مهفام میرزایی در
0

همه چیز درباره کفش‌های تیمبرلند زنانه

همه چیز درباره کفش‌های تیمبرلند زنانه

اگرچه کفش ها جزو اکسسوری ها دسته بندی می شوند اما اهمیتی فراتر از آن دارند. کفش مناسب کفشی است که در عین راحت بودن زیبا باشد و ویژگی های ظریف و زنانه داشته باشد، کفش های موسوم به تیمبرلند این ویژگی ها را دارند یعنی برای موقعیت های مختلف طراحی شده و در عین راحتی و شیک بودن ظرافت دارند. در این مطلب همه چیز درباره کفش‌های تیمبرلند زنانه را بخوانید.

کفش های مدل تیمبرلند ابتدا توسط کمپانی معروف تیمبرلند که نزدیک به یک قرن قدمت دارد معرفی شد. این کفش ها ابتدا مردانه بودند اما مدل های زنانه آن ها نیز در دهه های بعد معرفی شد. این مدل کفش و بوت بعد ها توسط بسیاری از تولیدکنندگان کپی شد و این مدل کفش ها که انواع مختلفی هم دارند و به این نام معروف شدند.

سایز بندی کفش تیمبرلند

برای تعیین سایز کفش فاصله نوک انگشت شست پا تا انتهای پاشنه خود را اندازه بگیرید و با جدول زیر تطبیق دهید. توجه کنید که معمولا طول دو پا یکسان نیست  و باید طول بیشتر را در نظر بگیرید:

  • 21.9 سانتی متر سایز 36
  • 23 سانتی متر سایز 37
  • 23.5 سانتی متر سایز 38
  • 24.3 سانتی متر سایز 39
  • 25.4 سانتی متر سایز 40

جنس کفش های تیمبرلند

جنس این بوت ها اصل از چرم و جیر بوده و رنگ اصلی آن شتری است اما امروزه در رنگ های متنوعی به خصوص در بخش کفش های زنانه تولید می شوند که رنگ هایی مثل آبی و صورتی از جمله آن هاست.

همه چیز درباره کفش‌های تیمبرلند زنانه

انواع کفش های تیمبرلند

این کفش ها را معمولا با بوت های زمستانی بند دار آن می شناسیم که تا اندازه ای لژدار هستند اما این برند کفش های پاشنه بلند و رسمی و مجلسی نیز تولید می کند.

همه چیز درباره کفش‌های تیمبرلند زنانه

مطالب مرتبط:

1- کفش پاشنه بلند یا کتانی؟ کدام را بپوشیم؟

2- 7 کفشی که همه خانم ها باید داشته باشند

3- چند قانون ثابت شده خوش لباسی لباس های زنانه

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :