با لباس های کهنه چه کنیم؟

۱۱ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۰۸

توسط مهفام میرزایی

با لباس های کهنه چه کنیم؟

اگر از ماموریت خالی کردن کمد لباس ها از چیزهای اضافه و به درد نخور با سر بلندی بیرون آمده باشید به شما تبریک می گوییم. ولی با تلی از لباس های کهنه چه خواهید کرد؟ این مطلب را بخوانید تا بدانید باید با لباس های کهنه چه کنیم؟

با لباس های کهنه چه کنیم؟

فروش یا خیریه
هر چند فروش لباس های به اصطلاح تاناکورا در کشور ما قانونی نیست ولی با ظهور سایت هایی که می توان همه چیز را در آن ها فروخت مثل دیوار و شیپور می توانید لباس هایی را که هنوز خوب و قابل استفاده هستند در آن ها عرضه کنید. برای عرضه لباس ها به خیریه هم راه های مختلفی وجود دارد که می توان از آن ها استفاده کرد. فقط توجه کنید که لباس های خوب و قابل استفاده را برای فروش یا خیریه عرضه کنید و از عرضه لباس های پاره و کثیف و دور ریختنی اجتناب کنید.

با لباس های کهنه چه کنیم؟

اگر لباس ها قابل استفاده نیستند
اگر لباس ها دچار پارگی و نقص قابل تعمیری هستند این کار را انجام دهید اما دوباره آن را در کمد نگذارید! در غیر این صورت زیپ ها و دکمه های آن ها را جدا کنید این کار دو دلیل دارد اول این که می توان از این زیپ ها و دکمه ها در لباس های دیگر استفاده کرد و دوم این که با این کار زباله ها تفکیک و قابل بازیافت خواهند شد.
با پارچه های باقی مانده کارهای مختلفی می توان انجام داد مثل استفاده به عنوان دستمال گردگیری و آشپزخانه و حتی ساختن عروسک پارچه ای یا لباس برای عروسک بچه ها و بالشتک های خیاطی و … که به خلاقیت خودتان بستگی دارد و باید بدانید که هدف کاهش زباله تا حد ممکن و آسیب کمتر به محیط است.

با لباس های کهنه چه کنیم؟

مطالب مرتبط

1- چگونه جای بیشتری در کمدتان باز کنید

2- چگونه از شر لباس های اضافه کمدتان خلاص شوید

3- ده موردی که می توان از کمد لباس حدف کرد

آرایش آرایش صورت آرایش چشم استایل استایل آقایان استایل بازیگران استایل زنانه استایل مردانه اصول انتخاب لباس اصول انتخاب لباس مناسب اصول انتخاب کفش مردانه اصول خوش پوشی اصول درست لباس پوشیدن اصول شیک پوشی اصول لباس پوشیدن افراد مشهور انتخاب رنگ لباس انتخاب ساعت مچی انتخاب شلوار جین انتخاب لباس عروس انتخاب لباس مجلسی انتخاب لباس مردانه انتخاب پیراهن مردانه انتخاب کت و شلوار مردانه اکسسوری برند لاکچری برند مشهور برندهای مشهور برندهای مشهور جهان برندهای مشهور مد بوت زنانه ترفند خوشتیپ شدن تناسب اندام جواهرات خوشتیپ خوشتیپ بودن خوش تیپ بودن خوشتیپ شدن خوشتیپ شدن آقایان خوش پوشی راهنمای خرید رنگ لباس رنگ مو ساعت مچی شلوار جین شلوار جین زنانه شلوار زنانه طراح لباس طراحی لباس عطر عطر و ادکلن عینک آفتابی لباس لباس زمستانی لباس زنانه لباس شب لباس عروس لباس مجلسی,مدل لباس مجلسی,لباس شب,مدل لباس شب لباس مجلسی زنانه لباس مردانه مانتو,مدل مانتو,مانتو مجلسی,مدل مانتو مجلسی مانتو مجلسی مدل لباس شب مدل لباس مجلسی مدل مانتو مدل مانتو مجلسی مدل مو مد و فشن مراقبت از مو مراقبت از پوست نکات خوشتیپ شدن پالتوی زنانه چی بپوشیم کت و شلوار کت و شلوار مردانه کفش زنانه کفش مردانه کفش پاشنه بلند کمد لباس کیف زنانه

©چی بپوشم / بازنشر مطالب تنها با کسب اجازه کتبی و پرداخت هزینه بابت هر مطلب و همچنین ذکر منبع و لینک مستقیم به همان مطلب مجاز است