چند ست لباس مجلسی زمستانی

0

می‌دانیم خانم‌ها عاشق لباس هستند و اکثر آن‌ها به استایل و سبک لباس پوشیدن با دید حرفه‌ای نگاه می‌کنند. لباس‌های زمستانی به خاطر سبک خاص شان بیشتر مورد استقبال خانم‌ها قرار می‌گیرد. و اکثرا دوست دارند بدانند لباس‌های زمستانی را چطور باید ست کرد. 
با وجود اینکه هنوز زمستان از راه نرسیده هوای سرد زمستان را این روزها می‌شود احساس کرد. به همین خاطر در این مقاله  قصد داریم چند ست زمستانی برای مهمانی ها و مجالس مهم که در زمستان برگزار می‌شود در اختیارتان قرار دهیم. پیراهن و کیف قرمز همراه با پالتو و کفش زنانه خاکستری یک ست لباس مجلسی زمستانی است.

چند ست لباس مجلسی زمستانی
لباس طرح‌دار سیاه و سفید همراه با یک پالتو مشکی و چکمه‌های ساق‌دار تا زانو و یک کیف مشکی براق برای خانم‌های علاقمند به لباس‌های مشکی بسیار مناسب است و در عین حال کسالت آور نیست.

چند ست لباس مجلسی زمستانی
این ست لباس مجلسی زمستانی را به خانم‌های سخت پسند پیشنهاد می‌کنیم. پالتو رنگ شتری همراه با کفش‌های پلنگی و لباس و کیف مشکی.

چند ست مجلسی مناسب برای زمستان
این  ست زمستانی با ترکیب رنگ خاکستری و مشکی با اکسسوری‌های آن مورد علاقه خانم‌های جوان است.

چند ست لباس مجلسی زمستانی
سرمه ای و صورتی دو رنگ مکمل هستند که ترکیب آنها ست‌های فانتزی زیبایی می‌سازد. لباس و پالتو سورمه‌ای و کیف و کفش صورتی و یا پالتو و کفش سورمه ای و لباس و کیف صورتی انتخاب کنید.

چند ست لباس مجلسی زمستانی
لباس پوست پلنگی همراه با پالتو و کیف قهوه‌ای و چکمه‌های ساق دار تا زانو هم ست زیبای دیگری برای شما خانم‌های با سلیقه است.

چند ست لباس مجلسی زمستانی
لباس، کفش، کیف خود را مشکی انتخاب کنید و همراه پالتوی قرمز به تن کنید. از زیورآلات با سنگ‌های مشکی استفاده کنید تا زیبایی لباستان را چند برابر کند.

چند ست لباس مجلسی زمستانیمطالب مرتبط:

1- پالتوهای خاص کیت میدلتون

2- کت و پالتوی زمستانی ضروری برای خانم‌های شیک پوش

3- انواع پرکاربرد پالتو زنانه

نرگس حسین زاده
نویسنده: نرگس حسین زاده


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :