پوشاک بانوان کیف و کفش

کفش هولوگرامی را چطور بپوشیم؟

کفش هولوگرامی را چطور بپوشیم؟
نوشته شده توسط مهشید

هولوگرام از دو بخش Holo به معنای تمام یک شی و Gram به مفهوم نگاشتن تشکیل شده که می‌توان معادل فارسی بعد نگار یا تمام نگار را برای آن در نظر گرفت. از طرح‌های هولوگرامی برای ایجاد اشکال مخفی در سطوح دو بعدی استفاده می‌شود که کاربردهای مختلف امنیتی و … دارد. اما از طرح‌ها و رنگ‌های هولوگرامی در صنعت مد نیز استفاده می‌شود که نقش‌های رنگی جالبی روی سطوح پلاستیکی کیف و کفش به وجود می‌آورد. این مطلب درباره این است که کفش هولوگرامی را چطور بپوشیم؟

طرح‌های هولوگرامی رنگ بندی جذابی دارند و مانند رنگ‌های رنگین کمان در سطوح متالیک نقره‌ای به نظر می‌رسند. این طرح‌ها محدود به سطوح پلاستیکی نیست و تولید کنندگان در برخی پارچه‌های متالیک هم چنین سطوحی را به وجود می‌آورند که کاربردهای مختلفی در لباس‌های مجلسی دارد. به هر حال یک کفش متالیک هولوگرامی اگرچه در استایل توجه زیادی را به خود جلب می‌کند اما به دلیل رنگ بندی خاص آن می‌تواند با لباس‌های مختلفی پوشیده شود.

کفش هولوگرامی را چطور بپوشیم؟

از آن جایی که هر لباس هولوگرامی جنبه‌ای فانتزی به استایل شما اضافه می‌کند بقیه لباس‌ها نیز باید با این جنبه هماهنگی داشته باشند یعنی نباید آن را با لباس‌های خانمانه یا رنگ‌های خنثی در استایل کلاسیک به کار ببریم. طیف‌های متالیک، رنگ‌های روشن مثل صورتی و آبی می‌تواند ترکیب استایل راحتی با این کفش باشد.

علاوه بر رنگ باید به استایل و کاربرد لباس نیز توجه کنید، مثلا کفش هولوگرامی را با لباس بلند مجلسی نپوشید. برای استایل مجلسی ترکیب رنگ‌های متالیک و آرایش رنگی به اضافه لباس‌هایی با استایل کژوال مثل بلوز و دامن کوتاه می‌تواند گزینه مناسبی باشد.

کفش هولوگرامی را چطور بپوشیم؟

مطالب مرتبط:

۱- ۷ مدل برتر کفش زنانه ایتالیایی

۲- چطور کفش زنانه راحت  بخریم؟

۳- چطور بوت ساق کوتاه بپوشید

درباره نویسنده

مهشید

کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد

دیدگاهتان را بنویسید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.