مهفام میرزایی در
0

روش‌های پوشیدن پالتو زنانه مشکی

روش‌های پوشیدن پالتو زنانه مشکی

هنگام خرید پالتوی زمستانی وقتی با تنوع زیاد رنگ‌ها و مدل‌ها مواجه می‌شویم همگی سراغ رنگ مشکی می‌رویم. پالتوی مشکی بیشترین فروش را در میان رنگ‌های پالتو دارد چون تطبیق پذیری آن بالا بوده، دیرتر کثیف می‌شوند و شما را لاغر نشان می‌دهد. اما ممکن است تیپ شما را تکراری و کسل کننده نشان دهد. ولی با رعایت نکاتی می‌توان با پالتوی مشکی خوش تیپ‌تر شد. روش‌های پوشیدن پالتو زنانه مشکی در این مقاله بخوانید. 

انتخاب پالتو

سعی کنید پالتو مشکی را با کیفیت بالا و از مدل‌هایی که با اندام شما هماهنگ است انتخاب کنید، برای خانم‌های کوتاه مدل کوتاه‌تر و برای خانم‌های لاغر و بلند مدل گشاد مناسب است. به آستردوزی و کیفیت دوخت آن توجه کنید، پالتویی که ظاهر براقی دارد انتخاب نکنید چون درصد مواد مصنوعی در آن بالا است.

شال

هرگز پالتوی مشکی را با شال مشکی استفاده نکنید. بهترین راه برای جذاب کردن استایل با پالتوی مشکی استفاده از شال‌های رنگی با رنگ‌های روشن و یا رنگ‌های خاکستری‌تر برای جلوگیری از جلب توجه بیش از حد است مثل زرشکی، بنفش، آبی و سبز. استفاده از رنگ‌های خنثی نیز مانعی ندارد.

روش‌های پوشیدن پالتو زنانه مشکی

دستکش

بهترین دستکش برای استفاده با پالتوی مشکی دستکش چرم است. در مورد رنگ دستکش می‌توانید مانند شال عمل کنید. البته رنگ‌های روشن دستکش گزینه خوبی نیستند چون زود کثیف می‌شوند.

کیف و کفش و کلاه

همه چیزهایی که روی پالتو استفاده می‌کنید اهمیت زیادی دارد. این چیزها می‌توانند رنگی، براق و طرح‌دار باشند تا دیده شوند.

روش‌های پوشیدن پالتو زنانه مشکی

جواهرات، آرایش و نحوه پوشیدن

یک سنجاق سینه یا گردنبند مناسب می تواند تیپ شما را با پالتو زنانه مشکی ارتقا دهد. برای آرایش می‌توانید از رژ لب قرمز استفاده کنید تا چهره شما جلوه بیشتری پیدا کند. برای زیباتر شدن تیپ خود می‌توانید پالتو را به صورت دکمه باز و یا فقط یک دکمه بسته استفاده کنید.

روش‌های پوشیدن پالتو زنانه مشکی

مطالب مرتبط:

1- انواع مختلف کت زنانه

2- 8 مدل کت زنانه کلاسیک که به روز شده اند

3- اصول رنگ بندی لباس ها

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :