سلبریتی‌ها با این ترفندها روی فرش قرمز می‌درخشند

معمولا وقتی افراد مشهور برای دوربین‌ها روی فرش قرمز ژست می‌گیرند، بسیار سرزنده و آرام به نظر می‌رسند. در واقع، این نوع رویدادها طولانی و خسته کننده هستند و انرژی و تمرین زیادی برای نیاز دارند تا سلبریتی‌ها آن طور که باید در عکسبرداری‌ها جذاب ظاهر شوند.

ad banner

ستاره‌ها از ترفندهای زیادی استفاده می‌کنند تا ما را تحت تاثیر زیبایی خود قرار دهند، از پوشیدن کفش سایز بزرگتر تا نوار چسب برای اینکه لباس کاملا برتن بنشیند.

در این مطلب کنجکاو شدیم تا کارهایی که سلبریتی‌های مورد علاقه‌مان انجام می‌دهند تا خیره‌کننده جلوه کنند یاد بگیریم و از رازهای آن‌ها پرده برداریم.

هر سلبریتی با ژست منحصر به فرد خود جلب توجه می‌کند

ترفندهایی برای خوش استایل بودن

بعد از سال‌ها ژست گرفتن در مقابل دوربین‌ها، بسیاری از سلبریتی‌ها حالت خاصی از خود را به هنگام عکسبرداری ارائه می‌کنند. به حالت شانه‌ها، قرارگرفتن دست‌ها و انحنای بدن آن‌ها را برانداز کنید؛ هر سلبریتی بهترین زاویه خود را می‌داند و این که از چه جهتی ژست بگیرد تا در عکس عالی به نظر برسد.  به عنوان مثال، جنیفر لوپز 52 ساله برای نشان دادن اندام ورزیده خود اغلب لباس‌هایی انتخاب می‌کند که از بغل چاک‌های بلندی داشته باشند تا به هر چه بهتر دیده شدن او کمک کنند.

آن‌ها سایز بزرگتر کفش را انتخاب می‌کنند

ترفندهایی برای خوش استایل بودن

اغلب دیده‌اید که ستاره‌های فرش قرمز کفش‌هایی را می‌پوشند که بزرگ‌تر از سایز پاهایشان است. علت آن واضح است؛ سلبریتی‌ها معمولا این سایز بزرگتر کفش را استفاده می‌کنند تا از تاول و تورم بعد از مراسم مصون بمانند.

کفش‌های کتانی راحت می‌پوشند.

ترفندهایی برای خوش استایل بودن

کفش سایز بزرگتر تنها ترفندی نیست که افراد مشهور برای محافظت از پاهای خود در طی مراسم‌های طولانی استفاده می‌کنند. چرا باید خودتان را با کفش پاشنه بلند که راحت هم نیستند شکنجه دهید؟ در حالی که می‌توانید به سادگی از کفش کتانی استفاده کنید. این ترفندی است که هیلی استاینفلد و سالی فیلد در مراسم‌های Vanity Fair Oscar از آن بهره می‌گیرند.

از صابون برای روان کردن زیپ لباس استفاده می‌کنند.

ترفندهایی برای خوش استایل بودن

حتی اگر سلبریتی‌ها یا طراح لباس آن‌ها، قبل از شروع مراسم لباسشان بارها هم چک کرده باشند، باز هم هر اتفاقی ممکن است بیفتد. زمانی که زیپ لباس به سختی باز یا بسته می‌شود یا حتی گیر کند، ساییدن کمی صابون به آن نقطه کمک می‌کند تا جابجایی زیپ را روان و نرم صورت گیرد.

برای ثابت ماندن حالت لباس از اسپری مو استفاده کنید.

ترفندهایی برای خوش استایل بودن

بار الکتریکی ساکن می تواند مشکلات زیادی ایجاد کند. طراحان لباس از چند راه حل برای خلاص شدن از شر الکتریسیته استفاده می‌کنند. به عنوان نمونه، از اسپری مو به داخل لباس می‌زنند، دست نمدار را به سطح داخلی لباس می‌کشند یا از مقداری پودر بچه به پوست سلبریتی‌ها می‌پاشند.

با سایه چشم موهایتان را پرپشت‌تر نشان دهید.

ترفندهایی برای خوش استایل بودن

بد نیست شما هم از این ترفند پرطرفدار سلبریتی‌ها را به کار بگیرید. آن‌ها برای این منظور از سایه مات کمک می‌گیرند جوری که با رنگ موها همخوانی داشته باشد و براش سایه موازی با خط رویش موها آن ها به پشت چشم اعمال می‌کنند.

چشمانتان را نیز بخندانید.

ترفندهایی برای خوش استایل بودن

سلبریتی‌ها یاد گرفته‌اند که زمان ژست گرفتن برای عکسبرداری با چشمشان نیز لبخند می‌زنند. وقتی فقط لب‌‌ها می‌خندند مادامی که چشم‌ها غمگین یا خسته هستند، ممکن است چهرتان تا حدودی متناقض به نظر بیاید. برای اینکه این تناقض به وجود نیاید ستاره‌ها کمی چشم‌ها را جمع می‌کنند تا حالت هلالی به آن دهند.

از نوار چسب برای پوشاندن نقاط حساس استفاده کنید

ترفندهایی برای خوش استایل بودن

بسیاری از لباس‌های مجلسی دکلته هستند یا بند ندارند، بعضی از آن‌ها طوری هستند که زیبایی آن ها با پوشیدن لباس زیر به چالش کشیده می‌شود. در این مواقع نوار چسب یا محصولاتی که مخصوص پیراهن شب هستند بهترین گزینه است. شمار زیادی از سلبریتی‌ها – مثل پیرانکا چوپرا که بدون لباس زیر بهتر به نظر می‌رسد و کریستن بل قسمتی از لباسش را چسب زده تا بدن نما نباشد – از این ترفند استفاده می‌کنند.

محصولات متنوعی نیز وجود دارد که به لیفت و پوشاندن نیپل سینه کمک می‌کنند و با وجود آن ها نیازی به لباس زیر نیست.

المیرا فلاحیان
نویسنده: المیرا فلاحیان
میوچیا پرادا میگه لباسی که می‌پوشید راهی برای توصیف خودتون به مردم جهانه و مد و فشن زبان آنی دنیا به حساب میاد. پس لباس پوشیدن رو یاد بگیریم :)


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :