این لباس‌ها را در ولنتاین بپوشید و معشوق‌تان را دیوانه خودتان کنید!

ولنتاین، یک شب خاص برای عشاق است و اکثر افراد با وسواس خاصی به سراغ این شب می روند و برای هر لحظه ی این شب برنامه ای دارند؛ از خریدن کادوی ولنتاین گرفته تا انتخاب لباس ولنتاین و …

طبق نظر سنجی ای که انجام دادیم تا ببینیم افراد چه جاهایی را برای گذراندن ولنتاین ترجیح می دهند، پاسخ های متفاوتی به دست آوردیم. بعضی افراد رفتن به رستوران را اصلا پیشنهاد نمی دهند و معتقدند که برای غذا خوردن در رستوران، ولنتاین بدترین شب سال است. بعضی ها می گویند شاید بد نباشد که غذاهای آماده تهیه کنند و غذا را در پیک نیک یا خانه صرف کنند. این وقت از سال برای پیک نیک در پارک عالی است.

استایل ولنتاین

در ادامه در پاسخ به اینکه هر فرد در قرار اول خود چه لباسی پوشیده است، به موارد مختلفی اشاره شده است. بعضی ها لباس قرار اول را به خاطر نداشتند و بعضی ها به دلیل خاص بودن آن لباس مانند لباسی پلنگی، کاملا به خاطر داشتند که چه چیزی پوشیده بودند. حتی بعضی ها عطری را که در قرار اول زده بودند نیز به یاد داشتند.

اگر برای شما هم دغدغه است که ولنتاین چه لباسی بپوشید، ما در ادامه چند ترکیب فوق شیک را برایتان آورده‌ایم که به شدت می‌تواند برایتان مفید باشد. بسته به مکانی که قرار دارید، لباستان را انتخاب کنید. در ادامه با چی بپوشم همراه باشید:

ترکیب قرمز و سفید

قرمز را می‌توانیم مهم‌ترین رنگ ولنتاین بدانیم. یعنی طبق سنت و از قدیم، اکثر افراد برای این روز رنگ قرمز را انتخاب می‌کنند. اگر به سنت‌شکنی علاقه دارید می‌توانید بیخیال این رنگ شوید و به سراغ رنگ‌های دیگر بروید، اما در مطلب امروز ما، رنگ قرمز نقش مهمی را ایفا می‌کند.

استایل ولنتاین

ترکیب رنگ قرمز و سفید می‌تواند یکی از بهترین انتخاب‌ها برای شما باشد. سفید معمولا با رنگ‌های مختلفی ست می‌شود، اما تناقض رنگی که با قرمز دارد باعث می‌شود استایل شما به شدت خیره‌کننده شود.

ست کردن قرمز با خاکی یا کرم

استایل ولنتاین

رنگ‌های خنثی انتخاب‌های بسیار مناسبی برای ست شدن با رنگ قرمز هستند. به سراغ شلوار یا دامن‌های کرم یا خاکی‌رنگ بروید. این رنگ‌ها هم گزینه مناسبی برای این فصل هستند و هم ترکیب بسیار زیبایی با رنگ قرمز می‌سازند.

استایل ولنتاین

از طوسی و خاکستری غافل نشوید

اگر از طرفداران رنگ‌های خنثی هستید، علاوه بر رنگ‌های کرم و خاکی، به سراغ رنگ‌هایی مثل طوسی و خاکستری هم می‌توانید بروید. رنگ طوسی به سادگی با رنگ‌های مختلف ست می‌شود و رنگ قرمز هم از این قاعده مستثنی نیست. می‌توانید بخشی از استایلتان را به رنگ طوسی اختصاص دهید. این بخش می‌تواند بالاتنه، پایین‌تنه و یا حتی کیف و کفش شما باشد.

استایل ولنتاین

پارچه‌های چرم را دست کم نگیرید

استایل ولنتاین

سال‌هاست که پارچه چرم به عنوان یکی از پارچه‌های ترندی و پرطرفدار در تمام دنیا استفاده می‌شود. لباس‌های چرم را به خصوص در این فصل بارها بر تن بسیاری از مردم و حتی سلبریتی‌ها دیده‌اید. اگر بالاتنه‌تان را قرمز انتخاب می‌کنید، برای پایین‌تنه به سراغ شلوار و یا دامن چرم بروید. می‌توانید از دامن چرم مشکی و یا چرم قرمز کمک بگیرید. چرم حس و حال بسیار شیکی به استایل شما می‌بخشد.

استایل ولنتاین

قرمز را با جین ست کنید

فرقی ندارد که به سراغ چه رنگی از جین می‌روید، از جین آبی گرفته تا سورمه‌ای و ذغالی، همه و همه با رنگ قرمز بسیار شیک و جذاب می‌شوند. یک بافت قرمز انتخاب کنید و آن را با شلوار جین‌تان ست نید. همینقدر ساده و در عین حال شیک!

استایل ولنتاین

ست قرمز با پلنگی

شاید این روزها کمتر کسی طرفدار پارچه‌های پلنگی باشد، اما اتفاقا این پارچه هنوز هم در دنیا محبوبیت دارد. ترکیب قرمز با پارچه پلنگی به شدت شیک به حساب م‌آید و مناسب یک شام دونفره است. اگر می‌خواهید شیک و در عین حال پرادعا به نظر برسید، حتما قرمز و پلنگی را امتحان کنید.

استایل ولنتاین

اکسسوری‌های قرمز را فراموش نکنید

استایل ولنتاین

نیازی به گفتن نیست که برای کیف و کفش‌تان هم می‌توانید به سراغ رنگ قرمز بروید اما مهم‌تر از کیف و کفش‌تان انتخاب اکسسوری‌های مناسبی که جلب توجه کنند است. گوشواره‌های قرمز رنگ می‌توانند انتخاب مناسبی برای شما باشند. از آن‌جایی که در فصل زمستان هستیم، انتخاب کلاه قرمز هم می‌تواند بسیار درست و شیک باشد.

استایل ولنتاین

شما برای ولنتاین امسال چه لباسی می‌پوشید؟

المیرا فلاحیان
نویسنده: المیرا فلاحیان
میوچیا پرادا میگه لباسی که می‌پوشید راهی برای توصیف خودتون به مردم جهانه و مد و فشن زبان آنی دنیا به حساب میاد. پس لباس پوشیدن رو یاد بگیریم :)


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :