پوشیدن بوت با شلوار گشاد

بوت های بلند و نیم بوت ها میان خانم ها طرفداران زیادی دارند و با توجه به نزدیک شدن به فصل زمستان بازار استفاده از این بوت ها داغ است. در مطالب قبلی درباره شلوار های مناسب برای هر بوت مطالبی را بیان کردیم. اما اگر شلوار مناسب بوت را نداشته باشیم چاره چیست؟ یک روش ساده برای پوشیدن بوت با شلوار گشاد را در این مطلب بخوانید.

پوشیدن بوت با شلوار گشاد

اگر از انواع شلوار های کشی و تنگ استفاده می کنید پس برای پوشیدن انواع مختلف بوت مشکلی نخواهید داشت چون این بوت ها به راحتی روی شلوار های تنگ قرار می گیرند.

اما اگر شلوار شما دمپا گشاد باشد چه باید کرد؟ دو راه وجود دارد، یک راه این است که شلوار را روی بوت قرار دهید که در این صورت بوت شما مشخص نخواهد شد اما راه دیگر این است که شلوار را داخل بوت قرار دهید. اما چطور؟ شلوار دمپا گشاد داخل بوت ظاهر خوبی نخواهد داشت و بیشتر شبیه کسانی خواهید شد که قصد آب کشیدن از حوض را دارند!

برای این کار ابتدا قد بوت را در نظر بگیرید. لبه شلوار را به اندازه ای تا کنید که ارتفاع لبه آن تا دو سوم ارتفاع بوت شما برسد. سپس لبه شلوار را به صورت عمودی تا کنید تا فیت پای شما شود سپس جوراب خود را روی شلوار بپوشید. دقت کنید که ارتفاع جوراب کمتر از ارتفاع بوت باشد.

پوشیدن بوت با شلوار گشاد

حالا به راحتی می توانید بوت بلند یا نیم بوت خود را روی جوراب بپوشید و از استایل زیبای خود در فصل سرما لذت ببرید. دقت کنید برای شلوارهایی که به طور سرتاسری گشاد هستن این روش کاربردی نخواهد داشت و این روش  فقط مناسب شلوار های دمپا گشاد است.

مطالب مرتبط:

1- انتخاب شلوار جین زنانه با توجه به تنوع مدل

2- چطور بوت ساق کوتاه بپوشید؟

3- انواع شلوار زنانه

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :