مصی روشن در
2,638

بررسی استایل و نوع پوشش گولبن ارگن، محبوب‌ترین خواننده ترک

بررسی استایل و نوع پوشش گولبن ارگن، محبوب‌ترین خواننده ترک

گُلبَن اَرگَن که امروز او را بیشتر به عنوان یک خواننده می‌شناسند؛ کار خود را با مدلینگ و بازیگری شروع کرد، بعد با خواندن تیتراژ یک فیلم، سرنوشت و استعدادی که داشت؛ راه اصلی‌اش را جور دیگری رقم زد.

بررسی استایل گولبن ارگن

گلبن سه فرزند پسر به نام‌های اطلس، آرس و گونِی از ازدواج اولش دارد و در حالیکه وارد دهه پنجم زندگی‌اش می‌شود؛ هنوز مورد توجه است.

بررسی استایل گولبن ارگن

کوچکترین خبرها درباره او منتشر می‌شود و لباس‌ها و استایل او روی جلد مجله‌ها می‌رود و در سایت‌ها بازتاب داده می‌شد. اگر شما هم از طرفداران او هستید، نگاهی به این مطلب بیاندازید.

استایل گلبن در زندگی عادی، خرید و کنسرت

مدل لباس‌های گلبن همیشه مورد توجه بوده است؛ چه کنسرت داشته باشد و روی صحنه از حال برود و چه زمانی که برای یک خرید ساده راهی یک مرکز خرید شود.

بررسی استایل گولبن ارگن

او سال گذشته که به مرکز خرید بزرگ İstinye Park رفته بود؛ با استایل راحت و شیک خود شکار عکاسان شد.گلبن یک پلیور نازک سرمه‌ای پوشیده بود که زیر آن یک پیراهن مردانه بود و شلوارش هم لی آبی هم بود.کوله چرم مشکی که کچ انداخته بود با موهای کوتاه نامتقارن از او استایل افراد ۲۰-۳۰ساله را ساخته بود. البته چرا که نه، وقتی او به قدری به سلامت بدن خود اهمیت می‌دهد که سن بدن او از نظر جوانی می‌تواند همین حدود باشد.

بررسی استایل گولبن ارگن

او در عین اینکه فرد خوش لباسی است اما نشان داده لباس های‌اش را بارها می‌پوشد و اصراری به همیشه جدید بودن ندارد. کافی است به این عکس نگاه کنید.

بررسی استایل گولبن ارگن

تکرار یک استایل ساده و ورزشی که دقیقا لباس‌های بالا را پوشیده- پلیور، پیراهن مردانه و شلوار لی- اما به واسطه سرمای هوا یک کاپشن پر نیمه تنه روی آن پوشیده است.کیفش هم که به حالت کراس- ضربدری- انداخته. کیف کوچک سطلی از برند گوچی که یکی از ده برند برتر دنیا در تولید کیف است.

تیپ ورزشی با موهای شینیون شده

گلبن که بیشتر وقت‌ها تعطیلاتش را در بدروم می‌گذراند؛ خصوصا قبل از برگزاری کنسرت‌های اش، وقتی که به استانبول باز می‌گردد، با انرژی چندین برابری در مراکز خرید دیده می‌شود. او که عاشق تیپ‌های ورزشی و اسپرت است؛ گاهی هم با مدل موهای‌اش که کلا با لباس های‌اش در تضاد است؛ دیده می‌شود.

مثلا همین عکس که در فروشگاه‌های لباس در Akmerkez بشیکتاش گرفته شده است.

استایلی هماهنگ برای یک ازدواج ناهماهنگ

گلبن ارگن فقط از همسر اولش مصطفی اردوغان فرزند دارد. ازدواج آن‌ها تنها چهار سال طول کشید اما آن‌ها هر سال تقریبا بچه دار شدند. آن‌ها سال ۲۰۱۲ جدا شدند و گلبن دو سال بعد با ارحان چلیک مجری خوش تیپ تلویزیون ترکیه ازدواج کرد. ارحان پنج سال از او کوچکتر بود و قبلا هم ازدواج کرده بود اما فرزندی نداشت.

بررسی استایل گولبن ارگن

رابطه آن‌ها عاشقانه بود – به ظاهر- و حسابی در مراسم کنار هم می‌درخشیدند. از مراسم ازدواج آن‌ها عکس‌های بسیار زیادی منتشر شد. جشن آن‌ها ساده بود و در شهر ازمیر در یک عمارت صدساله یکی از روستاهای کوهستانی برگزار شد.

بررسی استایل گولبن ارگن

لباس عروس گلبن ارگن؛ برخلاف پیراهن‌هایی که بیشتر وقت‌ها می‌پوشید و پولکی بودند و با بدلیجات شلوغ می‌شدند؛ ساده و خلوت بود. لباس عروس او آستین‌های بلند توری داشت و با یقه V در عین حال ظرافت، شیک هم بود.بسیاری لباس او را با لباس عروس کیت میدلتون مقایسه کردند و البته اصلا بیراه نبود. قسمت رویه لباس عروس او که کاملا از لباس عروس کیت میدلتون الهام گرفته بود.تور کیت نقوشی از گل‌های کوچک داشت ولی گلبن ارگن توری با گل‌های بزرگتر را انتخاب کرده بود.

بررسی استایل گولبن ارگن

اگر می‌خواهید درباره لباس داماد، ارهان چلیک هم بدانید، همان جور که در عکس‌ها پیداست، او یک تاکسیدو سفید و شلوار مشکی را پوشیده بود که حسابی به چشم می‌آمد.

ازدواج و ست شدگی

آن‌ها بعد از ازدواج لباس‌هایشان را باهم ست می‌کردند. البته از نظر رنگ رنگ و استایل. هر دو ورزشی می‌پوشیدند یا تیپ تابستانی در یک طیف رنگی می‌زدند.

بررسی استایل گولبن ارگن

جدایی و ورزش

گلبن و ارهان خیلی زندگی طولانی با هم نداشتند. چیزی حدود دو سال. گلبن در روز ولنتاین سالی که دیگر باهم نبودند، عکس‌های بیشتری از خودش منتشر می‌کرد که اکثرا او را در حال انجام دادن ورزش سخت نشان می‌دادند.

بررسی استایل گولبن ارگن

او ضمن اینکه اعلام می‌کرد به سمت زندگی صوفی‌گری رفته، جمله‌های انگیزشی زیادی در زیر عکس های‌اش می‌نوشت: «روزهای خوبی در انتظار ماست. کمتر حرف بزن، کمتر بخور.»

بررسی استایل گولبن ارگن

در نهایت او بعد از مدتی و با شروع یک رابطه جدید دوباره رو به زندگی شلوغ‌تری آورد. رنگ‌های شادتری را برای خودش انتخاب کرد و حتی دیگر می‌شود گفت، استایل شاد و خوش حال تنها تعریف و خواسته او از لباس‌هایی بود که انتخاب می‌کرد، در عین اینکه هیچ هماهنگی می‌توانستند با هم نداشته باشند.

گلبن و تبلیغات پلتفرم‌های تجاری

این بازیگر و خواننده ترک هم مانند بسیاری به غیر از تبلیغاتی که مستقیما به مد و پوشاک ربط دارند در بسیاری از تبلیغات غیر مرتبط هم نقش می‌گیرد و مدل می‌شود.

بررسی استایل گولبن ارگن

به طور مثال او برای تبلیغ پلترفم ترکی Hepsiburada که در زمینه ارتباطات -تلفن همراه، کامپیوتر، تلویزیون- و همچنین لوازم آرایشی فعالیت دارد، حضور داشت.

بررسی استایل گولبن ارگن

همچنین مسابقه‌ای هم در کنار این برنامه طراحی شده بود که از طرفداران این هنرمند مشهور می‌خواست برای‌اش ایده لباس بدهند تا شیک‌ترین و زیباترین آن‌ها به عنوان جایزه در مسابقه‌ای به نام What Gulben Do You Wear به برنده داده شود.

بررسی استایل گولبن ارگن

شبیه گلشاه نشو!

گلبن ارگن در کنسرت‌های خود اکثرا پیراهن‌های بلند با جنس برقدار و پولکی می‌پوشد اما در سال‌های اخیر اوطراح لباسش را تغییر داد و  مورد انتقاد طرفدارانش قرار گرفت.

بررسی استایل گولبن ارگن

لباس های او وجه مشترکی داشتند قسمت جلوی لباس او کاملا  نیمه باز و با پارچه‌ای با طرح برگ پوشانده شده بود. گولشاه ساراچ اوغلو، این لباس را برای او در نظر گرفته بود که البته از مدل پیراهن‌های جنیفر الگو برداری شده بود.

بررسی استایل گولبن ارگن

کاربران شبکه‌های اجتماعی با تاختن به او نوشته بود «گلشاه ساراچ اوغلو، شما را شبیه خودش کرده است». ، یا «. طراح مدت را عوض کن این سبک تو نیست!»

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :