مدیر سایت در
21,360

عید امسال این مدل کفش‌ها را بپوشید؛ 8 مدل کفش یک و مناسب نوروز 1403

عید امسال این مدل کفش‌ها را بپوشید؛ 8 مدل کفش یک و مناسب نوروز 1403

کفش یکی از اجزای اصلی استایل و پوشش افراد است به همین خاطر قبل از فرا رسیدن سال نو اکثر افراد دوست دارند در مورد ترندهای کفش 1403 و کفش های ترند 2024 بدانند.

مدل کفش زنانه برای عید

اگر می خواهید در عید نوروز شیک،لاکچری و منحصر به فرد به نظر برسید، با انواع کفش مد عید نوروز آشنا شوید زیرا کفش های ترند 2024 می‌توانند تاثیر بسیاری در استایل و جذابیت ظاهری فرد داشته باشند.همچنین، با دانستن ترندهای کفش، فرد می‌تواند از انتخاب کفش‌های مناسب برای موقعیت‌های مختلف بهره بیشتری ببرد. در ادامه این بخش از دنیای مد به معرفی کفش هایی می پردازیم که در سال 1403 مد است.

کتانی

کفش های کتانی جزو ترندهای امسال هستند، در سال 1403 با پوشیدن کفش کتانی متناسب با لباس های تان بیش از همیشه شیک و جذاب به نظر برسید. در میان انواع کفش های کتانی، کتانی سفید یار همیشگی صنعت مد و فشن است، با یک تیپ کژوال و اسپرت یک کفش کتانی همراه کنید تا در عید 2024 بدرخشید، کفش‌های کتونی تقریبا با هر تیپ و لباسی کاربرد دارند و برای استایل کژوال (غیررسمی) مناسبند.

مدل کفش زنانه برای عید ۱۴۰۳

کفش لوفر

مدل کفش زنانه ۱۴۰۳، کفش لوفر یک کفش بسیار ساده است که نه بند و نه چسب دارد و به راحتی در پا قرار می گیرد. این کفش ها معمولاً کفی کاملاً تخت دارند و فاقد پاشنه هستند ولی با پاشنه لژدار نیز موجود هستند. امسال عید 1403 کفش لوفر یکی از ترندهاست، عید امسال لباس های خود را با کفش لوفر پنجه مربعی ست کنید، طراحی این کفش ها به گونه‌ای است که بخش پاشنه باز است و بخش جلوی پا به شکل مربع یا مستطیلی می باشد.

کفش متالیک

امسال برای سال نو و عید نوروز کفش های رنگ متالیک و زرق و برق دار بسیار ترند شده اند. گرچه پوشیدن این نوع کفش ها جسورانه است اما درخشش و خاص بودن را می توانید در عید نوروز با انتخاب این نوع کفش تجربه کنید.

کفش پاپیونی

مدل کفش زنانه ۱۴۰۳، امسال صنعت مد، فلش بکی به عقب داشته و کفش ها و اکسسورهای پاپیون دار بار دیگر مد شده اند. کفش های دخترانه عروسکی پاپیون دار در عید 1403 بسیار ترند شده و شما می توانید اگر طرفدار استایل های تینیجری هستید، این نوع کفش را با لباس هایتان هماهنگ کنید.

مدل کفش زنانه برای عید ۱۴۰۳

کفش‌های مری جین

مدل کفش زنانه ۱۴۰۳، یکی از پرطرفدار ترین کفش های سال 2024 کفش های مری جین است. کفش‌ مری‌جین در طراحی ها و رنگ های مختلفی مطابق با سلایق گوناگون طراحی شده است. این نوع کفش دارای پاشنه ای بسیار کوتاه است و برای عید 1403 بسیار مناسب می باشد.

پاشنه بلند میومیو

کفش های پاشنه دار میومیو امسال عید بسیار پرطرفدار خواهند بود. می توانید برای لاکچری به نظر رسیدن در عید نوروز کفش میومیو را با لباس های خود ست کنید. برند میو میو یک برند لاکچری ایتالیایی در زمینه پوشاک و اکسسوری زنانه است که تحت مالکیت کامل برند پرادا قرار دارد.

کفش سنتی و گیوه

مدل کفش زنانه ۱۴۰۳، امسال عید نیز همانند سال گذشته لباس های سنتی و همچنین کفش های سنتی در بازار موجود است. طرح و نقش گیوه زنانه تنوع بسیار بالایی دارد و این گیوه‌ها را می‌توان به راحتی با انواع لباس‌ها و اکسسوری‌ها هماهنگ کرد و ظاهری سنتی و در عین حال شیک و برازنده در عید نوروز 1403 داشت.

مدل کفش زنانه برای عید ۱۴۰۳

کفش‌های باله

مدل کفش زنانه ۱۴۰۳، این روزها کفش های باله و کفش های تخت از کفش های ترند 2024 هستند، کفش‌های باله با طراحی‌های زیبا و انعطاف‌پذیر در مدل‌های دخترانه پرطرفدار بوده و با طرح‌های شیک و تخت و بدون پاشنه، استایل زنانه و ظرافت را به پاهای دختران می‌بخشند.

 

منبع: عشق‌آرایشدیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :