المیرا فلاحیان در
2,175

7 راهکار ساده برای اینکه یک فشن آیکون شوید

7 راهکار ساده برای اینکه یک فشن آیکون شوید

رعایت برخی نکات می‌توانند سبب گردند که خوشتیپ و خوش استایل باشید، اما آیا به این فکر کرده‌اید که می‌توانید با راهکارهایی ساده تبدیل به یک فشن آیکون شوید؟ در ادامه راهکارهای ساده‌ای را به شما آموزش خواهیم داد تا با کمک آن ها بتوانید یک فشن آیکون شوید. با چی بپوشم همراه باشید.

single_content ad banner

استفاده از کمربند کژوال

راهکارهایی برای فشن آیکون شدن

بدیهی است که استفاده از یک کمربند میتواند استایل شما را به کل زیر و رو کند. اینکه چه نوع کمربندی با چه عرضی را انتخاب می‌کنید به سلیقه شما بستگی دارد اما استفاده از یک کمربند کژوال، به طوری که انگار در آخرین لحظه خروج خود آن را بسته‌اید، می‌تواند استایلتان را بسازد.

پوشیدن کفش‌های رنگی

راهکارهایی برای فشن آیکون شدن

البته که کفش‌های سفید نیز می‌توانند استایل شما را زیبا نشان دهند، اما باید تاثیر کفش‌های رنگی در استایل شما غیر قابل انکار است. سعی کنید از رنگ‌های مختلف کفش در استایل‌های مختلف خود کمک بگیرید. برای این کار نیازی نیست لزوما کفش گران قیمت بخرید.

داشتن عینک آفتابی مربعی

راهکارهایی برای فشن آیکون شدن

لازم است هر کسی یک عینک آفتابی مربعی شکل داشته باشد. داشتن این اکسسوری الزامی است زیرا به خوبی روی صورت‌های مختلف می‌نشیند. قانونی وجود ندارد که شما عینک آفتابی خود را تنها در فصل تابستان استفاده کنید، به طور کلی عینک آفتابی برای فصول مختلف مناسب است.

پوشیدن لباس سفید

راهکارهایی برای فشن آیکون شدن

 

پوشیدن لباس سفید می‌تواند سبب گردد که جوان‌تر و سرزنده‌تر جلوه کنید. از سویی تابستان امسال، رنگ سفید یکی از ترندهای مهم به حساب می‌آید و می‌تواند شما را خوشتیپ و جذاب نشان دهد. البته لازم به ذکر است که در پوشیدن لباس سفید باید نهایت دقت خود را به کار گیرید.

انداختن یک گوشواره

راهکارهایی برای فشن آیکون شدن

انداختن گوشواره منحصر به فرد در یک گوش می‌تواند سبب گردد که خاص‌تر دیده شوید. اگر به استفاده از تک گوشواره‌ها علاقه ندارید هم می‌توانید از یک جفت گوشواره، که هر یک از آن‌ها متفاوت از دیگری است، استفاده کنید. می‌توانید گوشواره‌هایی با رنگ متفاوت انتخاب کنید.

بالا زدن آستین‌ها

راهکارهایی برای فشن آیکون شدن

دقت داشته باشید که تا زدن آستین‌ها چندان صحیح نیست و برای جذاب شدن ظاهرتان تنها کافیست آستین را بالا بزنید. بالا زدن آستین‌ها سبب می‌گردد که سرزنده و جذاب دیده شوید. می‌توانید آستینهایتان را به داخل بزنید تا کوتاه‌تر شوند و جلوه بدی هم نگیرند.

انداختن چند کیف مختلف باهم

راهکارهایی برای فشن آیکون شدن

تمام دختران دنیا، کیف‌هایی دارند که مورد علاقه‌شان است و نمی‌توانند بین آن‌ها یک گزینه را انتخاب کنند. خبر خوبی داریم. انداختن همزمان دو کیف، امروزه یکی از ترندهای مهم به حساب می‌آید. می‌توانید کیف‌هایی با رنگ‌ها و اندازه‌های مختلف انتخاب کنید.دیدگاه شما

تایا در تاریخ 06 اکتبر 2021

دوتا کیف باهم دیگه خدایی خیلی مزخرفه.یه کیف کمری و یه کیف یا کوله پشتی و یه کیف باز قابل قبوله ولی دوتا کیف با هم آخه؟ارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :