خوشپوش‌ترین و دخترکُش‌ترین خواننده ترک چه لباس‌هایی می‌پوشد؟!

مورات بوز، خواننده، ترانه‌نویس و بازیگر خوش چهره و استایل متولد ترکیه است اما فقط برای اینها نیست که او معروف و مشهور است و مورد توجه بسیاری (شما بخوانید: بسیاری دختران) است. او در سریال‌های زیادی بازی کرده و چهره و استایل بسیار خوبی دارد. ظاهری جذاب و اندام ورزشکاری اش، دیگر راه فراری برای آن‌ها که این معیارها برای‌شان مهم است نمی‌گذارد. اگر می‌شناسیدش و یا اگر هم نمی‌شناسیدش، خواندن این مطلب بد نیست.

استایل مورات بوز

آنچه خوبان همه دارند، تو یک جا داری

این موضوع غیرقابل انکار است که مورات بیز محبوب‌ترین خواننده ترک است که می‌تواند ژانرهای مختلف موسیقی را اجرا کند و البته بازیگری است که از پس نقش‌های زیادی بر می‌آید. مورات یا همان مورات به زبان فارسی، با بدن ورزشکاری و ته ریش همیشگی و انتخاب لباس‌هایی که از خط و خطوط اسپرت بودن خارج نشدند؛ پکیج خیره کننده و جذابی از یک مرد جوان خوش ظاهر را می‌سازد.

استایل مورات بوز

رفیق تارکان، مسافر مسیر خود

مورات به عنوان رفبق و  دوست بچگی تارکان بود و البته راهشان از هم جدا شد. مورات در حالیکه در دانشگاه فنی استانبول درس می‌خواند. او کار خود را با موسیقی شروع کرد و تک آهنگی که منتشر کرد حسابی برای‌اش شهرت به همراه آورد.

استایل مورات بوز

سال بعد با اولین آلبوم موسیقی اش، هم فروش خوبی داشت و هم مورد تشویق منتقدان قرار گرفت و البته هم راستای این موضوع حسابی تصاویری از خوش منتشر می‌کرد که دیده می‌شد.

مرد سیاه و سفیدپوش

مورات به تیپ‌های سیاه و سفید بیشتر از همه استایل‌های دیگر علاقه دارد. ست کردن تی شرت‌های ساده با شلوارهای لی و یا کتان هیچ وقت در او تغییر نمی‌کند.

استایل مورات بوز

تی شرت یقه گرد با کت اسپورت هم که این سال‌ها حسابی محبوب پسران جوان شده است؛ یکی از انتخاب‌های مورات است.

استایل مورات بوز

البته این تی شرت‌ها را با کاپشن، اوور کت و…هم ست کرده و بارها پوشیده است.

استایل مورات بوز

تیپ نامرتب برای خواننده مرتب

همان طور که در یکی از عکس های‌اش می‌بینید. مورات از جمله کسانی بود که سال گذشته مدی را اختراع کردند که تا پیش از این اگر کسی لباسش به این حالت قرار می‌گرفت؛ با چشم و ابرو به او اشاره می‌کردیم که لباسش را که قسمتی از آن در شلوارش مانده درست کند.

استایل مورات بوز

کت و شلوار به شرط اسپورت بودن

مورات کت و شلوارپوش هم هست اما حتی انتخابش در این سال‌ها یا کت تک با شلوار لی بوده یا کت‌های کاملا فیت بدن. خب او حق هم دارد؛ برای بدن ورزیده‌اش زحمت کشیده و می‌خواهد هر طوری شده آن را به نمایش بگذارد.

استایل مورات بوز

جدایی ناپذیری مورات و کلاه بیسبال

کلاه بیسبال هم زیبایی دارد، هم کاربرد و هم برای افرادی که شهرت دارند به نوعی پوشش چهره به وجود می‌آورد. کلاه بیسبال با پیراهن مردانه، کت اسپرت و شلوار جین ساده و کفش اسپرت و خلاصه همه استایلی می‌آید. مراد هم در اکثر مواقع در عکس‌هایی که در رفت و آمدهای عادی او در شهر و خیابان‌ها می‌بینیم با این مدل کلاه است.

استایل مورات بوز

خوشگل بیرونت را بشناس!

شناخت زاویه صورت… و نهایتا اگر به عکس‌های او دقت کنید می‌بینید در ۹۰ درصد عکس‌ها یک ژست به صورتش داده است. حقیقت این است که جدای از صورت و چهره‌ای که دارید باید بدانید زاویه خوب صورتتان در عکس‌ها چگونه است.

استایل مورات بوز

اصلی که هم مورات می‌دانید (و البته عکاس‌های اش) و هم شما باید بدانید.

استایل مورات بوز

مصی روشن
نویسنده: مصی روشن


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :