مهفام میرزایی در
0

۱۱ محصول ضروری برای سلامت و مراقبت موها

۱۱ محصول ضروری برای سلامت و مراقبت موها

صدها نوع مختلف از محصولات برای زیبایی و مراقبت از مو ها در بازار وجود دارند که قطعا هیچ کس به همه آن ها نیاز ندارد. اما بسیاری از خانم ها خیال می کنند هر چه از محصولات مختلف و متنوع تری استفاده کنند موهای زیباتری خواهند داشت و این تصور کاملا اشتباه است. لیست محصولات مراقبت موها که هر خانمی واقعا به آن ها نیاز دارد شامل ۱۱ محصول است و بقیه محصولات هیچ ضرورتی ندارند و می توانید استفاده از آن ها را برای همیشه متوقف کنید. این شما و این هم ۱۱ محصول ضروری برای سلامت و مراقبت موها.

single_content ad banner

11 محصول ضروری برای سلامت و مراقبت موها

۱- حالت دهنده های بعد از شستشو
اولین مورد برای مراقبت موها حالت دهنده موست. این نوع از حالت دهنده ها بعد از حمام و شستشو روی مو ها استفاده می شوند و شاید فکر کنید اگر در هنگام شستشو از حالت دهنده استفاده کرده اید پس به آن نیازی ندارید اما کارشناسان می گویند این محصول ضروری است چون باعث راحت تر شانه شدن مو و آب رسانی مناسب و صرفه جویی در زمان می شود و مو ها سالم تر می مانند.

۲- برس ها
در اینجا منظور برس هایی است که از مو های طبیعی ساخته می شوند و استفاده از آن ها برای شانه کردن و حالت دادن موها بسیار توصیه می شود چون باعث افزایش درخشش و حجم مو ها شده و موها به شکل زیبا تری حالت می گیرند.

11 محصول ضروری برای سلامت و مراقبت موها

۳- روغن
همه به روغن نیاز دارند حتی افرادی با موهای کم و چرب. روغن برای جلوگیری از شاخه شاخه شدن نوک موها و وز وز شدن آن ها استفاده می شود. می توان از وازلین یا هر نوع روغن ساده و بی بوی دیگری استفاده کرد.

11 محصول ضروری برای سلامت و مراقبت موها

۴- سشوار حرفه ای
خرید یک سشوار حرفه ای که در آرایشگاه ها استفاده می شود ارزش سرمایه گذاری را دارد. چون این نوع سشوار ها باد گرم تری تولید می کنند که موثر تر است و باد سرد در انتهای کار باعث می شود مو ها ظاهری عالی پیدا کنند و زمان خشک شدن آن ها نیز به نصف کاهش می یابد.

11 محصول ضروری برای سلامت و مراقبت موها

۵- سرم حفاظت کننده
اگر از محصولات داغ کننده مو مثل سشوار و اتوی مو استفاده می کنند این سرم برای شما ضروری است. چون گرمای زیاد و مکرر به مو آسیب می رساند و این سرم ها با ایجاد محافظی روی مو مانع از آسیب به مو می شوند و از کدر شدن و شکنندگی آن ها جلوگیری می کنند.

۶- اتو موی چند کاره
حتی اگر موهایتان را صاف نمی کنید یک اتوموی کاربرد های زیادی برای مو های شما دارد مثل حجم دادن و ویو کردن و از بین بردن نامرتبی در انتهای موها.

11 محصول ضروری برای سلامت و مراقبت موها

۷- شامپوی خشک
بیشتر افراد موهای خود را هرروز نمی شویند که البته توصیه هم نمی شود. ولی چربی طبیعی مو ها باعث کم حجم به نظر رسیدن و بد حالتی مو ها می شود. شامپوی خشک چاره کار شما است. این اسپری را قبل از خواب به ریشه مو ها بزنید تا چربی های اضافی را حنثی نموده و موهایی براق و زیبا به شما بدهد.

۸- برس سرامیکی گرد
یک برس سرامیکی گرد می تواند در سشوار کشیدن بسیار کمک کننده باشد و زمان لازم برای حالت دادن مو ها را کاهش دهد. حتی این وسیله می تواند به همراه سشوار کار یک اتوی مو یا فر کننده مو را انجام دهد به شرطی که مهارت کافی داشته باشید.

11 محصول ضروری برای سلامت و مراقبت موها

۹- شامپو و حالت دهنده
انتخاب شامپو و حالت دهنده مناسب برای موهایتان و یا ترکیب این دو تصمیمی چالش برانگیز و بسیار مهم است به خصوص اگر موهای حساسی دارید و آن ها را رنگ می کنید. از شامپو هایی استفاده کنید که آبرسان باشند و نرمی کافی بدون سنگین شدن به مو ها بدهند.

۱۰- فر کننده
این وسیله می تواند بخشی از ست اتوی موی شما باشد ولی داشتن آن ضروری است و با آن می توان مدل های زیبایی به مو ها داد. توجه کنید که انواع سرامیکی آن کمتر از انواع فلزی به مو آسیب می زنند.

11 محصول ضروری برای سلامت و مراقبت موها

۱۱- اسپری مو
اسپری مو آخرین وسیله ای است که بعد از حالت دادن به موها برای تثبیت به آن نیاز دارید. از انواعی انتخاب کنید که روی مو ها حالت سنگینی و چسبندگی ایجاد نکند.

11 محصول ضروری برای سلامت و مراقبت موها

اگر در مورد هر کدام از ۱۱ محصول ضروری برای سلامت و مراقبت موها سوالی داشتیئد خوشحال می شویم با ما در میان بگذارید. منتظر نظرهایتان هستیم.

مطالب مرتبط:

۱- سه مدل موی دم اسبی جدید و زیبا

۲- ایده مدل برای موهای فر

۳- ۵ مدل موی آسان برای خانم های تنبل

۴- تونر چیست ؟ آیا استفاده از تونر برای پوست ضروری است؟

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :