این بازیگران، خوشپوش‌ترین زوج‌های ترکیه هستند؛ شما کنار هم زیباتر هم هستید!

صنعت سرگرمی ترک مملو از جذاب‌ترین و در عین حال خوش‌تیپ‌ترین بازیگران است که ظاهر زیبای آن‌ها می‌تواند هر کسی را تحت تأثیر قرار بدهد. بارها شاهد بوده‌ایم که بازیگران زیادی استایل خود را در صفحه اینستاگرامشان به اشتراک گذاشته‌ و تبلیغ برندهای مختلفی را انجام داده‌اند.

بوراک اوزچیویت و فحریه اوجن

بوراک اوزچیویت، بازیگر و مدل سابق 37 ساله ترک، از سال 2014 با فحریه اوجن سر صحنه سریال «چکاوک» آشنا شد، آنها در سال 2017 با هم ازدواج کردند. بوراک از بازیگران خیلی خوش‌تیپ و پرطرفدار ترک به حساب می‌آید و فحریه هم که بازیگری محبوب است یکی دیگر از خوش‌لباس‌های مشهور ترک است.

خوشپوش‌ترین زوج‌های ترکیه

در حالی که بوراک به خاطر نقش‌هایش در سریال‌های درام ترکی شناخته می‌شود ولی با استایل نامحسوس و با دقت خود، سطح مد را بالا برده است. اگر به صفحه اینستاگرام او با بیشتر از 21 میلیون دنبال‌کننده سر بزنید، خواهید دید که شیک‌پوشی او در هر عکس و پستی مشخص است و اگر به صفحه اینستاگرام 13 میلیونی فحریه هم نگاهی بیندازید، متوجه خواهید شد که لباس‌های او هم خاص و شیک هستند. ظاهر و پوشش این زن و شوهر هنرمند در کنار هم به همان مقدار شیک و جذاب است.

برن سات و کنان دوعولو

برن سات، بازیگر معروف 38 ساله ترک که از سال 2014 با کنان دوعولو، خواننده 48 ساله ترک، ازدوج کرده، یکی از زوج‌هایی هستند که در مراسم و موقعیت‌های مختلف با ظاهری جذاب و چشمگیر ظاهر می‌شوند.

خوشپوش‌ترین زوج‌های ترکیه

اکثر اوقات وقتی این زوج در مراسمی حاضر می‌شوند لباس‌های برن در مرکز توجه قرار می‌گیرد. لباس عروسی این زوج که کت و شلوار آبی یخی داماد با لباس عروس هماهنگی کامل داشت خیلی تحسین شد.

کیوانچ تاتلیتوغ و باشاک دیزر

کیوانچ تاتلیتوغ، بازیگر، مدل و بسکتبالیست سابق ترکیه است. او یکی از پردرآمدترین بازیگران ترکیه است و جوایز زیادی را از آن خود کرده است. او برنده مسابقات بهترین مدل ترکیه و بهترین مدل جهان در سال 2002 شد.

خوشپوش‌ترین زوج‌های ترکیه

کیوانچ در سال 2016 با باشاک دیزر ازدواج کرد. گفته می‌شود همسر او فارغ‌التحصیل دانشگاه مد فرانسه است. حالا تصور کنید ظاهر این بازیگر ترک که به او برد پیت خاورمیانه هم می‌گویند همراه با همسرش که متخصص مد و فشن است چقدر جذاب خواهد بود.

تولگاهان ساییشمان و المدا آبازی

تولگاهان ساییشمان، بازیگر، مدل و مجری 41 ساله که با بازی در سریال «عمر گل لاله» به شهرت رسید از سال 2017 با المدا آبازی ازدواج کرده است. آلمدا آبازی بازیگر، مدل، ملکه زیبایی آلبانیایی 30 ساله است که تاج های دوشیزه تیرانا ۲۰۰۷، دوشیزه آلبانی ۲۰۰۸ و miss globe ۲۰۰۸ را به دست آورد.

خوشپوش‌ترین زوج‌های ترکیه

این زوج دو فرزند دارند و از آنجا که هر دو مدل هم هستند به عنوان زوجی خوش‌پوش و جذاب شناخته می‌شوند. تولگاهان  به زندگی در لحظه اعتقاد دارد ولی آلمدا گفته: «ایمان همیشه بزرگترین حامی من بوده است.»

جان یامان و دمت اوزدمیر

جذاب، بهترین کلمه برای توصیف جان یامان (Can Yaman) است. این بازیگر با اندام ورزیده خود و مدل موهایش که مدام تغییر می‌کند، یکی از جذاب‌ترین مردان صنعت نمایش ترکیه به حساب می‌آید. این فارغ‌التحصیل رشته وکالت، تبدیل به سوپر مدل و بازیگر شد و با بازی‌های خیره‌کننده همه را مجذوب خود و با رفتار فروتنانه به قلب‌های مردم راه پیدا کرد.

خوشپوش‌ترین زوج‌های ترکیه

جان یامان زمانی با دمیت اوزدمیر، بازیگر و مدل 30 ساله در ارتباط بود. دمیت هم که یکی از محبوب‌ترین بازیگران زن در صنعت سرگرمی ترکیه به حساب می‌آید با تم رنگارنگ استایلش و انتخاب لباس‌هایی با رنگ‌های جسورانه شهرت دارد با اینکه رابطه این دو نفر در اواسط یا اواخر سال 2020 به پایان رسید ولی در زمانی که با هم بودند خیلی توجه‌ها را به خود جلب کردند و ظاهر و لباس‌هایشان هم کاملا به چشم می‌آمد.

کنان ایمیرزالی اوغلو و سینم کوبال

کنان ایمیرزالی اوغلو، بازیگر و مدل سابق 47 ساله که عنوان بهترین مدل مرد جهان را برای اولین بار برای خودش و کشور ترکیه به دست آورد، در سال 2016 با سینم کوبال که او هم مدل و بازیگر است، ازدواج کرد.

ظاهر این زوج درخشان در جمع‌ها و مراسمی که حاضر می‌شوند دیدنی و جذاب است. کنان با هر لباسی از کت و شلوار سه تکه یا دو تکه تا غیررسمی و راحت عالی به نظر می‌رسد و صفحه اینستاگرام همسرش هم نشان می‌دهد او در هر لباسی زیباست.

باریش اردوچ و گوپسه اوزای

باریش اردوچ بازیگر جذاب 34 ساله ترک در سوییس به دنیا آمد و از بازیگران مهاجر به حساب می‌آید او با ایفای نقش در سریال «عشق اجاره‌ای» شهرت پیدا کرد.

خوشپوش‌ترین زوج‌های ترکیه

باریش از سال 2014 با گوپسه اوزای وارد ارتباط شد تا اینکه در سال 2020 با هم ازدواج کردند. این زوج دلنشین و دوست داشتنی ترک اغلب ظاهری ساده اما شیک دارند و می‌شود گفت از بقیه زوج‌های مشهور متفاوت هستند.

مصی روشن
نویسنده: مصی روشن


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :