اصول ساختن یک کمد لباس بی‌نقص

اگر شما هم جزو افرادی هستید که در کمد لباس‌های خود جایی خالی باقی نمانده اما از طرف دیگر هم چیزی برای پوشیدن ندارند پس در ساختن کمد خود اشتباه کرده‌اید. برای ساختن یک کمد لباس بی‌نقص باید اصولی را رعایت کنیم، این اصول کدامند؟ این مطلب را بخوانید تا با اصول ساختن یک کمد لباس بی‌نقص آشنا شده آن را در زندگی خود به کار بگیرید و از مزایای این کمد بهره مند شوید.

۱- کیفیت

بیشتر لباس‌های موجود در کمد لباس باید کیفیت خوبی داشته باشند تا دوام و عمر کافی داشته باشند و هزینه‌ها را کاهش دهند. البته می‌توان حدود ۱۰ درصد از لباس‌ها را که استفاده کمتری دارند از انواع متوسط و ارزان انتخاب کرد. در مطالب قبلی سایت چی بپوشم در این مورد توضیح کامل داده شده است.

۲- تنوع

کمد لباس شما باید ترکیبی متعادل از لباس‌های کلاسیک و لباس‌های مد روز باشد تا بتوانید تعداد مناسبی از ترکیب‌ها را برای خود داشته باشید.

اصول ساختن یک کمد لباس بی‌نقص

۳- فرم و عملکرد

لباس‌ها باید طوری باشند که علاوه بر زیبا بودن بتوان در آن‌ها راحت بود، به آسانی حرکت کرد و اعتماد به نفس لازم را داشت.

۴- تطبیق پذیری

لباس‌هایی را انتخاب کنید که با تعداد بیشتری از لباس‌های دیگر تطبیق داشته باشند و بتوان به راحتی آن‌ها را با هم ست کرد و ترکیب‌های مختلف و متنوعی ساخت.

اصول ساختن یک کمد لباس بی‌نقص

۵- شخصیت

لباس‌های شما باید انعکاسی از شخصیت درونی شما باشند یعنی باید لباس‌هایی را انتخاب کنید که به شغل و موقعیت اجتماعی و شخصیت درونی شما بیایند و بدون خودنمایی به همه اعلام کنند که شما چه طور فردی هستید.

اصول ساختن یک کمد لباس بی‌نقص

مطالب مرتبط:

۱- قانون ۸۰ ۲۰ و داشتن یک کمد لباس کامل

۲- لباس های ضروری در کمد لباس یک خانم فرانسوی

۳- ۵ نکته برای تمیز کردن کمد لباس ها در تابستان

۴- چگونه یک لباس زنانه خوش دوخت داشته باشم؟دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :