چطور کت و پالتوی خز بپوشید

کت و پالتوی خز یکی از محبوب‌ترین لباس‌های زنانه در زمستان است. البته بیشتر خانم‌ها دوست دارند که خز اصل که از پوست حیوانات تهیه شده است بپوشند اما امروز خزهای مصنوعی با کیفیت و طرح‌ها و رنگ‌های زیبا تهیه شده است که طرفداران حقوق حیوانات می‌توانند از آن‌ها استفاده کنند. اگر در پوشیدن پالتوی خز تازه کار هستید شاید روش درست آن را ندانید پس بهتر است این مطلب را بخوانید، چطور کت و پالتوی خز بپوشید

چطور کت و پالتوی خز بپوشید

انواع کت و پالتوی خز

خزها به ویژه خزهای مصنوعی انواع مختلفی دارند مثل خز کوتاه، بلند، فر یا صاف و … که هر یک ویژگی های خاصی دارند و می‌توانید بر اساس سلیقه خود هر مدلی را که ترجیح می‌دهید انتخاب کنید. فقط هنگام خرید خز مصنوعی از جنس‌هایی که حالت براق دارند و مصنوعی بودن آن‌ها بیش از اندازه به چشم می‌آید خریداری نکنید چون کیفیت مناسبی نیز ندارند.

چطور کت و پالتوی خز بپوشید

بلندی پالتوی خز

مانند هر کت و پالتوی دیگری کت و پالتوهای خز را در طول‌های مختلفی می‌توان یافت. کت‌های کوتاه خز برای استایل جسورانه، کت‌های متوسط یا نیم پالتو برای استایل کلاسیک و پالتوی بلند خز برای استایل خانمانه یا دراماتیک مناسب است.

چطور کت و پالتوی خز بپوشید

استفاده از اکسسوری‌ها

در نود درصد استایل‌های خیابانی با پالتوی خز شما شال گردنی نمی‌بینید اما وقتی کسی کت و پالتوی خز پوشیده یعنی به اندازه‌ای سردش است که به شال گردن هم نیاز داشته باشد اما چه شال گردنی؟ بهترین انتخاب شال کشمیر، پشمینه و یا ابریشم است.

چطور کت و پالتوی خز بپوشید

استایل با  کت و پالتوی خز

  • یک استایل ساده با کت و پالتوی خز بهترین انتخاب است چون باعث می‌شود کت شما بیشتر بدرخشد.
  • بهترین شلوار برای پوشیدن با کت و پالتوی خز شلوار جین تنگ است چون با حجم کت هماهنگی دارد.
  • کت و پالتو خز را می‌توانید بنا به استایل خود با کفش پاشنه بلند، بوت پاشنه بلند، نیم بوت یا کفش اسپرت و یا کفش‌های مدل مردانه زمستانی بپوشید.
  • زیر کت و پالتوی خز لباس‌های سبک و ترجیحا نازک بپوشید.

مطالب مرتبط:

1- انواع مختلف کت زنانه

2- 8 مدل کت زنانه کلاسیک که به روز شده اند

3- راهنمای خرید ژاکت بافتنی زنانه

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :