ساعت 1 میلیاردی یحیی گل محمدی، پرسپولیس را قهرمان کرد؟!

هر دو پیروزی پرسپولیس مقابل استقلال، در شبی رقم خورد که یحیی ساعت معروف 20 هزار دلاری خود را بر دست داشت.

ad banner

ساعت یحیی گل‌محمدی

ساعت مشترک یحیی در دو دربی متوالی، توجهات را به خود جلب می‌کند، ساعتی که به گفته حامد توکلی، خبرنگار این حوزه، رولکس DateJust با رفرنس 126333 است که جدیدترین نسخه خود را روی دست یحیی می‌بیند.

این یکی از بهترین ساعت‌های موجود در بازار است که رولکس تبلیغات زیادی روی آن انجام داده اما تنها دو مدل آخر خود را با صفحه خاص و شیک تیره روانه دست مشتریان خود کرده و یکی از آن‌ها نیز به سرمربی پرسپولیس، رسیده و جالب اینکه به مهره شانس او تبدیل شده است.1883863

یحیی با این ساعت که در وبسایت‌های اینترنتی از 16 تا 20 هزار دلار به فروش می‌رسد، شهرآورد شماره صد را با پیروزی پشت سر گذاشت و سپس در روز فینال جام حذفی نیز از کمد خود برداشت و دوباره به مچ دست بست تا به سوی یک پیروزی دیگر برود.

این رولکس یک میلیاردی که با فولاد ضد زنگ ساخته شده و کاملا ضد آب طراحی شده، به ادعای شرکت سازنده، ساعتی است که مادام‌العمر تضمین می‌شود و شاید بهترین در نوع خود نیزباشد.

1883865

ترکیب رنگی این ساعت در دربی اخیر با ست اسپورت یحیی گل‌محمدی، او را تبدیل به یک چهره جذاب در منطقه فنی کنار زمین کرده بود که با امضای طلایی رولکس در حاشیه، سرمربی سرخپوشان را تبدیل به چهره شماره یک جشن قهرمانی می‌کرد.

1883864

البته یحیی در سایر بازیها از ساعت‌های جذاب دیگری استفاده کردهبود که آنها نیز گران‌قیمت و جذاب بودند اما این رولکس 20 هزار دلاری، ساعتی است که احتمالا نظیر آن در تیم پرسپولیس یا حتی فوتبال ایران کم شمار باشد.

1883866

منبع: ورزش سه

درآمد ماهیانه 5-20 میلیون از توی خونه با موبایل

آموزش رایگان کسب درآمد 5-20 میلیون ماهیانه از خونه و فقط با یه موبایل ساده رو در یک وبینار رایگان آموزشی یاد بگیر

مدیر سایت
نویسنده: مدیر سایت
کارشناسان معتقدند که ۹۰ درصدِ نظر مردم راجع به شما در ۹۰ ثانیه اول ملاقات شما شکل می گیرد و شما هیچ وقت فرصت دیگری برای تغییر دادنِ تاثیر اولیه به دست نخواهید آورد.


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :