد

کلوین کلاین دو طراح مشهور خود را از دست داد، این خبر به تازگی از طرف بخش روابط عمومی برند کلوین کلاین اعلام شد. فرانچسکو کاستا و ایتالو زوچیلی دو مدیر دپارتمان های طراحی این برند بعد از حدود ده سال کار کردن در آن، این برند را ترک نمودند.

این برند اعلام نموده است که جدا شدن این دو نفر در راستای استراتژی جدید این کمپانی برای تولید محصولاتی با خلاقیت بیشتر در بازار مد و فشن است.  کاستا از سال 2003 میلادی به عنوان مدیر بخش طراحی لباس های زنانه این برند و زوچیلی از سال 2004 به عنوان مدیر بخش طراحی لباس های آقایان این برند مشغول به کار بودند.

کلوین کلاین دو طراح مشهور خود را از دست داد

جدا شدن این دو نفر از کلوین کلاین باعث ایجاد موجی عظیم در صنعت مد شده است. تا جایی که بسیاری از خانه های مد و فشن معتبر خواهان به خدمت گرفتن این دو نفر اند. البته پیش از برند کلوین کلاین برندهای دیگری مانند: گوچی، بربری و تام فورد نیز اعلام نموده اند که دیگر به استراتژی دو خط مجزا تولید لباس آقایان و خانم ها نخواهند پرداخت و همگی در حال یکپارچه سازی برندهای خود هستند.

در این بیانیه اعلام شده است که بزودی یک مدیر برای هر دو بخش مردان و زنان به کلوین کلاین اضافه خواهد؛ شایعه هایی در خصوص ملحق شدن راف سیمونز به این برند شنیده می شود.

مطالب مرتبط:

1- تاریخچه برند کلوین کلاین در یک نگاه

2- تاریخچه اسطوره دنیای مد ورساچه

3- زندگی نامه تام فورد مالک مشهورترین برند مد و لباس

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :