مدیر سایت در
3,127

لباس فرم مخصوص سالن‌های زیبایی

لباس فرم مخصوص سالن‌های زیبایی

لباس مخصوص سالن زیبایی، پوششی است که  باید برای سالن‌های زیبایی تهیه شود. این سالن‌ها را می‌توان یکی از مهم‌ترین و شلوغ‌ترین مراکز خدماتی دانست. در این مکان‌ها افراد مختلف به‌عنوان متخصص زیبایی در‌زمینه‌های گوناگون فعالیت می‌کنند. از ناخن‌کار گرفته تا متخصص رنگ مو و اصلاح و کوتاهی‌.

لباس فرم مخصوص سالن‌های زیبایی

استفاده از یک لباس فرم شیک و زیبا علاوه‌بر حرفه‌ای‌تر کردن محیط کار موجب یکدست شدن پوشش متخصصان و خدمه آن می‌شود. گروه تولیدی زیتارز بهترین لباس‌های مخصوص سالن زیبایی را تولید می‌کند. در ادامه بیشتر راجع‌به این برند و تولیدهای آن حرف خواهیم زد.

لباس مخصوص سالن زیبایی چه نوع لباسی است؟

لباس فرم مخصوص سالن‌های زیبایی

برای این‌که بتوانید فضای کار سالن زیبایی را شیک‌تر و حرفه‌ای‌تر کنید بهتر است که از لباس فرم مخصوص سالن زیبایی استفاده کنید. این لباس‌ها را با نام لباس ضد دکلره و رنگ نیز می‌شناسند. لباس‌های فرمی که در سالن زیبایی استفاده می‌شوند باید به‌طور کامل در برابر رنگ‌ها و مواد شیمیایی مقاوم بوده و به‌راحتی تمیز شوند.

به همین دلیل این لباس‌ها را با استفاده از پارچه‌های نانو تولید می‌کنند. ویژگی مهم این پارچه‌ها این است که قادر هستید تا آن‌ها را در تنوع رنگ و نقش‌های متفاوت سفارش دهید و برای تولید سارافون سالن زیبایی از آن کمک بگیرید.

چرا باید از لباس مخصوص سالن زیبایی استفاده کنید؟

لباس فرم مخصوص سالن‌های زیبایی

سوالی که افراد زیادی درباره لباس مخصوص سالن زیبایی از ما می‌پرسند این است که اصلا چرا باید از لباس‌های پرسنل سالن زیبایی استفاده کنیم؟ در پاسخ باید گفت که این مراکز یک محیط حرفه‌ای بوده و نیازمند این هستند که متخصص‌ها و خدمه آن لباس‌های فرم یکدست برای ایجاد نظم بپوشند.

دلیل دیگر این موضوع مقاومت کم لباس‌های معمولی در برابر رنگ و مواد شیمیایی است. انواع پیشبند مخصوص سالن زیبایی برند زیتارز با کمک پارچه‌های نانو تولید شده‌اند تا در مقابل رنگ و مواد دکلره مقاوم باشند. شما با به تن‌کردن این لباس دیگر نیازی نیست نگران کثیف شدن لباس خود باشید.

انواع لباس مخصوص سالن زیبایی

لباس فرم مخصوص سالن‌های زیبایی

تولیدی زیتارز مدل‌های گوناگونی از لباس مخصوص سالن زیبایی را تولید کرده که هرکدام نقش و رنگ مختص به خود را دارند. شما می‌توانید این لباس‌ها را برای استفاده‌های مختلف تهیه کنید. این لباس‌ها شامل انواع زیر هستند.

پیشبند استادکار

یکی از انواع مدل‌هایی که برای لباس مخصوص سالن زیبایی وجود دارد پیشبند استادکار است. فرقی نمی‌کند که استاد کدام زمینه در حرفه زیبایی زنان باشید. باید از این پیشبند استفاده کنید تا علاوه‌بر حرفه‌ای شدن ظاهرتان، مزایای متنوعی نیز دریافت کنید.

انواع پیشبند مخصوص سال زیبایی با پارچه‌های مقاوم تولید شده و شستشوی آن‌ها بسیار راحت است. از‌طرف‌دیگر جیب‌های مختلفی در این مدل لباس به‌کاررفته تا فرد ابزار مخصوص کار خود را درون آن قرار دهد.

پیشبند مشتری

نوع دیگری که گروه زیتارز از انواع لباس مخصوص سالن زیبایی تولید می‌کند، پیشبند مخصوص مشتری است. پیشبند مشتری باید یک لباس باکیفیت و راحت باشد که علاوه‌بر اذیت‌نکردن شخص، از آسیب رسیدن به لباس نیز جلوگیری کند.

این پیشبند‌ها در مدل‌های متنوعی مانند پیشبند کوتاهی جلو شیشه‌ای، پیشبند کوتاهی آستین‌دار، پیشبند رنگ مشتری آستین‌دار و مدل‌های دیگر دوخته می‌شوند. به کمک هر‌کدام از این مدل‌ها، لباس مشتری در برابر رنگ و خرده مو محافظت می‌شود.

تیشرت کار

مدلی دیگر از لباس مخصوص سالن زیبایی وجود دارد به نام تیشرت کار. این نوع تیشرت بیشتر برای خدمه‌های سالن زیبایی استفاده می‌شود. خدمه می‌توانند با پوشیدن این لباس باکیفیت به‌راحتی انواع امور خدماتی سالن زیبایی را انجام داده و در لباس راحت نیز باشند.

این تیشرت در مدل‌های مختلفی مانند تیشرت مردانه ساده، تیشرت نخی ساده دارای رنگ‌بندی و مدل‌های دیگر تولید می‌شوند. طرح‌های این تیشرت‌ها معمولا به‌شکل ساده است تا بتوان آن را به‌راحتی با تمامی لباس‌های فرم سالن زیبایی یکدست کرد.

لباس فرم سالنی

لباس فرم سالنی که مخصوص پرسنل سالن زیبایی از مهم‌ترین نوع‌های لباس مخصوص سالن زیبایی بوده و در طرح‌ها و مدل‌های گوناگونی تولید شده است. می‌توانید از این لباس فرم برای لباس کارآموز و خدمه استفاده کنید.

برند زیتارز مدل‌های متفاوتی از لباس پرسنل سالن زیبایی را تولید کرده که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به مدل‌های اورال، بلور جلو دکمه، ست بلوز و شلوار، ست تیشرت و شلوار، سارافون رنگ‌بندی و مدل‌های دیگر تولید شده که می‌توانید هرکدام را با قیمتی عالی سفارش دهید. قیمت‌های لباس فرم سالنی این برند نسبت به برندهای دیگر ارزان‌تر است.

لباس عکاسی

از خاص‌ترین لباس‌هایی که می‌توانید به‌عنوان لباس مخصوص سالن زیبایی از برند زیتارز خریداری کنید لباس‌های مخصوص عکاسی هستند. اگر به شبکه‌های اجتماعی سالن‌های زیبایی نگاهی انداخته باشید، متوجه این موضوع خواهید شد که این سال‌ها برای تبلیغ مهارت‌های خود از مدل‌هایی بهره می‌برند.

عکاسی این مدل‌ها را نمی‌توان با لباس‌های ساده یا پیشبند انجام داد. پیشنهاد ما این است که از لباس عکاسی زیتارز استفاده کنید تا جذابیت تصاویر تبلیغاتی سالن آرایشتان بیشتر شود. این لباس را می‌توانید در رنگ‌های سفید و مشکی به‌صورت براق تهیه کنید.

بهترین تولیدکننده لباس مخصوص سالن زیبایی

لباس فرم مخصوص سالن‌های زیبایی

یکی از بهترین گروه‌های تولیدکننده لباس مخصوص سالن زیبایی گروه زیتارز است. زیتارز از برندهای موفق تولیدکننده لباس‌های فرم و پیش‌بندهای سالن زیبایی است که محصولات خود را با استفاده از پارچه‌های نانو تولید می‌کند.

محصولات این برند به‌عنوان بهترین لباس ضد دکلره و رنگ شناخته شده و انواع پوشاک مخصوص سالن آرایشگری را میان محصولات خود قرار داده‌اند. مدل‌های سارافون سالن زیبایی زیتارز تنوع زیادی دارد که می‌توانید با مراجعه به فروشگاه آنلاین پوشاک مخصوص سالن  زیبایی آن‌ها را خریداری کنید.

جمع‌بندی

لباس مخصوص سالن زیبایی مهم‌ترین چیزی است که برای راه‌اندازی یک سالن زیبایی به آن احتیاج دارید. این لباس شامل انواع پیشبند مخصوص سالن زیبایی و لباس استادکار می‌شوند. مهم‌ترین ویژگی که در لباس فرم مخصوص سالن‌های زیبایی وجود دارد این است که این لباس‌ها در برابر رنگ، مواد دکلره، مواد کراتینه مو و دیگر محصولات شیمیایی مقاوم بوده و می‌توانید با آب آن‌ها را به‌راحتی مانند روز اول تمیز کنید.

برند زیتارز یکی از بهترین برندهای تولیدکننده این لباس‌ها بوده و انواع پیشبند ها، سارافون‌ها و تیشرت‌های مخصوص سالن‌های زیبایی را تولید می‌کند. می‌توانید با مراجعه به فروشگاه آنلاین زیتارز محصولات این برند را بررسی کنید. این برند فوق‌العاده محصولات خود را با استفاده از بهترین پارچه و بهترین تجهیزات تولید و لوگوی برندینگ شما را روی آن چاپ می‌کند.دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :