۳۰ عکس از بهترین مدل های انگشتر سولیتر

0

انگشتر سولیتر چیست؟ با فراگیر شدن انواع شبکه‌های اجتماعی بیشتر از هر زمانی اخبار هنرمندان را دنبال می‌کنیم، جواهرات و لباس این افراد بیش از هر چیزی مورد توجه ما قرار گرفته است. در این مقاله قصد داریم با شما در مورد انگشتر سولیتر صحبت کنیم. با چی بپوشم همراه باشید. 

 

انگشتر سولیتر

انگشتر سولیتر چیست؟

براساس تعریف انجمن گوهر شناسی ایالات متحده (GIA) سولیتر به قطعه ای از جواهر گفته می‌شود که یک تکه الماس بر روی آن قرار گرفته باشد. نکته مهم این است که انگشتر، گردنبند و جواهرات مردان نیز می‌توانند سولیتر باشند.

 

انگشتر سولیتر

این مدل انگشتر بیشتر برای مراسم خاص مثل نامزدی تهیه می‌شود. نوع برش الماس یا سنگ قرار گرفته شده بر روی رکاب انگشتر  معمولا به صورت گرد است تا بیشترین میزان درخشش را نشان دهد.

 

انگشتر سولیتر

براساس آمارهای مختلف جهانی حدود ۲۵ درصد از خانم‌ها این سبک انگشتر را انتخاب می‌کنند. کلاسیک بودن و زیبایی این انگشتر باعث شده است که بیشتر از هر زمانی مورد توجه خریداران جواهرات قرار گیرد.

 

انگشتر سولیتر

رکاب‌های متفاوتی برای سولیتر تاکنون طراحی شده است اما پرکاربردترین آن ۶ چنگ پایه بلند است که به زیبایی سنگ را در خود جای داده و با ارتفاع مناسب خود جزئیات الماس را نمایان می‌کند. حدود ۱۲۵ سال پیش برند تیفانی این طرح را برای انگشترهای سولیتر رونمایی کرد که تا به امروز نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد.

 

انگشتر سولیتر

گالری عکس انگشتر سولیتر

در این بخش بیش از ۳۰ مدل انگشتر سولیتر زیبا و شیک را برای شما در نظر گرفتیم. این مدل انگشتر زنانه معمولا برای نامزدی مناسب است. اگر قصد خرید انگشتر برای نامزدی را دارید و یا به فکر سوپرایز کردن همسر خود هستید این سبک از انگشتر زنانه می‌تواند انتخابی مناسب برای شما باشد.

انگشتر سولیتر انگشتر سولیتر انگشتر سولیتر انگشتر سولیتر انگشتر سولیتر انگشتر سولیتر انگشتر سولیتر انگشتر سولیتر انگشتر سولیتر انگشتر سولیتر انگشتر سولیتر انگشتر سولیتر انگشتر سولیتر انگشتر سولیتر

انگشتر سولیتر انگشتر سولیتر انگشتر سولیتر انگشتر سولیتر انگشتر سولیتر انگشتر سولیتر انگشتر سولیتر انگشتر سولیتر انگشتر سولیتر انگشتر سولیتر انگشتر سولیتر انگشتر سولیتر انگشتر سولیتر انگشتر سولیتر انگشتر سولیتر انگشتر سولیتر

 

 

 

مطالب مرتبط:

۱- جدیدترین مدل های انگشتر ترکیه ای

۲- ۱۷ مدل انگشتر تک نگین که مُد هستند

۳- ۴۰ عکس حلقه نامزدی تو دست از بهترین مدل های امسال

سارا هنجنی
نویسنده: سارا هنجنی
دوستام به من میگن خوره مد بعضی هام میگن عشق تیپ زدن. لباس پوشیدن از بچگی برام مهم بوده، چند وقتی میشه که با سایت چی بپوشم به عنوان نویسنده همکاری میکنم. خیلی خوبه که آدم کاری انجام بده که دوست داره:)


دیدگاه شما

سارا هنجنی در تاریخ 07 فوریه 2018

شیک و زیبا بودن کمترین چیزی است که در مورد این مدل انگشترهای زنانه گفت….
چی بپوشم تو بهترین سایت مد و لباس در ایران هستی و کاری که انجام میدی را در هیچ سایتی ندیده ام به امید موفقیت ای بزرگ همه شما عزیزان

کاربر در تاریخ 07 فوریه 2018

مدل جواهراتی که قرار می دهید قدیمی هستارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :