نیلوفر شهدوست در
63,104

در کمد لباس پرحاشیه‌ترین زن این روزهای ایران چه خبر است؟ نگاهی به لباس‌ها و بیوگرافی یکتا ناصر

در کمد لباس پرحاشیه‌ترین زن این روزهای ایران چه خبر است؟ نگاهی به لباس‌ها و بیوگرافی یکتا ناصر

یکتا ناصر از بازیگرانی است که به‌رغم افت کیفی و کمی آثار تصویری در سال‌های اخیر، همچنان فعال است. او در شمار فراوانی از سریال‌ها و فیلم‌های سینمایی بازی کرده که عموما هم به‌کارگردانی منوچهر هادی بوده‌اند. ناصر که این روزها، با تغییرات ظاهری همراه بوده و حاشیه‌هایی در خصوص زندگی خصوصی‌اش هم به‌گوش می‌خورد، در مجموعه نیسان آبی با مخاطبانش همراه شده است. این بازیگر که فعالیت خود را از دهه ۸۰ شروع کرده، انبوهی از نقش‌های مختلف را در کارنامه دارد. اولین حضور سینمایی او به فیلم «ساقی» بازمی‌گردد و با مجموعه «با من بمان» از حمید لبخنده فقید به عموم مخاطبان معرفی شد. یکتا ناصر در مجموعه‌های موفقی مانند اولین شب آرامش هم درخشیده و درمیان بازی‌های نه‌چندان حرفه‌ای‌اش در سال‌های اخیر، نقاط قوتی هم دارد. در این مقاله به‌سراغ بررسی استایل او از نقطه‌نظر دنیای مدوفشن رفته‌ایم. با ما همراه باشید. یکی از نکاتی که با مرور استایل و کارنامه هنری ناصر به چشم می‌خورد، این است که ظرفیت‌های زیادی برای بهترشدن در هردو مورد دارد. بااین‌حال، انتخاب‌هایش به‌گونه‌ای است که آن‌طور که باید و شاید نتیجه درخوری تولید نمی‌کند.

سبک پوشش یکتا ناصر

بر لبه ماکسیمالیسم

سبک پوشش یکتا ناصر

ناصر استایل‌های شلوغی دارد. این سبک که در آن از جزئیات زیاد و رنگ، طرح و اکسسوری‌های زیاد استفاده می‌شود، با عنوان ماکسیمالیسم معروف است. یکتا مایل است که در تیپش از پارچه‌هایی طرح‌دار، رنگ‌های مختلف و عموما شاد و گیرا استفاده کند. چنین تصمیمی می‌تواند نمره خوبی از دنیای مدوفشن بگیرد، اما شرط‌هایی به‌میان است. در صورتی، چنین چیزی مقدور می‌شود که تناسب میان رنگ‌ها به‌خوبی رعایت شده باشد. جنس بخش‌های مختلف پوشش با هم در هماهنگی باشند و اکسسوری‌ها متناسب با استایل و در هماهنگی با هم باشند. در تصویر بالا، استایل یکتا ناصر تقریبا ماکسیمال است و رنگ‌ها و طرح‌های زیادی در آن دیده می‌شود. هماهنگی دو رنگ آبی و قهوه‌ای در طیف‌های مختلف مطلوب است. اما نقدهایی به این استایل وارد است. برای مثال، بهتر بود که جنس و رنگ کیف و کفش یکسان انتخاب می‌شد. جنس و مدل شال هم در تناسب با پارچه کت‌ودامن و موقعیتی نیست که ناصر در آن شرکت داشته است. شیوه بستن شال هم باعث شده که نظم و آراستگی از استایل گرفته شود و نمود خوبی نداشته باشد.

علاقه به رنگ‌های نامتعارف

سبک پوشش یکتا ناصر

از آنجا که ناصر به جلب‌توجه با استایل و پوشیدن به‌سبک ماکسیمال را می‌پسندد، بدیهی است که از ترکیب رنگ‌های خاص و بسیار جیغ هم استقبال می‌کند. او مایل است که رنگ‌هایی را کنار هم بنشاند که در نگاه اول بسیار دیده می‌شوند و نگاه را به‌سمت خود می‌کشانند. البته اینکه رنگ‌های استایلتان جلب توجه کند، لزوما باعث خوش‌پوشی نمی‌شود. برای مثال، در تصویر بالا یکتا را با رویه‌ای می‌بینید که از رنگ‌های قرمز و صورتی پررنگ در زمینه‌ای مشکی در آن استفاده شده است. این رنگ‌ها با هم در تناسب کافی نیستند. اگر دو رنگ صورتی و قرمز به‌تنهایی و با طیف‌های کمی متفاوت از نظر تیرگی و روشنی در کنار هم می‌نشستند، خروجی استایل می‌توانست مطلوب باشد. اما در حال حاضر با سه رنگ مشکی، صورتی و قرمز روبه‌رو هستیم. هریک بسیار جاذب‌اند و جیغ. در نتیجه، استایل نهایی آنچنان جذاب نشده است. اکسسوری‌های به‌کاررفته در استایل و کیفی قرمزرنگ هم باعث شده که تیپ یکتا ناصر از جذابیت فاصله زیادی بگیرد. همه‌چیز در این استایل پراغراق است؛ از لباس تا آرایشی با رژ قرمز و موهایی که روی پیشانی قرار گرفته و بسیار جلب‌توجه می‌کنند.

تاکید بر تنوع‌دادن به استایل

سبک پوشش یکتا ناصر

بسیاری از افراد مشهور ترجیح می‌دهند که عناصر ثابتی را برای استایل خود در نظر بگیرند. این موضوع در برندینگ شخصی‌شان اثرگذار است. این موضوع در تیپ و استایل یکتا دیده نمی‌شود. او اهل تنوع است و همیشه دوست دارد که تیپ‌ها و آرایش‌های گوناگون را امتحان کند. در تصویر بالا هم او را با یکی از استایل‌های متنوع و متفاوتش می‌بینید. آرایش و مدل موها برای صورت یکتا ناصر مناسب بوده است اما زیاده‌روی در استفاده از عناصر مختلف در تیپ و وجود طرح و بافت‌های متنوع در بخش‌های گوناگون لباس، باز هم استایلی آشفته را رقم زده که می‌توانست بسیار بهتر از این‌ها از کار دربیاید. ناصر چهره زیبایی دارد و خوش‌اندام است. با رعایت اصول استایلینگ می‌تواند به‌راحتی چشم‌گیر و جذاب ظاهر شود اما به‌نظر می‌رسد که در زمینه پوشش باید با کارشناسان این حوزه بیشتر مشورت کند.

بی‌دقتی در انتخاب مدل‌های مناسب اندام و استایل

سبک پوشش یکتا ناصر

علاقه به تنوع و جلب‌توجه در پوشش نمی‌تواند همیشه با نتایج خوبی همراه باشد. یکتا ناصر با حرکت در این مسیر، گاهی به‌سراغ انتخاب‌هایی می‌رود که با استایل شخصیتی و اندامش در تناسب نیستند. تصویر بالا را در نظر بگیرید، او از تونیکی استفاده کرده که باعث شده کشیدگی اندامش تحت‌الشعاع قرار بگیرد و در ضمن، دوختش در نقاطی مانند سرشانه با مشکلاتی روبه‌رو است. نوع دوخت و مدل لباس در کنار شالی که استفاده شده هم به هیاهو و آشفتگی استایل دامن زده است. شاید بهتر بود که دست‌کم از شالی ساده‌تر و با جنسی در هماهنگی بیشتر با تونیک استفاده می‌شد. استفاده از تونیک یکی از پرچالش‌ترین انتخاب‌ها در استایلینگ است. این مدل از لباس بسیار زیبا و جذاب است، اما به‌شرطی که بتوانید طرح مناسبی از آن را برای اندام و استایلتان انتخاب کنید. رنگ و مدل تونیک می‌تواند تیپتان را بسیار زیبا کند یا باعث شود که نتیجه نهایی خوب نباشد. یکتا ناصر هم می‌توانست با انتخاب تونیکی با درجه گشادی کمتر و با پارچه‌ای شکیل‌تر، استایل بهتری برای خود بسازد.

در آخر

همان‌طور که گفته شد، یکتا ناصر از بازیگرانی است که چهره و اندام خوبی دارند. او می‌تواند با رعایت نکاتی در خصوص مدوفشن به استایل‌هایی زیبا و خیره‌کننده برسد. بااین‌حال، نقاط منفی در تیپ پوششی‌اش زیاد دیده می‌شود. هرکس با بهره‌مندی از ظرفیت‌های ظاهری که دارد، امکان ترتیب‌دادن استایلی جذاب و جانانه دارد. مشورت با متخصصان یا دست‌کم الگوبرداری از کسانی که در این زمینه معروف‌اند، ایده بسیار خوبی برای قرارگیری در مسیر خوش‌پوشی است. اگر بنا بود که به استایل یکتا ناصر از یک تا ده نمره بدهید، چه عددی را انتخاب می‌کردید؟ اگر بنا بود که توصیه‌ای برای بهترشدن استایل به او داشته باشید، چه می‌گفتید؟دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :