فاطمه مهری در
0

با شلوار سفید در زمستان چی بپوشیم؟

با شلوار سفید در زمستان چی بپوشیم؟

شلوار سفید یکی از اجزای اصلی هر کمد لباسی محسوب می شوند که بسیار شیک هستند و می توانند استایل شما را نسبت به جین های آبی معمولی ده ها برابر بهتر و زیبا تر نشان دهند. شاید همه ما فکر کنیم رنگ سفید به توجه به اینکه خنک است و نور را جذب نمی کند فقط مناسب فصل تابستانه! اما در مقاله با شلوار سفید در زمستان چی بپوشیم؟ 

بعضی بانوان عاشق پوشیدن رنگ های سفید و روشن در یک روز بارانی یا مه آلود هستند پس لازم نیست که همیشه به پوشیدن رنگ های تیره بسنده کنید شما می توانید شلوار سفید را با لباس های تیره بپوشید در این صورت تضاد بین دو رنگ مشخص می شود و این باعث می شود لباس تیره، تیره تر و شلوار سفید، سفید تر به نظر برسد.

با شلوار سفید در زمستان چی بپوشیم؟

با شلوار سفید در زمستان چی بپوشیم؟

با شلوار سفید در زمستان چی بپوشیم؟

شما می توانید شلوار سفید خود را با ژاکت های آبی تیره یا مشکی و پیراهن راه راه سفید و مشکی بپوشید و به این نکته دقت کنید که یقه و آستین ژاکت طوری باشد که جواهرات شما هم قابل دید باشد این باعث جذابیت هر چه بیشتر شما می شود پس بهتر است ژاکت شما آستین سه ربع و یقه گرد باشد.

لباس دیگری که می توان با شلوار سفید در زمستان پوشید یک ژاکت پشمی سفید است. اگرچه اکثر افراد فکر می کنند که لباس های تیره را باید در زمستان و لباس های روشن را باید در تابستان پوشید اما شما می توانید این ژاکت سفید پشمی را در زمستان با شلوار سفید بپوشید چون ژاکت پشمی را نمی توان در تابستان پوشید.

پیشنهاد بعدی ما هم یک مانتوی بلند به همراه شلوار سفید است. این تضاد رنگ بین شلوار و مانتو می تواند شما را خیلی قد بلند تر و جذاب تر نشان دهد.

مطالب مرتبط:

1- چگونه شلوار جین سفید را بشوییم؟

2- ۸ تیپ مختلف با شلوار جین سفید

3- نکات پوشیدن لباس مجلسی سفیددیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :