در زمستان چطور ژاکت بلند و مانتو بافتنی بپوشیم؟

0

یک باور غلط درباره لباس‌های بافتنی وجود دارد که آن‌ها را تنها مناسب افراد مسن می‌داند اما امروز مدل‌های جدیدتر و متنوع تری از ژاکت‌های بافتنی در بازار موجود هستند که برای همه سنین مناسب و زیبا هستند. یکی از این لباس‌های بافتنی مانتوهای بافتنی جلوبسته یا ژاکت‌های بلندی است که برای گرم کردن در زمستان به کار می روند اما چطور؟  در زمستان چطور ژاکت بلند و مانتو بافتنی بپوشیم؟

با پالتو و پوتین

یک روش شیک و کاربردی برای پوشیدن ژاکت بلند یا مانتو بافتنی این است که روی آن یک پالتو بپوشید. رنگ بافتنی و پالتو را طوری انتخاب کنید که با هم هماهنگی و یا تضاد داشته باشند و اکسسوری‌های خود مثل بوت را نیز با بافتنی هماهنگ کنید و چون پوشش کافی دارید می‌توانید دکمه‌های پالتو را باز بگذارید.

با بارانی و کفش لژدار

در هوای معتدل‌تر به جای پالتو می‌توانید از بارانی استفاده کنید و دکمه‌های آن را باز بگذارید. یک کفش لژدار همرنگ با بافتنی می‌تواند ترکیب زیبایی به وجود آورد.

با کت و کفش پنجه باریک

اگر موقعیت مناسبی برای پوشیدن کت و بلیزر محبوبتان پیدا نمی‌کنید می‌توانید آن را روی ژاکت بلند یا مانتوی بافتنی‌تان بپوشید. کفش مناسبی که با این ترکیب ست می‌شود کفش پاشنه بلند پنجه باریک است.

با شلوار تنگ و پوتین بلند

روش دیگر برای پوشیدن ژاکت بلند یا مانتوی بافتنی پوشیدن آن با شلوار تنگ و بوت بلند است. به خصوص بوت جیر که رنگ آن هماهنگ با بافتنی انتخاب شده باشد.

با شلوار جین و کفش کتانی

اگر به استایل راحت و بی دردسر علاقه دارید می‌توانید ژاکت بلند خود را با یک شلوار جین آبی راسته و کفش کتانی محبوب خود بپوشید.

مطالب مرتبط:

۱- انواع مختلف کت زنانه

۲- ۸ مدل کت زنانه کلاسیک که به روز شده اند

۳- راهنمای خرید ژاکت بافتنی زنانه

۴- جدیدترین مدل مانتو زنانه شیک و مجلسی برای نوروز ۱۳۹۷

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :