مزون چیست؟ با بهترین مزون های تهران آشنا شوید

مزون مکانی برای ارایه محصولات در حوزه مد و لباس است اما به طریقه ای متفاوت از بوتیک و فروشگاه‌های ارایه کننده. مزون چیست؟ و با بهترین مزون های تهران آشنا شوید عنوان مقاله‌ای است که در ادامه به آن اشاراه خواهیم نمود. با چی بپوشم همراه باشید. 

مزون چیست؟

همه ما برای حضور در یک مهمانی، نامزدی، عروسی و … همواره به فکر تهیه لباس های مختلف هستیم، و شاید به جای خرید لباس به فکر دوختن لباس بیافتیم. مزون، بوتیک، پاساژ و فروشگاه‌های اینترنتی مواردی هستند که می‌توانند شما را در رسیدن به هدف‌تان کمک کنند.
در هر شهری که زندگی می‌کنیم تعداد زیادی مزون لباس وجود دارد که بعضا به ارایه محصولات خارجی را ارایه می‌کنند، البته هستند مزونهایی که به طراحی و دوخت لباس می‌پردازند. اگر بخواهیم تعریفی از مزون که ریشه فرانسوی دارد بکنیم، باید بگوییم که مِزون مکانی برای ارایه محصولات مد و فشن است که به روشی متفاوت از بوتیک و فروشگاه آن محصولات را ارایه می‌کند.
 مزون چیست؟ با بهترین مزون های تهران آشنا شوید

راز موفقیت مزون در چیست؟

  • از آنجایی که مزون‌ها نسبت به بوتیک و فروشگاه‌ها کمتر در معرض دید هستند، باید از روش‌های خلاقانه تری برای تبیغات خود استفاده کرده تا دیده شوند. در غیر این صورت شانسی برای موفقیت نخواهند داشت.
  • مشتریان مزون بیشتر به دنبال محصولاتی هستند که نتوانند محصول شما را در سطح شهر و فروشگاه‌های مختلف اینترنتی پیدا کنند. بنابراین شخصی دوزی و طراحی لباس توسط طراح یکی از مهم ترین دلایلی است که می‌تواند برای مشتری جذاب باشد.
  • طراحی منحصر به فرد، اختصاص زمان مشخص برای مشتری از دلایلی است که به موفقیت مِزون شما کمک می‌کند.
  • داشتن تعامل با پلتفرم‌هایی که امکان ارایه و نمایش لباس را برای مخاطبان فراهم می‌کند.
  • تولید محتوای اختصاصی شامل: عکس، محتوای متنی و ویدیو برای مخاطبان

مزون چیست؟ با بهترین مزون های تهران آشنا شوید

با بهترین مزون‌های تهران آشنا شوید

۱- مزون گالانت

خرید انواع لباس مجلسی از میان به روزترین کلکسیون‌های برندهای روز دنیا از جمله مواردی است که مِزون گالانت در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد. لباس‌های ماکسی، میدی و شب با شبک‌های مختلف در دوخن و تنوع پارچه‌ها مهم ترین وجه تمایز گالانت است.

۲- مزون پیفون 

برای خرید لباس عروس، لباس نامزدی و انواع لباس مجلسی مجلل نیاز به یک طراح لباس فوق العاده دارید، هر چند خرید لباس دوخته شده در بیشتر مواقع خوب است؛ اما هیچ کس مثل یک خیاط ماهر اندازه و فرم بدنی شما را نمی‌شناسد تا بهترین لباس زنانه را به شما پیشنهاد دهد. برای خرید لباس عروس به مزون پیفون مراجعه کنید.

۳- مِزون مه ناز

مِزون مه ناز با ۲۳ سال سابقه، در زمینه  طراحی و دوخت لباس عروس، لباس نامزدی و مجلسی به صورت حرفه‌ای  فعالیت دارد؛ در این مدت با وجود پیشرفت‌ها در زمینه متدهای دوخت همواره تلاش کرده است تا ویژگی‌های یک مِزون را حفظ کند  و همچنان بر آن اصرار دارد؛ به باور خانم فتحی یک مِزون عروس واقعی باید مرز کاری خود را با فروشگاه‌های لباس مشخص کند و هویتش را در چهارچوب یک مزون تعریف نماید، از این رو مه ناز با سال‌ها فعالیت همچنان در قالب یک مزون کلاسیک فعالیت می‌کند.

۴- مِزون شیرازی

خرید انواع لباس زنانه شامل مانتو عقد، مانتو مجلسی، شومیز و … از جمله محصولاتی است که در مِزون شیرازی با کیفیت بسیار بالا طراحی و دوخته می‌شود. بنابراین اگر به دنبال جدیدترین مدل های لباس زنانه هستید حتما به مزون شیرازی مراجعه کنید.

مطالب مرتبط:

۱- لباس عروس و نکات کاربردی پیرامون انتخاب آن

۲- بیوگرافی آنا وینتور سردبیر مشهورترین مجله مد و فشن

۳- ۱۲ نکته طلایی و مهم برای انتخاب لباس عروس دیدگاه شما

مرسانا خوشگل در تاریخ ۲۴ آبان ۱۳۹۶

عالی بود
در مورد مزون های عروس هم بذارید مطلبببببارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :