مهفام میرزایی در
0

با لباس های کهنه چه کنیم؟

با لباس های کهنه چه کنیم؟

اگر از ماموریت خالی کردن کمد لباس ها از چیزهای اضافه و به درد نخور با سر بلندی بیرون آمده باشید به شما تبریک می گوییم. ولی با تلی از لباس های کهنه چه خواهید کرد؟ این مطلب را بخوانید تا بدانید باید با لباس های کهنه چه کنیم؟

با لباس های کهنه چه کنیم؟

فروش یا خیریه
هر چند فروش لباس های به اصطلاح تاناکورا در کشور ما قانونی نیست ولی با ظهور سایت هایی که می توان همه چیز را در آن ها فروخت مثل دیوار و شیپور می توانید لباس هایی را که هنوز خوب و قابل استفاده هستند در آن ها عرضه کنید. برای عرضه لباس ها به خیریه هم راه های مختلفی وجود دارد که می توان از آن ها استفاده کرد. فقط توجه کنید که لباس های خوب و قابل استفاده را برای فروش یا خیریه عرضه کنید و از عرضه لباس های پاره و کثیف و دور ریختنی اجتناب کنید.

با لباس های کهنه چه کنیم؟

اگر لباس ها قابل استفاده نیستند
اگر لباس ها دچار پارگی و نقص قابل تعمیری هستند این کار را انجام دهید اما دوباره آن را در کمد نگذارید! در غیر این صورت زیپ ها و دکمه های آن ها را جدا کنید این کار دو دلیل دارد اول این که می توان از این زیپ ها و دکمه ها در لباس های دیگر استفاده کرد و دوم این که با این کار زباله ها تفکیک و قابل بازیافت خواهند شد.
با پارچه های باقی مانده کارهای مختلفی می توان انجام داد مثل استفاده به عنوان دستمال گردگیری و آشپزخانه و حتی ساختن عروسک پارچه ای یا لباس برای عروسک بچه ها و بالشتک های خیاطی و … که به خلاقیت خودتان بستگی دارد و باید بدانید که هدف کاهش زباله تا حد ممکن و آسیب کمتر به محیط است.

با لباس های کهنه چه کنیم؟

مطالب مرتبط

1- چگونه جاي بيشتري در کمدتان باز کنيد

2- چگونه از شر لباس هاي اضافه کمدتان خلاص شويد

3- ده موردي که مي توان از کمد لباس حدف کرد

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :