کی گفته کراوات مخصوص آقایونه؟ این خانم‌ها با کراوات، جذاب‌تر از همیشه شدند!

شاید در سراسر دنیا، کراوات به عنوان یک اکسسوری کاملا مردانه شناخته شود، اما سال‌هاست که اکسسوری‌های مختلف مخصوص جنسیت خاصی نیستند. حتما به یاد دارید که جاستین بیبر در یکی از کنسرت‌هایش روسری به سر کرده بود، پس همانطور که این اکسسوری، مخصوص بانوان نیست، کراوات هم فقط برای آقایان نیست.

سلبریتی‌های زن زیادی هم بارها با کراوات در استایل‌های مختلف دیده شده‌اند. آن‌ها این کراوات‌ها را به اشکال مختلفی در استایلشان به کار گرفته‌اند، برخی از آن‌ها، کراوات را با کت و شلوار رسمی ست کرده‌اند و برخی هم در استایل‌های کژوال‌تری این اکسسوری پرطرفدار و جذاب را به کار گرفته‌اند. در ادامه با چی بپوشم همراه باشید تا به معرفی سلبریتی‌هایی بپردازیم که کراوات زده‌اند و جذاب‌تر هم شده‌اند.

سلبریتی‌های زن با کراوات

پرنسس دایانا

دایانا اسپنسر را می‌توانیم از آن دسته سلبریتی‌هایی بدانیم که بارها با کراوات دیده شده. پرنسس دایانا از خوشپوش‌ترین بانوان سلطنتی تاریخ به حساب می‌آید که بارها با شکستن قوانین پوشش خانواده سلطنتی ثابت کرده که برای زیبایی و خوشپوشی‌اش می‌تواند تا کجا پیش برود. در تصویر زیر او را با پالتوی آبی رنگی می‌بینید که آن را با کراوات سرمه‌ای ست کرده. این تصویر مربوط به حضور پرنسس دایانا در یک فستیوال است.

سلبریتی‌های زن با کراوات

بار دیگری که پرنسس دایانا با کراوات دیده شد و این کراوات به شدت مورد توجه قرار گرفت، زمانی بود که او برای ملاقات برادرزاده تازه متولد‌شده‌اش به بیمارستان رفته بود. این کراوات مشکی‌رنگ، طرح‌های فیل داشت. دایانا این کراوات زیبا را به دختر یکی از دوستانش بخشید تا پدرش با آن به مصاحبه کاری برود. این کراوات در سال 2013 به مزایده گذاشته شد.

سلبریتی‌های زن با کراوات

تصویر دیگری که از پرنسس دایانا با کراوات می‌بینید مربوط به سال 1985 است. زمانی که او از شهر لیورنوی استالیا خارج میشد. او در این استایل، کراوات ساتنش را دقیقا همرنگ کتش انتخاب کرده بود.

سلبریتی‌های زن با کراوات

بلیک لایولی

بلیک لایولی سلبریتی دیگری است که به سراغ این اکسسوری جذاب رفته است. او ست کت و شلوار و جلیقه صورتی رنگش را با کراوات ساتن سفیدی تکمیل کرده. این استایل با وجود این کراوات جذاب‌تر شده و بیشتر در ذهن می‌ماند. این تصویر مربوط به سال 2018 و اکران فیلم a simple Favour در لندن است.

سلبریتی‌های زن با کراوات

بلا حدید

این سوپر مدل مشهور در فشن شوی پاییز و زمستان 2020/2021 برند لباس مردانه alyx با استایل فوق جذابی ظاهر شد. او کت چرم جذابش را با نیم‌بوت‌های چرم و البته کراوات چرم ست کرده بود. این استایل بلا حدید با کراوات تبدیل به یکی از ماندگارترین استایل‌ها شد.

سلبریتی‌های زن با کراوات

نیکول کیدمن

این بازیگر محبوب سینمای هالیوود هم چند بار با کراوات دیده شده. قدیمی‌ترین استایلی که از او با کراوات وجود دارد مربوط به سال 2003 و اکران فیلم The Human Stain است. او در این مراسم اکران در نیویورک با کت و شلواری تماما مشکی، پیراهن سفید و کراوات مشکی ظاهر شد.

سلبریتی‌های زن با کراوات

در تصاویر دیگری نیکول کیدمن را سال‌ها بعد و دوباره با کراواتی مشکی می‌بینیم. این تصاویر مربوط به سال 2020 و اکران فیلم bombshell در کالیفرنیا هستند. او این بار به سراغ کت پر زرق و برقی رفته و آن را با پیراهن سفید و کراوات مشکی ست کرده است. تصویر زیر مربوط به این مراسم اکران است:

سلبریتی‌های زن با کراوات

مدونا

مدونا هم از طرفداران پرو پا قرص کراوات به حساب می‌آید. او در مناسبت‌های مختلف بارها با کراوات دیده شده. تصویری که از او می‌بینید، مربوط به سال 1997 و مراسم اهدای جوایز MTV در نیویورک است.

سلبریتی‌های زن با کراوات

کارا دلوین

قانونی وجود دارد که زنان را مجبور به پوشیدن پیراهن در مراسم عروسی کند؟! کارا دلوین، مدل مشهور انگلیسی در مراسم عروسی پرنسس اوژنی با کت و شلواری بسیار شیک و کراوات حاضر شد. به کار گرفتن کلاه در استایل باعث میشد که استایل او بیشتر جلب توجه کند.

سلبریتی‌های زن با کراوات

جولیا رابرتز

جولیا رابرتز را بارها با استایل کت و شلوار دیده‌ایم. این بازیگر همچنین چندین بار با کراوات دیده شده است. یکی از ماندگارترین استایل‌های او با کراوات، مربوط به مراسم گلدن گلوب سال 1990 است. او در این مراسم، کت و شلواری طوسی رنگ را با کراوات زیبایی که روی آن طرح‌های گل وجود داشت ست کرد.

سلبریتی‌های زن با کراوات

ایرینا شایک

ایرینا شایک سوپر مدل مشهور دیگری است که از کراوات به عنوان یک اکسسوری کاربردی و جذاب استفاده کرده است. این مدل مشهور در هفته مد میلان در فشن شوی برند آرمانی با کت و شلواری مشکی حاضر شد و استایلش را با کراوات مشکی، تکمیل کرد.

سلبریتی‌های زن با کراوات

زندایا

بسیاری در دنیای مد و فشن به زندایا، لقب ملکه‌ی کت و شلوار داده‌اند. او در مراسم خیریه بعد از مراسم اسکار در سال 2022، با کت و شلوار مشکی جذابی دیده شد و آن را با پیراهن بنفش و کراوات مشکی ست کرد. این استایل به شدت مورد توجه قرار گرفت.

سلبریتی‌های زن با کراوات

المیرا فلاحیان
نویسنده: المیرا فلاحیان
میوچیا پرادا میگه لباسی که می‌پوشید راهی برای توصیف خودتون به مردم جهانه و مد و فشن زبان آنی دنیا به حساب میاد. پس لباس پوشیدن رو یاد بگیریم :)


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :