زیبایی این زن در 92 سالگی ثابت می‌کند که زیبایی حقیقی هرگز تمام نمی‌شود!

پیرترین مدل فشن جهان کیست؟صنعت مدلینگ و فشن با گذشت زمان بسیار تغییر می‌کند و همواره مدل‌های جدیدی وارد این صنعت می‌شوند. در حقیقت، سن و سابقه مدل‌ها در این صنعت می‌تواند متنوع باشد و پیرترین مدل‌ها نیز ممکن است در هر سنی فعالیت داشته باشند. اما در این مطلب قصد داریم یکی از مسن‌ترین مدلهای فشن جهان را به شما معرفی کنیم.

ad banner

پیرترین مدل فشن جهان کیست

کارمن دل اوریفیس پیرترین مدل جهان

کارمن دل اوریفیس (Carmen Dell’Orefice) یک مدل فشن بسیار مشهور جهان که هنوز هم به عنوان مسن‎‌ترین مدل نیز در حال فعالیت است. او در تاریخ ۳ ژوئن ۱۹۳۱ در نیویورک، ایالات متحده آمریکا متولد شد و به عنوان یکی از با سابقه ترین مدل‌های فشن در این صنعت شناخته می‌شود. دل اوریفیس در دوران جوانی متوجه استعداد خود شد و از سال ۱۹۴۶ به عنوان یک مدل حرفه‌ای کار خودش را آغاز کرد. قد او 180 سانتی متر و وزنش 60 کیلوگرم است.

پیرترین مدل فشن جهان کیست

او به عنوان نمادی از زیبایی و شیک‌پوشی در سال‌های بعد از آغاز فعالیتش به محبوبیت زیادی رسید. دل اوریفیس با تمرکز بر مدلینگ تجاری توانست تصویر خودش را بر روی صفحات جلد مجلات معروف، همچون “Vogue” و “Harper’s Bazaar”، ببیند و از همان زمان به شهرت و موفقیت بسیاری دست پیدا کرد. او با بیش از شصت سال تجربه در صنعت مدلینگ، به عنوان یک آیکن مهم در صنعت فشن و نمادی از استقامت و زیبایی در سنین بالا شناخته می‌شود. این مدل مشهور هم اکنون در کنار فعالیت مدلینگ، به عنوان یک سخنران و نویسنده در زمینه زندگی، زیبایی، و اعتماد به نفس فعالیت می‌کند.

پیرترین مدل فشن جهان کیست

منبع: ایران مدلینگ

درآمد ماهیانه 5-20 میلیون از توی خونه با موبایل

آموزش رایگان کسب درآمد 5-20 میلیون ماهیانه از خونه و فقط با یه موبایل ساده رو در یک وبینار رایگان آموزشی یاد بگیر

تحریریه چی بپوشم
نویسنده: تحریریه چی بپوشم


دیدگاه شما

adrina در تاریخ 22 آگوست 2023

خیلی خانم زیبایی هست

ناشناس در تاریخ 23 آگوست 2023

مدلینگ فشن
بسیار زیبا
زیباست
دس خوش👏👏👏👏👏👏👍👍👍👍👍
بانو امریکاییارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :