چند ترکیب زیبای لباس زمستانی زنانه

زمستان هم آغاز شد و سرمای هوا دیگر با کسی شوخی ندارد. پس لازم است که لباس زمستانی مناسبی را در این روزهای سرد به تن داشته باشیم. در مطالب قبلی هم گفتیم که پوشیدن لباس گرم لزوما به معنای بد تیپ شدن نیست و شما می‌توانید لباس‌های زمستانی خود را به نحوی بپوشید که چیزی از جذابیتتان کم نشود. در ادامه همین مفهوم می‌خواهیم چند ترکیب زیبای لباس زمستانی زنانه را که امتحان پس داده‌اند معرفی کنیم تا شما هم بدون درگیری فکری زیاد از آن‌ها استفاده کنید.

شال بزرگ پشمی + شلوار جین راسته + پالتوی مشکی

یک ترکیب ساده با رنگ‌های خنثی که می‌تواند با یک شال طرح‌دار و باکیفیت جذاب‌تر شود. کفشی که با این استایل پوشیده می‌شود بهتر است رسمی یا پاشنه بلند باشد.

چند ترکیب زیبای لباس زمستانی زنانه

همین الان به چالش ۷ کیلو لاغری در یک ماه ملحق شو و مشاوره رایگان بگیر.

یقه اسکی + مانتوی گلدار + پالتوی جلوباز

اگر می‌خواهید مانتوهای تابستانی خود را در زمستان بپوشید و از طرفی می‌خواهید با پالتوی جلوباز پوشش مناسب داشته باشید این ترکیب برای شما پیشنهاد می‌شود. استفاده از شلوار تنگ و بوت بلند می‌تواند این استایل را عالی‌تر کند.

پانچو + بوت بلند

بهترین ترکیب برای پوشیدن پانچو، ست کردن آن با بوت بلند و شلوار جین است که داخل بوت قرار گرفته باشد. در زیر پانچو می‌توانید از بلوز یقه اسکی یا بافتنی‌های دیگر استفاده کنید. بهترین پوشش سر همراه پانچو، یک روسری است که زیر پانچو قرار بگیرد.

چند ترکیب زیبای لباس زمستانی زنانه

ژاکت گشاد + مانتوی کوتاه + شلوار جین تنگ

برای خانم‌هایی که راحتی برایشان مهم‌تر است این ترکیب پیشنهاد می‌شود. در انتخاب مانتو دقت کافی داشته باشید و مدلی را انتخاب کنید که زیر ژاکت جمع نشود. کفش اسپورت، بوت زمستانی و سایر بوت‌ها می‌تواند با این استایل همراه شود.

چند ترکیب زیبای لباس زمستانی زنانه

شال ابریشم + پالتوی بلند + یقه اسکی

خانم‌هایی که استایل کلاسیک را ترجیح می‌دهند می‌توانند از پالتوی بلند اورسایز روی یک بلوز یقه اسکی همراه با شلوار مشکی و کفش رسمی به عنوان یک ترکیب ایده آل برای زمستان استفاده کنند.

چند ترکیب زیبای لباس زمستانی زنانه

مطالب مرتبط:

1- انواع مختلف کت زنانه

2- راهنمای خرید ژاکت بافتنی زنانه

3- چطور یک شال زمستانی مناسب انتخاب کنیم؟

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شما



ارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :