المیرا فلاحیان در
1,884

جنگ جهانی سوم با دلبران ایرانی شروع شد

جنگ جهانی سوم با دلبران ایرانی شروع شد

یکی از فیلم‌های تولید کشورمان که به فستیوال ونیز راه یافته، فیلم «جنگ جهانی سوم» به کارگردانی هومن سیدی است. فتوکال این فیلم سینمایی، امروز در ونیز و با حضور عوامل و بازیگران این فیلم برگزار شد. بازیگران اصلی این فیلم یعنی محسن تنابنده، ندا جبرائیلی و مهسا حجازی با استایل‌هایشان در این مراسم فتوکال جلب توجه کردند. در ادامه نگاهی کوتاه به پوشش بازیگران این فیلم در فتوکال فیلمشان در ونیز داشته‌ایم. با چی بپوشم همراه باشید.

فتوکال فیلم جنگ جهانی سوم

ندا جبرائیلی

این بازیگر سینما و تلویزیون که با ایفای نقش در فیلم سینمایی «مردن در آب مطهر» به شهرت بیشتری رسید، برای روز فتوکال فیلم جنگ جهانی سوم، ست شومیز و شلواری را انتخاب کرد که شومیز آن از جنس ساتن  و شلوارش از جنس کرپ انتخاب شده بود. حتما می‌دانید که جنس پارچه ساتن از ترندی‌ترین پارچه‌های امسال بوده است و ندا جبرئیلی با هوشمندی کامل این پارچه را انتخاب کرده.

فتوکال فیلم جنگ جهانی سوم

شلوار این ست اگرچه از جنس کرپ انتخاب شده، اما حاشیه‌های جیب و کمرش جنس ساتن دارد که باعث شده ست استایل این بازیگر جذاب‌تر جلوه کند. از سویی هم استایل مونوکروم باعث کشیده‌تر دیده شدن بازیگر فیلم جنگ جهانی سوم شده است.

فتوکال فیلم جنگ جهانی سوم

در بعضی تصاویر همچنین کت کوتاهی از جنس شلوار، روی شومیز دیده می‌شود که به نظر می‌رسد ندا جبرئیلی همان ابتدا، آن را بعد از مدت زمان کوتاهی در آورده.

فتوکال فیلم جنگ جهانی سوم

محسن تنابنده

محسن تناینده بازیگر نقش اصلی فیلم هومن سیدی است. این بازیگر برای فتوکال فیلم جدیدش در ونیز به سراغ ترکیب رنگ لیمویی و آبی رفته. قرار گرفتن دو رنگ پاستلی در کنار هم، استایل محسن تنابنده را کاملا تابستانی کرده بود. چند بار دیگر هم گفته‌ایم که معمولا لباس‌ها برای مراسم فتوکال کژوال‌تر و راحت‌تر انتخاب می‌شوند و همین فرصتی است برای بازیگران مرد با دست بازتری لباس‌هایشان را انتخاب کنند.

فتوکال فیلم جنگ جهانی سوم

این بازیگر همچنین جذابیت استایلش را با عینک دودی گردی که سال‌هاست میان مردان و زنان محبوبیت دارد، بیشتر کرده بود.

فتوکال فیلم جنگ جهانی سوم

مهسا حجازی

مهسا حجازی، دیگر بازیگر زن فیلم جنگ جهانی سوم است که برای روز فتوکال این فیلم لباسی کاملا ایرانی انتخاب کرده بود. اوت فیت این بازیگر شامل یک شومیز سفید و یک دامن مشکی رنگ است. دامن او دارای گلدوزی‌های سفیدرنگ است که سادگی را از آن دور میکند. اما نکته جالب درباره استایل او این است که او شال مشکی رنگی از جنس مخمل را دور کمرش بسته. شال هم دارای گلدوزی‌هایی است که وقتی روی دامن مشکی این بازیگر افتاده، مدل آن را جذاب‌تر کرده است.

فتوکال فیلم جنگ جهانی سوم

در قسمت بالاتنه هم این بازیگر سراغ شومیزی رفته که آستین‌های مچی دارد و زیبایی این مچ‌ها با اضافه شدن پارچه کارشده، بیشتر هم شده است.مهسا حجازی برای پوشش سر، شالی مشکی‌رنگ و توری را انتخاب کرده بود.

فتوکال فیلم جنگ جهانی سوم

نکته جذاب دیگر در استایل مهسا حجازی، گوشواره‌های مرواریدی و آویزی او بودند. این گوشواره‌ها، تناسب جذابی با لباس‌های کاملا ایرانی این بازیگر که رنگ و بوی روزهای قدیم ایران را دارند، ساخته است.

فتوکال فیلم جنگ جهانی سوم

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :