رقیه باقری در
10,662

شلوارهای لگینگ را در زمستان اینجوری ست کنید؛ 10 ایده عالی که قطعا به کارتان می‌آیند!

شلوارهای لگینگ را در زمستان اینجوری ست کنید؛ 10 ایده عالی که قطعا به کارتان می‌آیند!

اگر شما هم در زمستان از پوشیدن لباس‌های سنگین و حجیم خسته شده‌اید و دوست دارید با وجود سرمایی که شما را فریز می‌کند باز هم استایل جذاب و مناسب فصل سوز و برف باشد داشته باشید، این مطلب برای شماست. حتما تا به حال لگ یا ساق شلواری را امتحان کرده‌اید. انواع مختلفی از آن‌ها وجود دارد مثل لگ‌های جین، ورزشی، کرکی، بافت، پشمی و چرم. در این مطلب قصد داریم عناصری که می‌توانید با یک لگ ضخیم و گرم برای زمستان را در یک قاب استایل کنید، به شما معرفی کنیم  تا نیازی نباشد روی آن شلوار بپوشید و ظاهرتان بهم نریزد.

ست کردن لگینگ‌ها

ترنچ کت؛ یک انتخاب کلاسیک

اگر ظاهر کژوال دوست دارید، ساق شلواری را با یک ترنچ کت بلند بپوشید.  حتی می‌توانید به جای ترنچ کت، پالتو بلند پشمی را جایگزین کنید. برای بالاتنه در زیر کت از یک بافت طرحدار بزرگ سایز یا یک بلوز یقه اسکی استفاده کنید. اگر طرفدار لایه لایه لباس پوشیدن هستید یک پیراهن دکمه دار را با ژیله یا ژاکت بپوشید. این ترکیب را بارها و بارها در دوره‌های مختلف دیده‌اید پس بدون نگرانی و با آسودگی خاطر آن را امتحان کنید.

ست کردن لگینگ‌ها

 

رنگ‌های دلپذیر را برای ساق انتخاب کنید

معمولا رنگ‌های جیغ مرز باریکی بین شیک و شارپ بودن از یک طرف و جلف و زننده بودن را از طرف دیگر ایجاد می‌کنند. پس سعی کنید رنگ‌هایی برای لگ انتخاب کنید که رنگ‌های گرمی باشند و در استایل مصنوعی به نظر نرسند. حتما تا به حال فقط به ساق مشکی فکر می‌کردید، چون مشکی به هر نوع سلیقه‌ای قالب است.

ست کردن لگینگ‌ها

کت بامبر یا بسکتبالی؛ استایل گنگ

اگر طرفدار استایل‌های خیابانی هستید و فرم بدن مناسبی دارید می‌توانید لگ‌های زمستانی را با بامبر بپوشید. این نوع ترکیب‌ها مخصوص نوجوانان است. این ترکیب اگر با یک بوت یا نیم بوت اسپورت هماهنگ ست شود، ظاهر جذابی برایتان خواهد ساخت. همچنین کلاه لبه دار می‌تواند این ست را کامل کند.

ست کردن لگینگ‌ها

شال گرم زمستانی را به استایل خود اضافه کنید

یکی از راه‌های استایل جذاب با ساق این است که به حجم بالا تنه اضافه کنید. می‌توانید اینکار را با یک شال پشمی حجیم به راحتی انجام دهید. با این کار هم تنوعی به ظاهر خود می‌دهید و هم خود را گرم نگه می‌دارید. با انتخاب یک رنگ متفاوت و هیجان انگیز تیپ خیره‌کننده‌ای خواهید داشت.

ست کردن لگینگ‌ها

لباس‌های ساده بپوشید

برای ظاهری غیر منتظره و ساده با ساق شلواری، لباس‌های ساده و سبک انتخاب کنید. به طور مثال اگر طرفدار رنگ‌های یکنواخنت و خنثی هستید، می‌توانید از بافت‌های بلند که تا زانو می‌رسند و کفش‌هایی که کمی ساق دارند مانند کتونی‌های اسنیکرز یا جردن استفاده کنید.

ست کردن لگینگ‌ها

جنس‌های مختلف لگ را امتحان کنید

هر کسی در مورد اینکه چه جنسی از ساق را انتخاب کند ترجیح به خصوصی دارد. برخی بافت را دوست دارند، برخی از لگ‌های تو کرکی استفاده می‌کنند یا برای سبک تر بودن از اسپندکس استفاده می‌کنند. حال گاهی از نقطه امن ترجیح خود بیرون بیایید و یک لگ چرم مصنوعی انتخاب کنید. در نهایت بوت کامبت و کیف چرمی را هم به آن اضافه کنید.

ست کردن لگینگ‌ها

لگ را با پافر امتحان کنید

کاپشن‌های پف‌دار هم یکی از گزینه‌های مناسب با لگ هستند. پافر‌های بلند هم باید به این لیست اضافه کنید. حال برای تازگی با استفاده از آگ یا کتونی‌هایی که حجیم و بزرگ هستند، می‌توانید تعادل را برقرار کند. این به سلیقه شما بستگی دارد که چه نوع پافری انتخاب کنید. نمونه پافرهای پفکی می تواند بهترین گزینه برای برای ست کردن با لگ باشد.

ست کردن لگینگ‌ها

روپوش بلند بپوشید

اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که در سوز و سرما استخوان‌هایتان می‌لرزد، روپوش‌های لایه به لایه و بلند انتخاب کرده و بدین ترتیب محافظت از پاهای خود را دوبرابر کنید. این روپوش بلند را می‌توانید از مدل‌های مختلف ترنچ کت، کشبافت بلند یا اورکت های فوتر انتخاب کنید.

ست کردن لگینگ‌ها

ارتفاع و قد چکمه های خود را با دقت انتخاب کنید

چکمه ها و کفش های اسپرت و در موارد نادری بسته به دیگر عناصر استایل کفش‌های کلاسیک، می‌توانند انتخاب مناسبی برای لگ پوش‌ها باشند. اگر بالا‌تنه را حجیم و اورسایز انتخاب می کنید، کفش‌هایی مثل کتانی و بوت‌های ساق دار و اگر روپوش های بلندتر را انتخاب می‌کنید، کفش‌های با قد کوتاه تر انتخاب کنید تا جلوه لگ را بهتر کنید.

ست کردن لگینگ‌ها

سیاه پوش شوید!

یکی از آسان‌ترین روش‌های ست کردن ساق شلواری‌ها استایل تمام مشکی است. علی الخصوص اگر چرم پوش هستید می توانید یک مجموعه شیک از چرم مشکی شامل لگ، کت، کلاه، کیف، بوت و دستکش انتخاب کنید.

ست کردن لگینگ‌ها

ایده‌های دیگر برای ست کردن لگینگ‌ها

ست کردن لگینگ‌ها

ست کردن لگینگ‌ها

ست کردن لگینگ‌ها

ست کردن لگینگ‌ها

ست کردن لگینگ‌ها

ست کردن لگینگ‌ها

ست کردن لگینگ‌ها

ست کردن لگینگ‌ها

شما با ساق یا لگ‌های زمستانی چگونه استایل می‌کند؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :