کفش‌های شما درباره شخصیت‌تان چه می‌گوید؟ مدل کفشتان را بگویید تا تحلیل‌تان کنیم!

قبل از اینکه تقلب کنید؛ مطلب را بخوانید و به دیگران بگویید؛ شما چنین شخصیتی دارید، چون چنین کفشی را می‌پوشید؛ کفش مورد علاقه و بیشترپوش خود را در ذهن بیاورید. بعد این مطلب را بخوانید که به شما می‌گوید افراد مختلف بر اساس کفشی که می‌پوشند چه شخصیتی دارند.

شخصیت‌شناسی از روی کفش

پاشنه بلند: مسئولیت‌پذیر

کسانی که بیشتر مدل کفش‌هایشان پاشنه بلند است؛ در صورت بروز بحران، کنترل را در دست می‌گیرند. روی پای خود می‌ایستند و تصمیمات روشن و منطقی می‌گیرند.آن‌ها از خود مطمئن هستند و به اطرافیان احساس امنیت می‌دهند.

شخصیت‌شناسی از روی کفش

کتی کلادا، نویسنده کتاب «کفش باش» و یک استایلیست هالیوودی می‌گوید: «کسانی که کفش‌های پاشنه‌بلند می‌پوشند عاشق قرار گرفتن در مرکز صحنه هستند!»

کفش دو: هدفمند و منظم

اگر فردی هستید که از چالش‌های تناسب اندام لذت می‌برید، تصمیمات سال نو خود را خیلی زودتر از رسیدن سال جدید می‌گیرید؛ حتما از کسانی هستید که برای رسیدن به این کارها و هدف‌ها کفش دو می‌پوشید.

شخصیت‌شناسی از روی کفش

درباره شما گفته می‌شود با اعتماد به نفس، بسیار هدفمند و بسیار منظم هستید. چند کار را می‌توانید باهم انجام دهید و مراقب دیگران و اطرافتان هم هستید.

کفش تخت: رهبران مخفی

طرفداران کفش تخت، کمی مرموز هستند. آن‌ها رهبران پشت صحنه اتفاقات هستند. اما متواضع هم هستند و در پشت پرده خیلی کارها خطرناک و ضد دیگران انجام نمی‌دهند؛ در واقع خیرخواه هستند.

شخصیت‌شناسی از روی کفش

بیشتر به آدم‌های اطراف اهمیت می‌دهند تا خودشان و بیشتر کارها را هم به عهده می‌گیرند.

کفش براق: سخت کوش و با سلیقه

خانم‌هایی که کفش‌های رکابی پر زرق و برق دارند سخت کار می‌کنند و سلیقه عالی هم دارند.

شخصیت‌شناسی از روی کفش

ممکن است مادی‌گرا به نظر برسند، اما این زنان در واقع فوق‌العاده سخت‌کوش هستند. آن‌ها انگیزه، اراده و اخلاق کاری برجسته‌ای دارند.این افراد بیشتر از اینکه به سوال‌هایی که از آن‌ها پرسیده می‌شود و کارهایی که از آن‌ها خواسته می‌شود؛ «نه» بگویند؛ «بله» می‌گویند.

واقعاً زیبایی را دوست دارند و برایش ارزش قائل هستند. خودشان را با زیبایی احاطه کرده اند، یعنی فرقی نمی‌کند لباس باشد یا اشیائ و نحوه زندگی.

شخصیت‌شناسی از روی کفش

گفتیم به ظاهر آدم‌های اهل وسایل گران هستند اما نه، بیشتر دنبال چیزهای چشمگیر هستند و کفش دست دوم توی چشم برو را به کفش شاده ترجیح می‌دهند.

چکمه: آینده نگر

کسانی که چکمه‌های به قول معروف کاری می‌پوشند، اهل برنامه ریزی هستند به جای اینکه تکانشی زندگی کنند و رویکرد بسیار تحلیلی به زندگی دارند. برای اتفاقات آینده خود را آماده می‌کنند.

شخصیت‌شناسی از روی کفش

علاقه به سورپرایز شدن و قرار گرفتن در موقعیت‌های پیش بینی نشده ندارند و بدون برنامه به جایی نمی‌روند.

صندل: راحت گیر و آرام

همانطور که ممکن است حدس زده باشید، این شخص بسیار آرام است و به راحتی می‌توان در اطراف آن‌ها حضور داشت. آن‌ها خوشحال هستند که با جریان زندگی حرکت کنند تا ببینند آن‌ها را به کجا می‌برد.

شخصیت‌شناسی از روی کفش

آن‌ها به جای تسلیم شدن در برابر فشارهای اجتماعی، ترجیح می‌دهند سعادت خود را دنبال کنند و کاری را انجام دهند که واقعاً آن‌ها را خوشحال می‌کند.آن‌ها برای هر کاری آماده است، بسیار راحت و غیر رسمی‌اند و خونگرم و اهل شلوغی با دیگران هستند.

کفش‌های کتانی: کنار آمدن با همه

آن‌ها که کفش محبوب‌شان کتانی است، دوست دارند با جوان‌تر از خودشان بپرند و ارتباط بگیرند. البته گاهی در نقش فردی با تجربه و اهل نصیحت هم می‌روند.

شخصیت‌شناسی از روی کفش

هم اهل مهمانی هستند و هم می‌توانند به کنج عزلت بروند. با دیگران راحت درباره خودشان حرف می‌زنند و یم توانید راحت با آن‌ها درد و دل کنید. برای علاقه‌مندان به کفش‌های ورزشی و کتانی، سن واقعاً یک عدد است، آن‌ها پرانرژی هستند و اهل نق زدن هم نیستند.

پاشنه یک تکه: اعتماد به نفس

گذشته از اینکه این کفش ها، راحتی و قدبلندی را همزمان باهم به ارمغان می‌آوردند، احساس اعتماد به نفس را هم به فردی که پوشیده می‌دهند و هم برعکس! کفش کسانی هستند که اعتماد به نفس دارند.

شخصیت‌شناسی از روی کفش

کسانی که این کفش‌ها را انتخاب می‌کنند دوست دارند، جلوی پای آن‌ها بلند شوید و احترام بگذارید. در ضمن علاقه‌ای به درون گرا بودن ندارند و شاید حال و احوالشان را هم فریاد بزنند!

مصی روشن
نویسنده: مصی روشن


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :