نیلوفر شهدوست در
5,013

نگاهی به کمد لباس ویشکا آسایش؛ قدبلندترین و فرفری‌ترین بازیگر سینمای ایران

نگاهی به کمد لباس ویشکا آسایش؛ قدبلندترین و فرفری‌ترین بازیگر سینمای ایران

سالیان زیادی است که ویشکا آسایش را روی پرده سینما و صفحه تلویزیون می‌بینیم و چهره آشنایی برایمان است. او نقش‌های متنوعی ایفا کرده و بعضی از آنها نظیر حضورش در سریال امام علی، بسیار درخشان و خاطره‌انگیز بوده‌اند. در این مقاله، می‌خواهیم به‌سراغ بررسی استایل او برویم. آسایش درمیان بانوان سینمای ایران چهره و اندام شاخصی دارد. صورت استخوانی و کشیده با اندامی بلند از ویژگی‌های ظاهری شاخص او هستند. این ویژگی‌ها باعث می‌شود که نگاه به استایلش جذاب‌تر از موارد دیگر باشد. در واقع، می‌خواهیم ببینیم که این شاخصه‌های اندامی و ظاهری متفاوت با چه استایل و پوششی دیده می‌شود. با ما همراه هستید؟

بررسی استایل ویشکا آسایش

رویه و مانتوهای بلند

بررسی استایل ویشکا آسایش

آسایش قد بلندی دارد و می‌تواند از لباس‌های کوتاه یا بلند استفاده کند. فرقی ندارد که قد لباسش چقدر است و حتی با لباسی با اندازه میدی یا متوسط هم استایل خوبی پیدا می‌کند. با این حال، بیشتر مایل است که از لباس‌هایی بلند استفاده کند. اغلب او را با لباس‌هایی بلند می‌بینیم که باعث می‌شوند کشیدگی اندامش بیشتر جلوه کند. به نظر می‌رسد که او از این سبک از استایل رضایت دارد و مایل است که روی بلندی قدش در تدارک‌دیدن استایل برای خود تأکید کند. در تصویر بالا، او رویه مناسبی نسبت به اندامش به تن دارد. اگرچه رویه بلند است اما دوخت‌های اریبی که در بخش پایینی‌اش کار شده، مانع از کشیدگی بیش از حد استایل و دراز به‌نظررسیدن اندام شده‌اند.

رنگ‌های براق و جذاب

بررسی استایل ویشکا آسایش

برای شرکت در موقعیت‌های رسمی و مهمانی‌های مهم می‌توانید از رنگ‌های جذاب براق استفاده کنید. این رنگ‌ها می‌توانند استایلتان را به‌سادگی چشمگیر و زیبا کنند. حتی اگر مدل لباستان ساده اما رنگش خاص و براق باشد، شانستان برای اینکه تیپ و ظاهر شاخصی درمیان دیگران داشته باشید، بسیار بیشتر می‌شود. در تصویر بالا هم ویشکا را با مانتویی براق می‌بینید که دوخت بسیار خوبی دارد و مدلش هم کاملا مناسب اندام او است. یکی از جذاب‌ترین بخش‌های این استایل، انتخاب کیف خوش‌رنگی است که با ایجاد نوعی تضاد رنگی به خارج‌کردن تیپ از یکنواختی کمک شایانی کرده است. کفش‌ها هم بسیار خوش‌دوخت و زیبا هستند و در هماهنگی رنگ و مدل با باقی بخش‌های ظاهر این هنرپیشه پرکار قرار دارند.

استفاده از شلوار جین

بررسی استایل ویشکا آسایش

آسایش از آن هنرپیشه‌های قدبلندی است که شمارشان درمیان بازیگران ایرانی زیاد نیست. همان‌طور که پیش‌تر هم اشاره شد، به نظر می‌رسد که او از این ویژگی فیزیکی خود رضایت کامل دارد و همیشه لباس‌هایی را انتخاب می‌کند که قد بلندش را بیشتر جلوه‌گر می‌کنند. داشتن اندامی کشیده و قدی بلند باعث می‌شود که یکی از جذاب‌ترین لباس‌های دنیای مدوفشن یعنی شلوارهای جین به‌خوبی روی پاها بایستد و تیپ خوبی به وجود بیاورد. ویشکا آسایش با علم به این موضوع، در بسیاری از مواقع با شلوارها جین راسته یا دم‌پا دیده می‌شود. البته باید بدانید که برای موقعیت‌های رسمی، استفاده از شلوارهای جین ایده زیاد مناسبی نیست و شاید بهتر باشد که این لباس در موقعیت‌های نیمه‌رسمی و غیررسمی استفاده شود. در تصویر بالا، ویشکا آسایش استایل خوبی دارد. شلوار جین، بارانی چرمی و باقی بخش‌های تیپ او در هماهنگی با یکدیگر هستند. البته اگر این استایل مربوط به شرکت در جشنواره یا موقعیتی رسمی باشد، نمره خوبی نمی‌گیرد چون بیشتر مناسب شرکت در موقعیت‌های غیررسمی است.

ترکیب رنگ‌های جذاب

بررسی استایل ویشکا آسایش

یکی از نکات مهم در مرور استایل ویشکا آسایش، این است که همیشه از ترکیب رنگ‌های غیرکلیشه‌ای استفاده می‌کند. او می‌داند که از چه پالت رنگی برای استایلش استفاده کند و در بیشتر مواقع از رنگ‌هایی ملایم در کنار رنگی جذاب و گیرا در استایلش بهره می‌برد. در تصویر بالا، او را با رویه‌ای قهوه‌ای روشن و شالی طوسی می‌بینید که نمود ملایمی در کنار شلوار جین آبی و تی‌شرت سفید داشته است. ویشکا با انتخاب کیفی به رنگ آبی درخشان در استایلش کنتراست زیبایی به وجود آورده و در ضمن، هماهنگی تمام رنگ‌های استایل هم بسیار مناسب هستند. با این حال، نقدی هم به چنین استایلی وارد است. اگر می‌خواهید از رنگ‌های مختلف در تیپ خودتان بهره ببرید، بهتر است که نهایتاً از ۳ رنگ مختلف استفاده کنید. بیشترشدن تعداد رنگ‌های موجود در استایل باعث می‌شود که تیپتان کمی آشفته و نامنظم به نظر برسد. اگر دقت کنید، کیف کلاچی که در دست آسایش است، در تصویرهای دیگر هم مورد استفاده قرار گرفته است. این ایده که لباس یا اکسسوری و کیف در چند استایل از سوی هنرمندان و افراد مشهور استفاده شود، ارزش بالایی دارد. این چهره‌های مشهور با انجام چنین کاری می‌توانند نقش مهمی در کم‌کردن میل به مصرف‌گرایی داشته باشند.

استایل مونوکروم

بررسی استایل ویشکا آسایش

از شاخصه‌های استایل ویشکا آسایش می‌توانیم به استایل‌های مونوکروم او هم اشاره کنیم. منظورمان از چنین استایلی چیست؟ منظور تیپی است که در آن، تمام بخش‌ها به یک رنگ هستند یا از یک طیف رنگی انتخاب شده‌اند. انتخاب رنگ مشکی از سوی آسایش در تصویر بالا هم ایده خوبی بوده و باعث شده که حضورش روی فرش قرمز بسیار موجه به نظر برسد. ویشکا اندام موزون و حتی کمی لاغر دارد. بنابراین، دلیل انتخاب رنگ مشکی این نبوده که به دنبال متناسب به‌نظررسیدن بوده است. اما رنگ مشکی روی قد و قامت او به خوبی نشسته است. این رنگ از جمله انتخاب‌هایی است که برای شرکت در مراسم مختلف می‌توانید روی آن حساب کنید و در ضمن، باعث آراسته‌تر جلوه‌کردن استایلتان می‌شود. ویشکا سراسر مشکی به تن نکرده است و در بخش‌هایی از لباسش هم شاهد وجود طرح و رنگ سفید هستیم. این موضوع می‌تواند سیاهی مطلق و گرفتگی استایل را کم کند. مدل لباس هم با وجود برش‌های پهن در ناحیه بالاتنه، انتخاب خوبی برای اندام لاغر این هنرپیشه بوده است.

در آخر

ویشکا آسایش هنرمند قابل‌اعتنایی است. کمتر او را در آثار غیرقوی می‌بینیم. بازی و حضورش روی صحنه هم گرم و دوست‌داشتنی است. او هنرپیشه ساده‌پوشی است که به استایل‌های معمولی و آراسته علاقه دارد. زیاد اهل جلب توجه نیست و با مروری بر تیپ‌هایش متوجه می‌شویم که به کیفیت دوخت لباس‌هایش هم اهمیت می‌دهد. این هنرپیشه نام‌آشنا به دنبال آرایش‌های عجیب و غریب هم نیست و در بسیاری از مواقع، اگرچه آراسته است اما دنباله‌روی ترندهای دنیای آرایش و مسائلی از این دست نمی‌رود.

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شما

ناشناس در تاریخ 23 فوریه 2023

ویشکا هنرمندخیلی خوبیه منکه خیلی دوستش دارم

حسین در تاریخ 19 مارس 2023

یه اسم ویشکا تو دنیاسارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :