چگونه بوت زنانه آگ بپوشیم؟

برند آگ یک برند آمریکایی است که در زمینه تولید کفش و اکسسوری و لباس‌های زمستانی فعالیت می‌کند و در سال 1978 تاسیس شده و در 130 کشور جهان به ارایه محصولات خود می‌پردازد. یکی از محصولات شاخص این برند بوت‌های اسکیمویی است که چند سالی است مد شده‌اند و میان خانم‌های ایرانی هم محبوب هستند هرچند اکثریت قریب به اتفاق مدل‌هایی که در کشور ما به فروش می‌رسد تقلبی و کپی هستند اما این بوت‌ها به دلیل نرمی و داشتن آستر پشم بسیار راحت و گرم هستند و می‌توانند پوشش مناسبی برای روزهای سرد باشند. اما چگونه بوت زنانه آگ بپوشیم؟

ad banner

چگونه بوت زنانه آگ بپوشیم؟

 

چگونه بوت زنانه آگ بپوشیم؟

 

لباس‌های حجم‌دار

بوت‌های زنانه آگ اورسایز هستند و باعث می‌شوند حجم پای شما بزرگ‌تر دیده شود. برای ایجاد تعادل شما باید از لباس‌های حجم‌دار در قسمت بالاتنه استفاده کنید مثل کاپشن‌های بادی، پالتوهای خز و لباس‌های حجم دار زمستانی دیگر.

چگونه بوت زنانه آگ بپوشیم؟

 

لباس‌های بافت‌دار

بوت‌های زنانه  آگ در قسمت رویی خود دارای بافت مخملی هستند و با هر لباسی که چنین بافتی داشته باشد هماهنگی خوبی به وجود می‌آورند. پس شما می‌توانید بوت زنانه آگ را با کاپشن و پالتوی مخملی و جیر و خزدار که دارای بافت باشد بپوشید.

چگونه بوت زنانه آگ بپوشیم؟

چگونه بوت زنانه آگ بپوشیم؟

 

هودی

بوت آگ استایلی راحتی دارد و با لباس‌هایی که چنین استایلی داشته باشند هماهنگی خوبی دارد. اگر این بوت را در فصل‌های خنک مثل پاییز و بهار می‌پوشید هودی و سویشرت می‌تواند کامل کننده استایل شما باشد.

چگونه بوت زنانه آگ بپوشیم؟

 

شلوار تنگ

اگر پاهای شما لاغرتر و باریک‌تر باشد بوت‌های آگ در پاهای شما زیباتر و متعادل‌تر دیده خواهد شد پس باید شلوار خود را داخل بوت قرار دهید و این زمانی ممکن است که از شلوار تنگ استفاده کنید.

چگونه بوت زنانه آگ بپوشیم؟

 

مطالب مرتبط:

1- بوت‌های ضروری پاییزی

2- چطور بوت ساق کوتاه بپوشید؟

3- چگونه در زمستان بوت بخریم؟

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :