chadmin در
3,972

به سبک زیباترین بازیگر ترکیه آرایش کنید؛ رازهای آرایشی هانده ارچل

به سبک زیباترین بازیگر ترکیه آرایش کنید؛ رازهای آرایشی هانده ارچل

بازیگر جوان ترکیه ای به نام هانده ارچل به دلیل نقش اصلی در سریال ها توانست موفقیت زیادی به دست بیاورد.هانده یک بازیگر و مدل تلویزیون است و در سال ۲۰۱۲ در آذربایجان برنده جایزه بازیگری شد. به همین دلیل درهای موفقیت بیش از پیش بر روی او باز شد.

راز زیبایی هاندا ارچل

زیبایی و جذابیت او انکارناپذیر است و علت آن هم چشم های گیرای او به علاوه میکاپ جذابش است. هانده می داند که چگونه توجه دیگران را جلب کند و از کرم پودر های بسیار ملایم و سبک استفاده می کند و سپس آن را با پودر صورت کامل می کند.

راز آرایشی هانده ارچل

رازهای آرایشی هانده ارچل برای زیبایی و جذابیت بیشتر صورتش

او در میکاپ خود با یک مداد سیاه چشمانش را متمایز می کند و سپس از ریمل های ضخیم و بلند کننده روی مژه ها استفاده می کند. همچنین سایه هایی به پشت چشمانش می زند که متناسب با رنگ لباس و رژش است که معمولاً از رنگ های خنثی و یا قرمز کلاسیک برای جذابیت و هماهنگی بیشتر استفاده می کند.

اگر طرفدار این بازیگر ترکیه ای باشید، پس عکس های او را دیده اید و آرایشی که بیشتر به صورت عمومی استفاده می کند را می شناسید.

راز آرایشی هانده ارچل

شما نیز می توانید آرایش هانده را روی صورت خود پیاده کنید فقط کافی است مراحل توضیح داده شده را دنبال کنید.

میکاپ صورت

هانده ارچل برای زیباتر شدن پوست و میکاپ صورت خود ابتدا با یک شوینده با کیفیت و متناسب با نوع پوست خود ،صورتش را تمیز می کند تا هرگونه چربی و آلودگی از روی آن پاک سازی شود زیرا او معتقد است ، آرایش روی صورت چرب قطعاً ظاهر خوشایندی ایجاد نخواهد کرد.

سپس برای پوشاندن سیاهی و لکه های تیره زیر چشم و از بین بردن پف کردگی چشم از کانسیلر متناسب با رنگ پوست خود استفاده می کند تا ظاهری طبیعی داشته باشد.

راز آرایشی هانده ارچل

این بازیگر زیبای ترکیه ای پس از استفاده از کانسیلر از یک کرم پودر با فرمولاسیون سبک استفاده می کند که رنگ آن متناسب با پوستش باشد و پوستش را براق کند و برای پخش کرم پودر از براش یا اسفنج استفاده کرده و تمامی پوست صورت و گردن خود راکرم پودر می زند تا رنگ پوست صورت با گردن زیاد متفاوت نباشد.

او با رژگونه ای که به پوست شما شبیه است  و یک عدد براش با حرکات دایره ای به گونه ها کمی رنگ می بخشد اما هرگز بیش از حد از رژ گونه استفاده نمی کند تا ظاهری طبیعی خود را حفظ کند.

راز آرایشی هانده ارچل

میکاپ چشم

زیبایی و جذابیت هانده ارچل انکارناپذیر است و علت آن هم چشم های گیرای او به علاوه میکاپ جذابش است.

هانده ارچل یک میکاپ ساده و زیبا برای چشم خود انتخاب می کند و زیبایی چشمانش را با این میکاپ چندین برابر می کند.

او  لایه ای سبک از سایه با رنگ روشن و رنگ های طبیعی مثل بژ روشن یا فیلی را انتخاب می کند و سپس سایه را از ریشه مژه ها تا خط ابرو اعمال کرده و رنگ تیره ترسایه را برای پشت پلک انتخاب می کند. گاهی فقط از یک رنگ سایه روشن استفاده می کند.

هانده ارچل معمولا داخل چشم خود یک مداد مشکی می کشد و از خط چشم سیاه برای گوشه خارجی استفاده می کند.

راز آرایشی هانده ارچل

هانده ارچل برا اجرای یک میکاپ ساده  خط چشم نازکی دقیقا روی خط مژه هایش میکشد و در صورتی که بخواهد میکاپ خود را کمی دراماتیک تر نماید، این خط چشم را ضخیم تر و بلند تر می کشد .

هانده ارچل برای زیبا و گیراتر نمودن چشمان خود، یک لایه ریمل روی مژه ها زده و پس از خشک شدن آن، لایه دوم را ضخیم تر و بلندتر می زند.

میکاپ لب

لب های زیبا به زیباتر شدن چهره کمک می کند. هانده ارچل هنرمند ترکیه ای لبان زیبایی دارد که با استفاده از آرایش لب، آنها را نمایان تر و زیباتر می کند.

او برای میکاپ لب های خود از مداد کانتور لب استفاده کرده تا لب های خود را کمی بزرگتر نماید سپس رژلبی شبیه به رنگ کانتور لب انتخاب نموده و بر روی لب های خود می زند و در آخر برای براقیت بیشترلب ها از برق لب استفاده می کند.

منبع:نمناک

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شما

فاطمه(: در تاریخ 08 دسامبر 2022

تشکر بابت این پست از هانده جونمم

ناشناس در تاریخ 09 دسامبر 2022

خجالت بکشید این چیه که بخوایم ازروچهرش آرایش یادبگیریم

ناشناس در تاریخ 13 دسامبر 2022

خشکل ک زیاد نیس اصلن مزه نداره نمی‌دونم چراایقد خشکل میگین هست

فرشته در تاریخ 13 دسامبر 2022

زیبایی باور نکردنی داره

مجیدکافیسلام در تاریخ 13 دسامبر 2022

سلام سایت خوبی دارید بخصوص عکسهای زیبا وواضح موفق باشید

ناشناس در تاریخ 14 دسامبر 2022

من از هانده ارچل خوشم نمی یاد زیادی به خودش می رسه بدون آرایش زسته?ارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :