چند روش برای پوشیدن تی‌ شرت سفید برای خانم‌ها

تی‌ شرت سفید می‌تواند مثل یک لباس جادویی عمل کند. ترکیب این لباس با لباس‌های دیگر، می‌تواند استایلی اسپرت، رسمی و… به شما بدهد. می‌توانید از یک تی‌ شرت سفید ساده به عنوان اصل کار برای ساختن ظاهری شیک برای خود استفاده کنید. لازم نیست فقط تی‌ شرت سفید و شلوار جین بپوشید بلکه می‌توانید برای ساختن ظاهر خود بیشتر فکر کنید. این قطعه در کمد لباس همیشه قابل استفاده است و در مواقع مختلف می‌توانید از آن استفاده کنید. از یک تی‌ شرت سفید می‌توانید برای پوشیدن در خانه گرفته تا باشگاه ورزشی استفاده کنید. تی‌ شرت سفید بهترین گزینه برای استایلی شیک و همیشگی است. چی بپوشم در این مقاله چند روش برای پوشیدن تی‌ شرت سفید به شما پیشنهاد می‌کند.

چند روش برای پوشیدن تی‌شرت سفید برای خانم‌ها

تی شرت سفید با شلوار جین

بهترین و راحت‌ترین روش برای پوشیدن یک تی‌شرت سفید، پوشیدن آن همراه شلوار جین‌های مختلف است. در این روش، با پوشیدن صندل و اکسسوری‌های مناسب یک استایل شیک و خودمانی برای خود بسازید.

 تی شرت سفید با شلوار دم‌پا گشاد

شلوارهای گشاد در فصل تابستان به خاطر عبور راحت جریان هوا از داخل آن، بسیار پرطرفدار هستند. این ست لباس هم به کمک یک صندل تابستانی و کیف دوشی مناسب تکمیل می‌گردد.

تی شرت سفید با یک دامن

برای ایجاد جذابیت بیش‌تر، تی‌شرت خود را با یک دامن طرح‌دار کوتاه یا بلند همراه کنید. حتی می‌توانید تی‌شرت خود را گره بزنید و همراه دامن فاق بلند و کفش های پاشنه دار و یا لژدار برای میهمانی‌ها استفاده کنید. همچنین پوشیدن تی‌شرت سفید با یک دامن جذب میدی مشکی همراه یک کیف دستی، استایل کاملی می‌سازد.

تی شرت سفید با پیراهن

جلوه پیراهن بدون آستین یا سارافون  شما روی سک تیشرت سفید ساده چند برابر خواهد شد و  نتیجه ترکیب آنها شگف انگیزی می شود.

تی شرت سفید با شلوار جین سفید

تی‌شرت سفید خود را همراه یک پالتو، کت و یا یک پیراهن رنگی به همراه یک شلوار جین جذب بپوشید. می توانید با استفاده از اکسسوری‌ها کمی رنگ به این استایل اضافه کنید.

تی شرت سفید با شلوار جین مشکی

این تیشرت ساده را با شلوار جین مشکی و کفش پاشنه میخی رنگی ترکیب کنید. با این‌ کار توجه‌ها به پاهایتان جلب شوند. استفاده از کفش رنگی و اکسسوری‌های بزرگ این ست را کامل کنید.

 

مطالب مرتبط:

۱- انتخاب کت و شلوار مجلسی زنانه

۲- شلوار زنانه خاکستری را با چه رنگی بپوشیم؟

۳- چند مدل لباس مجلسی دخترانه

۴- برای بله برون چی بپوشم ؟دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :