chadmin در
0

انواع مدل پالتوهای زنانه مجلسی و شیک + پیشنهاد خرید

انواع مدل پالتوهای زنانه مجلسی و شیک + پیشنهاد خرید

بسیاری از افراد گمان می‌کنند که پالتو و کت تنها برای فصل‌های سرد استفاده می‌شود، اما این پوشش مناسبی است که خانم‌ها در روزهای ابتدایی بهار با استفاده از پارچه‌های سبک‌تر و نازک‌تر نیز می‌توانند استفاده کنند. کت‌ها و پالتوهای زنانه انواع مختلفی دارد، که ما سعی کرده‌ایم در این مقاله انواع مدل پالتو زنانه مجلسی و نحوه ست کردن آن‌ها با شلوار و کفش‌های مناسب را برای شما جمع آوری کنیم پس با چی بپوشم همراه باشید.

 

 

انواع مدل پالتوهای زنانه مجلسی و شیک

چگونه یک مدل پالتو زنانه مجلسی و شیک انتخاب کنیم

پالتوهای زنانه از نظر جنس و متریال بسته به شرایط آب و هوایی و فصل‌های مختلف متفاوت هستند. معمولا برای فصل‌هایی که سرد است از جنس‌هایی چون: پشم، چرم و فوتر  استفاده می‌کنند و برای فصل‌های گرم‌تر و بارانی مانند بهار و تابستان از جنس‌های سبک‌تر و نازک‌تری که در برابر باد و باران از انسان محافظت می‌کند، استفاده می‌کنند مانند: مخمل، جین، بافت ژرسه (مخلوطی از پشم و ابریشم)، کشمیر، جیر و غیره.

انواع مدل پالتوهای زنانه مجلسی و شیک

علاوه بر جنس و متریال که بر اساس فصل و شرایط آب و هوایی انتخاب می‌شود، رنگ پالتوها نیز بسیار مهم است و نسبت به هر فصلی از رنگ متفاوتی استفاده می‌شود. به طور مثال در روزهای پاییز و زمستان از رنگ‌های گرم و یا دودی استفاده می‌کنند و در بهار و تابستان از رنگ‌های شاداب‌تر و روشن‌تر که بنا به سلیقه هر فردی متفاوت است.

پالتوها انواع و مدل های مختلفی دارند، برخی از آن ها بسیار کلاسیک و مجلسی و برخی دیگر اسپرت هستند. در واقع پوشش پالتو از زمانی آغاز می‌شود که در قرن ۱۷ میلادی سربازان موظف به پوشیدن لباس‌های نسبتا بلند شدند و بعدها این نوع پوشش وارد حوزه مد و پوشاک شد و طراحان و افراد بسیاری از آن استقبال کردند؛

و اما انواع مدل‌های پالتو زنانه مجلسی

مدل پالتو زنانه مجلسی کلاسیک

پالتوهای کلاسیک جزو اولین دسته از پالتوهایی هستند که برای خانم‌ها طراحی شده‌اند البته مدل ساده و بسیار کلاسیک آن سبب شده که فرق چندانی بین زنانه یا مردانه بودن آن نداشته باشد. این مدل پالتو استایل بسیار راسته‌ای دارد که کمی از حد نرمال گشادتر است در نتیجه با یک کمربند که دور کمر بسته می‌شود این گشادی را پنهان می‌کنند. یقه گرد، دکمه‌های بزرگ و جیب‌های نسبتا بزرگ مستطیلی در دو طرف از دیگر ویژگی‌های این مدل پالتو زنانه مجلسی است. پالتوهای کلاسیک قد نسبتا بلندی دارند و برای افراد بلند قد بسیار مناسب است. علاوه بر این، این نوع پالتوها با اکثر شلوارها و کفش‌های پاییزه و زمستانه به راحتی ست می‌شوند.

انواع مدل پالتوهای زنانه مجلسی و شیک

 

 

مدل پالتو زنانه مجلسی پیراهنی

یکی از زیباترین و پرطرفدارترین مدل‌های پالتو زنانه مجلسی ، پالتوهای پیراهنی هستند. این مدل کلاسیک، تا قسمت کمر بسیار جذب و راسته است و از قسمت کمر به پایین مانند دامن پیراهن آزاد می‌شود.  این نوع پالتو سبک جوان پسندی دارد و معمولا با پارچه‌های فوتر طراحی شده و رنگ‌های بسیار مختلفی دارد. بهترین پوشش در کنار این نوع پالتو که پیراهنی است، شلوارهای جین فیت با نیم بوت است.

انواع مدل پالتوهای زنانه مجلسی و شیک

مدل پالتو زنانه مجلسی فوتر

یکی از مدل‌های اسپرت برای پالتو،، مدل فوتر است. همانطور که از نام این مدل پیداست، اغلب برای درست کردن این مدل از پارچه فوتر استفاده می‌شود. این مدل برای جوانان بسیار مناسب است. در حالی که مدلی بسیار ساده و کوتاهی دارد، جذابیت خودش را دارد. در طراحی این نوع از پالتوها از دکمه‌های معمولی استفاده نمی‌شود و بیشتر از دکمه‌های خاص و بندهای متصل کننده استفاده می‌شود. علاوه بر این دو جیب مستطیلی در اطراف این پالتو قرار داده شده که آن را زیباتر جلوه می‌دهد.

انواع مدل پالتوهای زنانه مجلسی و شیکانواع مدل پالتوهای زنانه مجلسی و شیک

مدل پالتو زنانه مجلسی ربدوشامبر

همانطور که از نام این مدل پالتو زنانه مجلسی پیدا است، این پالتو ها به حالت ربدوشامبر هستند. هیچ گونه دکمه‌ای ندارند و تنها با یک کمربند از جنس خود پالتو بسته می‌شوند. این پالتوها قد بلندی دارند و برای افراد قد بلند بسیار مناسب است. می‌توان از این مدل با جنس‌های نازک‌تر برای بهار و تابستان نیز استفاده کرد. در کنار این پالتو نیز می‌توان بنا به سلیقه از شلوارهای دمپا و یا جذب استفاده کرد و کفش‌های پاشنه‌دار نیز استایل شما را زیباتر می‌کند.

مدل پالتو مجلسی : انواع مدل پالتوهای زنانه مجلسی و شیک

 

 

مدل پالتو زنانه مجلسی کتی

یک مدل کاملا کلاسیک که مناسب فصل‌های سرد است. پالتوهای کتی زنانه هستند. این پالتوها را می‌توان با شلوارهای جین و یا پارچه‌ای راسته ست کرد.

مدل پالتو کتی

پالتو زنانه مجلسی ساده

یکی از ساده‌ترین مدل‌های پالتو، که مورد پسند بیشتر افراد با سنین مختلف است مدل ساده‌ای از پالتو است که گاها به صورت راسته و یا کمی پیراهن مانند طراحی می‌شود. مدل این نوع پالتو بسیار ساده است، در راستای عمودی یک سری دکمه و یک کمربند نیز دارد. بسته به سلیقه هر فرد این مدل پالتو را می‌توان با پارچه‌های طرح‌دار و یا ساده دوخت.

 

پالتو زنانه مجلسی مدل شنلی

یکی دیگر از پر طرفدارترین پالتوها در بین خانم‌ها، مدل شنلی است. پالتو زنانه مجلسی مدل شنلی هم به صورت بلند و هم کوتاه طراحی می‌شود. برخی از این نوع پالتوها به صورت بدون آستین طراحی شده‌اند که باید در زیر آن از پوشش دیگری مانند یک ژاکت جذب استفاده کرد و برخی دیگر دارای آستین‌های گشاد هستند که روی دست را می‌پوشانند. پالتوهای شنلی انوع مختلفی دارند، به طور مثال به جای دکمه می‌توان از زیپ نیز استفاده کرد و برخی از مدل‌ها حتی بدون دکمه هستند. معمولا پالتوهای شنلی را با چکمه و شلوارهای جین ست می‌کنند.

پالتو زنانه مجلسی مدل شنلی

مدل پالتو زنانه مجلسی برای افراد کوتاه قد

بسیاری از افراد به خاطر داشتن قد نسبتا کوتاهی قادر به استفاده از مدل‌های بلند نیستند. این افراد می‌توانند از مدل‌های کوتاه‌تری که کمی اسپرت‌تر است استفاده کنند. مدل‌های مختلفی از پالتوها موجود است که تا روی زانو یا بالای زانو است. اغلب این پالتوها بگونه‌ای طراحی شده‌اند که شما می‌توانید پوشش دلخواهتان را در زیر آن‌ها استفاده کنید. مدل‌های دیگری نیز برای افرادی که کمی کلاسیک‌تر می‌پسندند نیز وجود دارد که به آن‌ها مدل ارتشی گفته می‌شود و دارای دو ردیف دکمه می‌باشد.

مدل پالتو زنانه مجلسی برای افراد کوتاه قد

اگر جزو آن دسته از افرادی هستید که نمی‌توانید از مدل‌های کوتاه استفاده کنید می‌توانید از مدل‌هایی مانند مدل‌های روبدوشامبری که کمی کوتاه‌تر و تا روی زانو است استفاده کنید. این مدل‌ پالتوها را می‌توانید با کفش‌های پاشنه‌دار استفاده کنید تا قد شما را کشیده‌تر نشان دهد.

 

 

 

مدل پالتو هودی

یکی از مدل‌های مخصوص نوجوانان و جوانان اسپرت پوش مدل‌های هودی است. این نوع پالتوها کمی بیشتر از حد نرمال گشاد هستند و سبکی جدید در میان جوانان است که با شلوار و کفش‌های اسپرت آن را ست می‌کنند.

مدل پالتو هودی

اگر جزو آن دسته از افرادی هستید که اندام نسبتا درشتی دارید و نمی‌خواهید با پوشیدن پالتو اندام خود را دو برابر نشان دهید از پالتوهای کمردار که قسمت بالاتنه جذب دارد و قسمت پایینی آن مانند یک پیراهن گشاد است استفاده کنید تا استایل شما را لاغرتر و کشیده‌تر نشان دهد.

 

مطالب مرتبط:

۱- انتخاب لباس بافتنی زنانه مناسب با توجه به فرم اندام

۲- لباس های ضروری برای کمد کپسولی زمستانی

۳- لباس زمستانی زنانه ۹۶ را اینگونه ست کنیددیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :